Φάση διαρκείας στον τελικό κυπέλλου στην Ιταλία

04 Φεβρουαρίου 2010 στο 15:20 | Αναρτήθηκε στις Κυπελλο, αγώνες, βόλεϊ | Σχολιάστε

Πρωτάθλημα βόλεϊ ΤΕ Δωδεκανήσου 29, 30 & 31 Ιανουαρίου 2010

01 Φεβρουαρίου 2010 στο 00:00 | Αναρτήθηκε στις Τελχινίς, αποτελέσματα, αγώνες, βόλεϊ, κορασίδες | Σχολιάστε

Κατηγορία Γυναικών

20091206_wKle Κρεμαστή, Παρασκευή 29/1 (8μμ)
Πολυβώτης Νισύρου – ΑΕΣ Κλεάνθης  0-3 σε 48΄ (07-25 σε 15΄, 11-25 σε 17΄και 11-25 σε 16΄)
Πολυβώτης: (Δημήτρης Ιντζές)  Φλ. Πατρίκη, Δ. Κουμπιανίου,Ε. Πιεράκου, Α. Πιερράκου, Στ. Πιατσούλη, Τ. Μπαιράμη, Ε. Χαρτοφύλη (λίμπερο), Σ. Κασδαγλή, Α. Καρακωνσταντίνου, Μ. Ανδριώτη, Ν. Χαρίτου και Δ. Καφετσιδάκη
Κλεάνθης: (Χαρούλα Ελευθεριάδου) Κατερίνα Λάππα, Φαίη Μίχου, Κατερίνα Τσανουδάκη, Ζαφείρω Όθωνος,  Μαρία Μαθιουδάκη, Χρύσα Λιάσκα, Χρυσάνθη Μαθιουδάκη και Μαρίνα Τζανουδάκη
Διαιτητές του αγώνα ήταν οι κκ Λάζαρος Λαζαράκης, Μιχάλης Λαός και Ανθούλα Δόση.

ilios_women Ιαλυσού, Σάββατο 30/1 (4μμ)
ΑΣ Ήλιος – Πολυβώτης Νισύρου 0
– 3  σε 56΄ (16 – 25 σε 17΄, 18 -25 σε 23΄ και  21 -25 σε 16΄)

Α.Σ Ήλιος:  (Δημήτρης Δοξάκης), Ε. Μουλιάτη, Π. Αντωνάκη,  Αθ. Μπιλλίρη,  Αν. Παπαδοπούλου, Μ. Μαστρογιάννη, Κ. Παναγιώτη, Χρ. Σταμούλη, Α. Τρύπα, Π. Καραμαρίτη
Πολυβώτης: (Δημήτρης Ιντζές),   Σ. Κάσδαγλη, Α. Πιερράκου, Ελ. Πιερράκου, Στ. Πιλτσούλη, Α. Καρακωνσταντίνου, Μ. Ανδριώτη, Δ. Καφετζηδάκη, Ειρ. Χαρτοφύλη, Τσ. Μπαϊράμη, Δ. Κουμπανιού, Φλ. Πατρίκη, Ν. Χαρίτου
Διαιτητές του αγώνα ήταν οι κκ Λαζαράκης Λάζαρος, Τζανής Κωνσταντίνος και Χατζησταυρίδης Νίκος.

Κρεμαστή, Κυριακή 31/1 (6:30μμ) phoca_thumb_l_klea-diag-wmen06
ΑΕΣ Κλεάνθης  – ΓΣ Διαγόρας 3-0
σε 80′ (25-12 σε 20΄, 27-25 σε 32΄, 25-19 σε 22΄)

ΑΕΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ : (Χαρά Ελευθεριάδου) Κατερίνα Λάππα, Κατερίνα Τζανουδάκη, Ζαφείρω Όθωνος,  Μαρία Μαθιουδάκη (λίμπερο), Χρυσάνθη Μαθιουδάκη, Μαρίνα Τζανουδάκη και Εμμανουέλλα Βολονάκη, Φαίη Μίχου, Χρύσα Λιάσκα, Ε. Χύση, Μαρία Σίμου.

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ : (Λία Μυτσκίδου) Ιωάννα Σεχάϊ, Χριστίνα Βαλσαμίδου, Λένα Καντζίδου, Ματίνα Γιαννέλη, Αγάθη Μπόνη, Άννα Φραγκιαδάκη, Ματίνα Παπαμελετίου, Μαρία Αντωνιάδη, Μαρία Γιώτη,  Άννα Δακανάλη, Ταμάρα Ντιμιτρίεβα (λίμπερο).
Διαιτητές του αγώνα ήταν οι κκ Νίκος Χατζησταυρίδης, Κων/νος Τζάνος και Ανθούλα Δόση.

Κατηγορία Κορασίδων

phoca_thumb_l_telx-dia-kor09 Κρεμαστή, Κυριακή 31/1 (4:30μμ)
ΡΣΦΠ Τελχινίς – ΓΣ Διαγόρας 3-1  σε 91΄(25-10 σε 20΄, 17-25 σε 22΄, 25-11 σε 22΄και 25-17 σε 27΄)
Τελχινίς: (Μιχάλης Τσιμισίρης) Ελισάβετ Αμορανίτη, Δέσποινα Παπαθεοδωράκη, Κατερίνα Γερολύμου, Αγγελική Παϊζάνη, Γιούλα Χατζηγιαννάκη, Νένα Κουκουγκέλη, Μαρία Βρατσάλη και Νικολέτα Αμορανίτη.
Διαγόρας: (Πάνος Δικαστόπουλος) Ν. Δικαστοπούλου, Μ Γρηγοράκη, Α. Τσιτσιπα, Ε. Σεχάι, Κ. Μαλιάκα, Α. Μαλιάκα, Α. Κανατά, Δ. Ορφανού, Κ. Καραγιάννη, Μ. Διαμαντοπούλου και Κ. Γιαλουράκη.
Διαιτητές του αγώνα ήταν οι κκ Νίκος Χατζησταυρίδης και Ανθούλα Δόση.

Κατηγορία Εφήβων

Κρεμαστή, Σάββατο 30/1 (6μμ)
ΑΕΣ Κλεάνθης – ΑΣ  Ήλιος 1-3 σε 101΄ (25-27 σε 30΄, 25-10 σε 17΄, 21-25 σε 27΄ και  23-25 σε 27΄)
Κλεάνθης: (Νίκος Τσιντομηνάς) Γιάννης Κρητικός, Μιαούλης Π. Χειμωνέττος, Βαλάντης Τσουρουνάκης, Δημήτρης Στεργιαννάκης, Κυριάκος Στεργιαννάκης, Στάμος Μπότσης, Μιαούλης Γ. Χειμωνέττος, Γιάννης Στεργενάκης, Γιάννης Ροδίτης, Μανώλης Τάκκος, Κων/νος Σταυριάς, Δήμος καρτσωνάκης και Κων/νος Χειμωνέττος
Ήλιος: (Δημήτρης Δοξάκης) Χ. Κόνιαρης, Ν. Εμιραλι, Ε. Κιλασίν, Μ. Κιορμπεκίρ, Ι. Κιλασίν, Θ. Ντέσικας, Π. Ζαφείρης, Γ. Ραπτόπουλος, Β. Καστανάκης, Δ. Μερσάρης και Δ. Κύρης.
Διαιτητές του αγώνα ήταν οι κκ Σάββας Πάττας και Μιχάλης Λαός.

« Προηγούμενη σελίδα


Entries και σχόλια feeds.

Αρέσει σε %d bloggers: