Συνεδρίαση Σωματείων Τοπικής Επιτροπής Πετοσφαίρισης Δωδεκανήσου

24 Σεπτεμβρίου 2013 στο 22:49 | Αναρτήθηκε στις πρόσκληση, ΤΕ Δωδεκανήσου, βόλεϊ | Σχολιάστε

Την Πέμπτη  26 Σεπτεμβρίου 2013 και ώρα 17:00 στην αίθουσα ‘Εθιμοτυπίας’ του δημαρχιακού μεγάρου Ρόδου θα πραγματοποιηθεί συνεδρίασης των Σωματείων της Τοπικής Επιτροπής Ε.Ο.ΠΕ.  Δωδεκανήσου.

Θέματα συνάντηση της είναι η ενημέρωση των σωματείων σχετικά με τα νέα πρωταθλήματα, η σύνταξη των ειδικών προκηρύξεων και προγραμματισμός της νέας αγωνιστικής χρονιάς.

Advertisements

Τουρνουά Μπιτς Βόλεϊ Camelot 2013

24 Σεπτεμβρίου 2013 στο 14:22 | Αναρτήθηκε στις Camelot, Τελχινίς, Τουρνουά, ανάπτυξη, ανακοινωση, μπιτς βόλεϊ | Σχολιάστε

Η Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου, ο Δήμος Ρόδου, η Τοπική Κοινότητα Φανών, η Ένωση Αγροτικών Συν/σμών Δωδεκανήσου, η Οινοποιία CAIR και ο Ροδιακός Σύλλογος Φίλων Πετοσφαίρισης Τελχινίς

 

διοργανώνουν

την Κυριακή 29 Σεπτεμβρίου

στο κάστρο Camelot στις Φάνες

 

τουρνουά Μπιτς Βόλεϊ για αγόρια και κορίτσια έως 19 ετών

 

Η διοργάνωση είναι υπό την αιγίδα της ΤΕ ΕΟΠΕ Δωδεκανήσου και παράλληλα με τους αγώνες οι συμμετέχοντες θα έχουν την ευκαιρία να ξεναγηθούν στο μουσείο (Βιωματικό Κέντρο Αγροτικής Κληρονομιάς) Ε.Α.Σ.Δ.(πρώτο εργοστάσιο Κ.Α.Ι.Ρ.) και να  παρακολουθήσουν ομιλία – παρουσίαση από τη διατροφολόγο – διαιτολόγο Σουζάνα Ιωακειμίδου με θέμα «Αθλητισμός & Διατροφή».

Κατά τη διάρκεια του τουρνουά θα γίνει συγκέντρωση τροφίμων και φαρμάκων για το Κοινωνικό Παντοπωλείο Φανών.

Αμορανίτη / Δικαστοπούλου και Καρπαθάκης / Μακρής οι πρωταθλητές Δωδεκανήσου

09 Σεπτεμβρίου 2013 στο 13:20 | Αναρτήθηκε στις τελικός, ΤΕ Δωδεκανήσου, αποτελέσματα, μπιτς βόλεϊ | Σχολιάστε

πηγή: www.12volley.gr

Ολοκληρώθηκε με επιτυχία το Πανδωδεκανησιακό Πρωτάθλημα Μπιτς Βόλεϊ που διοργάνωσε η ΤΕ ΕΟΠΕ Δωδεκανήσου σε συνεργασία με την Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου. Υποστηρικτές του τουρνουά ήταν ο ΣΥΔΠΕ Δωδεκανήσου, το Σώμα Εθελοντών Σαμαρειτών και Διασωστών του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού Ρόδου, ο όμιλος Επιχειρήσεων Ιωάννη Σπανού, η εταιρία ΞΥΛΟΣΟΦΪΑ και η αθλητική ιστοσελίδα http://www.news12.gr (χορηγός επικοινωνίας).

Στο τελικό τουρνουά που πραγματοποιήθηκε στο αθλητικό Κέντρο Καλλιπάτειρα ο Κώστας Καρπαθάκης και ο Νίκος Μακρής κατέκτησαν τον τίτλο του πρωταθλητή Δωδεκανήσου στους Άνδρες ενώ πρωταθλήτριες γυναικών αναδείχτηκαν η Ελισάβετ Αμορανίτη και η Νεφέλη Δικαστοπούλου.

Και τα δυο ζευγάρια κέρδισαν και το έπαθλο της ομαδικής βαθμολογίας στην κατηγορία τους.

Τα αποτελέσματα και η Τελική Κατάταξη στο Τελικό Τουρνουά σε άνδρες και γυναίκες είναι:

Ταμπλό γυναικών:

 

Φ

Ομάδα 1

 

Ομάδα 2

Αποτέλεσμα

1

I

Αμορανίτη Ε / Δικαστοπούλου

vs

Καραμούζη / Ζρβα

2

0

21-6,21-4

2

I

Κωνσταντάκη / Μαθιουδάκη Μ

vs

Γιαννέλη / Μπόνη

0

2

13-21,18-21

3

I

Κουκουγκέλη / Μαθιουδάκη Χρ

vs

Καραγιαννη / Χανιωτακη

2

1

21-16,18-21,15-10

4

I

Κώτη  / Παρασκευά

vs

Αγγελή / Αμορανίτη Ν

1

2

15-21,21-19,7-15

5

II

Αμορανίτη Ε / Δικαστοπούλου

vs

Γιαννέλη / Μπόνη

2

0

21-19,21-8

6

II

Κουκουγκέλη / Μαθιουδάκη Χρ

vs

Αγγελή / Αμορανίτη Ν

0

2

19-21,10-21

7

7

Καραμούζη / Ζρβα

vs

Κωνσταντάκη / Μαθιουδάκη Μ

0

2

16-21,15-21

8

7

Καραγιαννη / Χανιωτακη

vs

Κώτη  / Παρασκευά

2

0

21-19,21-11

9

5

Κωνσταντάκη / Μαθιουδάκη Μ

vs

Κουκουγκέλη / Μαθιουδάκη Χρ

0

2

16-21,16-21

10

5

Καραγιαννη / Χανιωτακη

vs

Γιαννέλη / Μπόνη

2

0

15-21,17-21

11

Ημ

Αμορανίτη Ε / Δικαστοπούλου

vs

Κουκουγκέλη / Μαθιουδάκη Χρ

2

0

21-7,21-15

12

Ημ

Αγγελή / Αμορανίτη Ν

vs

Καραγιαννη / Χανιωτακη

1

2

21-18,15-21, 14-16

13

3,4

Κουκουγκέλη / Μαθιουδάκη Χρ

vs

Αγγελή / Αμορανίτη Ν

1

2

21-14,18-21,13-15

14

Τελ

Αμορανίτη Ε / Δικαστοπούλου

vs

Καραγιαννη / Χανιωτακη

2

0

21-10,21-16

 

Κατάταξη:

θ

Ομάδες

Β. Ομάδ

Β. Αθλ.

1

Αμορανίτη Ε / Δικαστοπούλου

200

100

2

Καραγιαννη / Χανιωτακη

180

90

3

Αγγελή / Αμορανίτη Ν

160

80

4

Κουκουγκέλη / Μαθιουδάκη Χρ

150

75

5

Κωνσταντάκη / Μαθιουδάκη Μ

140

70

5

Γιαννέλη / Μπόνη

140

70

7

Καραμούζη / Ζρβα

120

60

7

Κώτη  / Παρασκευά

120

60

 

Ταμπλό Ανδρών:

 

φ

Ομάδα 1

 

Ομάδα 2

Αποτέλεσμα

1

I

Καρπαθάκης / Μακρής

vs

Βούλκα / Γκλάρας

2

0

21-2,21-6

2

I

Ορμενάι / Χειμωνέττος

vs

Κοτίτσας / Μαυράκης

1

2

21-11,13-21,8-15

3

I

Γιώτης / Φλεβάρης

vs

Γεράκης / Δεληγιώρης

2

0

21-12,21-10

4

I

Γιακουμάρος / Χαριστής

vs

Ρουσέττος / Γκένοφ

0

2

15-21,13-21

5

II

Καρπαθάκης / Μακρής

vs

Κοτίτσας / Μαυράκης

2

0

21-19,21-16

6

II

Γιώτης / Φλεβάρης

vs

Ρουσέττος / Γκένοφ

0

3

15-21,18-21

7

7

Βούλκα / Γκλάρας

vs

Ορμενάι / Χειμωνέττος

0

2

15-21,5-21

8

7

Γεράκης / Δεληγιώρης

vs

Γιακουμάρος / Χαριστής

0

2

8-21,15-21

9

5

Ορμενάι / Χειμωνέττος

vs

Γιώτης / Φλεβάρης

0

2

19-21,22-24

10

5

Γιακουμάρος / Χαριστής

vs

Κοτίτσας / Μαυράκης

0

2

13-21,9-21

11

Ημ

Καρπαθάκης / Μακρής

vs

Γιώτης / Φλεβάρης

2

0

21-10,21-16

12

Ημ

Ρουσέττος / Γκένοφ

vs

Κοτίτσας / Μαυράκης

2

0

23-21,21-13

13

3,4

Γιώτης / Φλεβάρης

vs

Κοτίτσας / Μαυράκης

2

1

18-21,21-17,15-9

14

Τελ

Καρπαθάκης / Μακρής

vs

Ρουσέττος / Γκένοφ

2

0

21-15,21-18

 

Κατάταξη:

θ

Ομάδες

Β. Ομ.

Β. Αθλ.

1

Καρπαθάκης / Μακρής

200

100

2

Ρουσέττος / Γκένοφ

180

90

3

Γιώτης / Φλεβάρης

160

80

4

Κοτίτσας / Μαυράκης

150

75

5

Ορμενάι / Χειμωνέττος

140

70

5

Γιακουμάρος / Χαριστής

140

70

7

Βούλκα / Γκλάρας

120

60

7

Γεράκης / Δεληγιώρης

120

60

 

Ατομική Βαθμολογία Πανδωδεκανησιακού Πρωταθλήματος μπιτς βόλεϊ

03 Σεπτεμβρίου 2013 στο 11:59 | Αναρτήθηκε στις ΤΕ Δωδεκανήσου, βαθμολογία, μπιτς βόλεϊ | Σχολιάστε

πηγή: www.12volley.gr

ΑΝΔΡΕΣ:

Ατομική Βαθμολογία αθλητών
Μπιτς Βόλεϊ
ΤΕ ΕΟΠΕ Δωδεκανήσου

Τουρνουά

Τουρνουά

Τουρνουά

Ρόδος, 27-28/7

Ρόδος, 17-18/8

Ρόδος, 31/8-1/9

1ο τουρνουά 2013

2ο τουρνουά 2013

3ο τουρνουά 2013

θ.

Ονοματεπώνυμο Αθλητή

Συν.Βαθμ.

θ.

Βαθμοί

θ.3

Βαθμοί4

Στήλη3

Στήλη4

1

Καρπαθάκης Κωνσταντίνος

290

1

100

2

90

1

100

Μακρής Νικόλαος

290

1

100

2

90

1

100

3

Γκένοφ Ντάνιελ

280

2

90

1

100

2

90

4

Ρουσέττος Σταύρος

230

3

80

7

60

2

90

5

Γιώτης Δημήτρης

220

3

80

7

60

3

80

Φλεβάρης Γιάννης

220

3

80

7

60

3

80

7

Κοτίτσας Δημήτρης

200

5

70

5

70

7

60

Μαυράκης Κυριάκος

200

5

70

5

70

7

60

9

Δικαστόπουλος Γιάννης

180

9

50

7

60

5

70

Ορμενάι Λέντσι

180

3

80

9

50

9

50

11

Χειμωνέττος Κώστας

170

5

70

9

50

9

50

12

Γερακης Μιχαλης

160

7

60

9

50

9

50

13

Γιακουμάρος Γιώργος

150

9

50

13

40

7

60

Δεληγιωργης Αλεξανδρος

150

7

60

13

40

9

50

Δεληγιωργης Γιωργος

150

9

50

9

50

9

50

Παπασταμος Αλεξανδρος

150

9

50

9

50

9

50

Χαριστής Στέλιος

150

9

50

13

40

7

60

Χατζηνικολάου Δημήτρης

150

5

70

3

80

19

Χατζηγεωργίου Γιώργος

120

9

50

5

70

20

Αλεξίου Βασίλης

100

9

50

9

50

Μεϊτανής Αντώνης

100

9

50

9

50

Τσακογιάννης Ιωάννης

100

1

100

23

Χειμωνέττος Μιαούλης

90

2

90

24

Βραχνάς Γιάννης

80

3

80

Γαμβρέλης Παναγιώτης

80

3

80

Γεράκης Στέργος

80

15

30

9

50

Ζορπής Χαράλαμπος

80

3

80

Παπαντωνίου Μανώλης

80

13

40

13

40

Παππούλης Κυριάκος

80

3

80

Χρυσοστόμου Γεώργιος

80

3

80

31

Βούλκα Σίλβιο

70

15

30

13

40

Γκλάρας Βασίλης

70

15

30

13

40

Δροσάκης Στέλιος

70

5

70

Καρύδας Ιωάννης

70

5

70

Ρούσσος Αλέξανδρος

70

5

70

Χατζηνικολάου Αλκιβιάδης

70

5

70

37

Πότσου Νίκος

60

7

60

Σαρικάς Δημήτρης

60

7

60

39

Σταυλάς Ρωσσέτος

50

9

50

Χατζημάρκος Αποστόλης

50

9

50

41

Κώτης Δημήτρης

40

13

40

Πάντσος Αλέξανδρος

40

13

40

Σαρικάς Γιάννης

40

13

40

Φράνκε Σταύρος

40

13

40

Χατζημανώλης Κρίστιαν

40

13

40

46

Διακομιχάλης Νίκος

30

15

30

Διακονικολάου

30

15

30

Ζιάκης Περικλής

30

15

30

Μιχαηλίδης Θησέας

30

15

30

Μιχαλάντος Νικόλαος

30

15

30

Μπαλής Παναγιώτης

30

15

30

Πανιέρας Παναγιώτης

30

15

30

Παπαδόπουλος Ανδρέας

30

15

30

Πρεσβύρης Σωκράτης

30

15

30

Σιμελιτίδης Γιώργος

30

15

30

Τζιώλας Σπυρίδων

30

15

30

57

ΓΥΝΑΙΚΕΣ:

Ατομική Βαθμολογία αθλητριών
Μπιτς Βόλεϊ
ΤΕ ΕΟΠΕ Δωδεκανήσου

Τουρνουά

Τουρνουά

Τουρνουά

Ρόδος, 27-28/7

Ρόδος, 17-18/8

Ρόδος, 31/8-1/9

1ο τουρνουά 2013

2ο τουρνουά 2013

3ο τουρνουά 2013

θ.

Ονοματεπώνυμο Αθλήτριας

Συν.Βαθμ.

θ.

Βαθμοί

θ.

Βαθμοί2

θ.3

Βαθμοί4

1

Βοβμύλα Μαρία

280

3

80

1

100

1

100

2

Αμορανίτη Ελισάβετ

270

1

100

3

80

2

90

Δικαστοπούλου Νεφέλη

270

1

100

3

80

2

90

4

Ευαγγελίδου Βούλα

230

3

80

5

70

3

80

Ντμιτρίεβα Ταμάρα

230

3

80

5

70

3

80

6

Αγγελή Αγγελική

220

3

80

5

70

5

70

Αμορανίτη Νικολέτα

220

5

70

3

80

5

70

8

Τσαγκαράκη Λουΐζα

200

5

70

7

60

5

70

9

Μαθιουδάκη Χρυσάνθη

180

9

50

9

50

3

80

Σφυρίου Ειρήνη

180

3

80

1

100

11

Κουκουγκέλη Νένα

130

9

50

3

80

Χανιωτάκη Κατερίνα

130

5

70

7

60

13

Γιαννέλη Ματίνα

120

5

70

9

50

Λορένζου Κων/να

120

7

60

7

60

Μαθιουδάκη Μαρία

120

9

50

5

70

Μπόνη Αγάθη

120

5

70

9

50

17

Χειμωνέττου Κατερίνα

100

1

100

Χουσειν Ντιλέκ

100

7

60

11

40

19

Ζεμπύλα Έρικα

90

2

90

Καρυδάκη Αντιγόνη

90

13

30

7

60

Κωνσταντοπούλου Ζωή

90

2

90

Τζανουδάκη Κατερίνα

90

2

90

Τζανουδάκη Μαρίνα

90

2

90

24

Κατερέλου Δανάη

60

7

60

Κωνσταντάκη Ελεάννα

60

7

60

Κώτη Αγγελίνα

60

7

60

Παπαμελετίου Σταματία

60

7

60

Παρασκευά Βάλια

60

7

60

Φραντζή Χαρούλα

60

7

60

30

Βασιλοπούλου Αντωνία

50

9

50

Δεληγιωργη Κατερίνα

50

9

50

Ζωάννου Ελένη

50

9

50

Καραμαρίτη Παναγιώτα

50

9

50

Καραμούζη Αγγελική

50

9

50

Τοτόνη Κατερίνα

50

9

50

36

Γιαλλουράκη Κατερίνα

40

11

40

Γκίκα Ανθή

40

11

40

Κουφομανώλη Ραφαηλία

40

11

40

Ντουμάνογλου Φεράχ

40

11

40

Ταμβακά Μαριέττα

40

11

40

Τοτόνι Αλεξάνδρα

40

11

40

Τσακίρη Μαρίνα

40

11

40

43

Καρυδάκη Πελίνα

30

13

30

Κατσαρέλη Ελένη

30

13

30

Χατζηκωνσταντά Βασιλική

30

13

30

46

3o Τουρνουά Μπιτς βόλεϊ Ανδρών – Γυναικών (Ρόδος, 31/8 & 1/9)

03 Σεπτεμβρίου 2013 στο 10:51 | Αναρτήθηκε στις ΤΕ Δωδεκανήσου, αποτελέσματα, μπιτς βόλεϊ | Σχολιάστε

πηγή: www.12volley.gr

Γυναίκες

Αρχική Λίστα:

Θέση

Ομάδες
Αθλήτρια 1/Αθλήτρια 2

Βαθμοί

1

Αμορανιτη Ελ. / Δικαστοπουλου

360

2

Ευαγγελίδου / Ντμίτριεβα

300

3

Αγγελή / Αμορανίτη Ν.

300

4

Βομβύλα / Σφυρίου

260

5

Μαθιουδάκη / Τσαγγαράκη

180

6

Κουκουγκέλη / Μαθιουδάκη

150

7

Καρυδάκη / Χανιωτάκη

100

8

Κώτη / Παρασκευά

0

 

Αποτελέσματα:

 

φ

Ομάδα 1

vs

Ομάδα 2

Αποτέλεσμα

1

I

Αμορανιτη Ελ. / Δικαστοπουλου

vs

Κώτη / Παρασκευά

2

0

21-13,21-19

2

I

Μαθιουδάκη / Τσαγγαράκη

vs

Βομβύλα / Σφυρίου

0

2

5-21,11-21

3

I

Αγγελή / Αμορανίτη Ν.

vs

Κουκουγκέλη / Μαθιουδάκη

1

2

21-14,16-21,3-15

4

I

Καρυδάκη / Χανιωτάκη

vs

Ευαγγελίδου / Ντμίτριεβα

1

2

21-18,10-21,12-15

5

II

Αμορανιτη Ελ. / Δικαστοπουλου

vs

Βομβύλα / Σφυρίου

2

1

21-18,18-21,15-10

6

II

Κουκουγκέλη / Μαθιουδάκη

vs

Ευαγγελίδου / Ντμίτριεβα

1

2

15-21,21-18,9-15

7

7

Κώτη / Παρασκευά

vs

Μαθιουδάκη / Τσαγγαράκη

1

2

19-21,21-16,7-15

8

7

Αγγελή / Αμορανίτη Ν.

vs

Καρυδάκη / Χανιωτάκη

2

0

21-19,21-6

9

5

Μαθιουδάκη / Τσαγγαράκη

vs

Κουκουγκέλη / Μαθιουδάκη

0

2

21-23,21-18,16-18

10

5

Αγγελή / Αμορανίτη Ν.

vs

Βομβύλα / Σφυρίου

0

2

7-21,9-21

11

Ημ

Αμορανιτη Ελ. / Δικαστοπουλου

vs

Κουκουγκέλη / Μαθιουδάκη

2

0

21-8,21-9

12

Ημ

Ευαγγελίδου / Ντμίτριεβα

vs

Βομβύλα / Σφυρίου

0

2

α.α.

13

Τελ

Αμορανιτη Ελ. / Δικαστοπουλου

vs

Βομβύλα / Σφυρίου

0

2

17-21,13-21

 

Τελική Κατάταξη:

κ

Ομάδες

Βαθμοί Ομάδας

Βαθμοί Αθλητή

1

Βομβύλα / Σφυρίου

200

100

2

Αμορανιτη Ελ. / Δικαστοπουλου

180

90

3

Κουκουγκέλη / Μαθιουδάκη

160

80

3

Ευαγγελίδου / Ντμίτριεβα

160

80

5

Μαθιουδάκη / Τσαγγαράκη

140

70

5

Αγγελή / Αμορανίτη Ν.

140

70

7

Κώτη / Παρασκευά

120

60

7

Καρυδάκη / Χανιωτάκη

120

60

9

Βασιλοπούλου / Δεληγιωργη

100

50

9

Καραμούζη / Τοτόνη Κ

100

50

11

Γκίκα / Κουφομανώλη

80

40

11

Γιαλλουράκη / Τοτόνι

80

40

 

 

 

Ανδρες:

Αρχική Λίστα

Θ

Ομάδα

β

1

Καρπαθάκης / Μακρής

380

2

Γκένοφ / Ρουσέττος

330

3

Γιώτης / Φλεβάρης

280

4

Κοτίτσας / Μαυράκης

280

5

Ορμενάι / Χειμωνέττος

250

6

Δεληγιώργης / Δεληγιώργης

200

7

Γιακουμάρος / Χαριστής

180

8

Δικαστόπουλος / Χατζηγεωργίου

160

9

Αλεξίου / Γεράκης

160

10

Μεϊτανής / Παπαστάμος

150

11

Γαμβρέλης / Χατζηνικολάου

70

12

Δροσάκης / Καρύδας

0

 

Αποτελέσματα:

Φ

Ομάδα 1

vs

Ομάδα 2

Αποτέλεσμα

1

Ι

Δικαστόπουλος / Χατζηγεωργίου

vs

Αλεξίου / Γεράκης

2

<->

0

21-10,21-11

2

Ι

Ορμενάι / Χειμωνέττος

vs

Δροσάκης / Καρύδας

0

<->

2

18-21,19-21

3

Ι

Δεληγιώργης / Δεληγιώργης

vs

Γαμβρέλης / Χατζηνικολάου

0

<->

2

7-21,5-21

4

Ι

Γιακουμάρος / Χαριστής

vs

Μεϊτανής / Παπαστάμος

2

<->

1

21-17,19-21,15-13

5

ΙΙ

Καρπαθάκης / Μακρής

vs

Δικαστόπουλος / Χατζηγεωργίου

2

<->

0

21-15,21-17

6

ΙΙ

Κοτίτσας / Μαυράκης

vs

Δροσάκης / Καρύδας

0

<->

2

15-21,12-21

7

ΙΙ

Γιώτης / Φλεβάρης

vs

Γαμβρέλης / Χατζηνικολάου

0

<->

2

8-21,19-21

8

ΙΙ

Γκένοφ / Ρουσέττος

vs

Γιακουμάρος / Χαριστής

2

<->

0

21-15,21-9

9

9

Μεϊτανής / Παπαστάμος

vs

Δικαστόπουλος / Χατζηγεωργίου

0

<->

2

18-21,14-21

10

9

Δεληγιώργης / Δεληγιώργης

vs

Κοτίτσας / Μαυράκης

0

<->

2

14-21,18-21

11

9

Ορμενάι / Χειμωνέττος

vs

Γιώτης / Φλεβάρης

0

<->

2

19-21,16-21

12

9

Αλεξίου / Γεράκης

vs

Γιακουμάρος / Χαριστής

1

<->

2

21-16,18-21,13-15

13

ΙΙΙ

Καρπαθάκης / Μακρής

vs

Δροσάκης / Καρύδας

2

<->

0

21-10,21-18

14

ΙΙΙ

Γαμβρέλης / Χατζηνικολάου

vs

Γκένοφ / Ρουσέττος

0

<->

2

19-21,17-21

15

7

Δικαστόπουλος / Χατζηγεωργίου

vs

Κοτίτσας / Μαυράκης

2

<->

0

21-13,21-14

16

7

Γιώτης / Φλεβάρης

vs

Γιακουμάρος / Χαριστής

2

<->

0

21-7,21-14

17

5

Δικαστόπουλος / Χατζηγεωργίου

vs

Γαμβρέλης / Χατζηνικολάου

0

<->

2

16-21,18-21

18

5

Γιώτης / Φλεβάρης

vs

Δροσάκης / Καρύδας

2

<->

0

21-13,21-14

19

Ημ

Καρπαθάκης / Μακρής

vs

Γαμβρέλης / Χατζηνικολάου

2

<->

0

21-15,21-13

20

Ημ

Γκένοφ / Ρουσέττος

vs

Γιώτης / Φλεβάρης

2

<->

0

21-11,21-15

21

Τελ

Καρπαθάκης / Μακρής

vs

Γκένοφ / Ρουσέττος

2

<->

1

18-21,21-08,15-10

 

Τελική Κατάταξη:

κ

Ομάδες

Βαθμοί Ομάδας

Βαθμοί Αθλητή

1

Καρπαθάκης / Μακρής

200

100

2

Γκένοφ / Ρουσέττος

180

90

3

Γαμβρέλης / Χατζηνικολάου

160

80

3

Γιώτης / Φλεβάρης

160

80

5

Δροσάκης / Καρύδας

140

70

5

Δικαστόπουλος / Χατζηγεωργίου

140

70

7

Κοτίτσας / Μαυράκης

120

60

7

Γιακουμάρος / Χαριστής

120

60

9

Μεϊτανής / Παπαστάμος

100

50

9

Δεληγιώργης / Δεληγιώργης

100

50

9

Ορμενάι / Χειμωνέττος

100

50

9

Αλεξίου / Γεράκης

100

50

13

Βούλκα / Γκλάρας

80

40

13

Σαρικάς / Χατζημανώλης

80

40

15

Σιμελιτίδης / Τζιώλας

60

30

15

Διακομιχάλης / Πρεσβύρης

60

30

 


Entries και σχόλια feeds.

Αρέσει σε %d bloggers: