Ορισμοί αγώνων βόλεϊ (14 & 15 Δεκεμβρίου) & αποτελέσματα

10 Δεκεμβρίου 2013 στο 19:00 | Αναρτήθηκε στις Προγραμμα, ΤΕ Δωδεκανήσου, αποτελέσματα, βόλεϊ | Σχολιάστε

Με απόφαση της επιτροπής  πρωταθλήματος ορίσθηκαν να γίνουν οι  παρακάτω αγώνες βόλεϊ: 

 

Κατηγορία

Ημερ/νία

Ώρα

Γήπεδο

Ομάδες

 

Ανδρών

Σαβ, 14 Δεκ

17:30

Διαγόρα

Διαγόρας

Τελχινίς

1-3

Εφήβων

Σαβ, 14 Δεκ

18:00

Ιαλυσού

Ήλιος

Κλεάνθης

3-2

Εφήβων

Κυρ, 15 Δεκ

13:00

Βενετόκλειο

Τελχινίς

Διαγόρας

3-2

Νεανίδων

Κυρ, 15 Δεκ

16:30

Κρεμαστής

Κλεάνθης

Τελχινίς

1-3

Εφήβων

Κυρ, 15 Δεκ

19:30

Ιαλυσού

Ήλιος

Διαγόρας

0-3

 

Άνδρες

ΓΣ Διαγόρας – ΡΣΦΠ Τελχινίς 1-3 σετ σε 110΄(15- 25 σε 21’, 22- 25 σε 22’, 25- 19 σε 25’ και 16-25 σε 27’.

Διαγόρας: (Κώστας Καρπαθάκης) Μπόνης Κ., Μεϊντανής Α., Δικαστόπουλος Ι., Καρύδας Ι., Γκλάρας Β., Γεράκης Μ., Μπόλινγκ Πλατής, Δεληγιώργης Γ, Παπαστάμος Αλ., Δεληγιώργης Αλ. και Αλεξίου Β.

Τελχινίς: (Νίκος Τσιντομηνάς) Δημήτρης Γιώτης, Στέλιος Δροσάκης, Λέντσι Ορμανάι, Γιώργος Παππάς, Γιάννης Σαρικάς, Ντάνιελ Σίμου, Ρωσσέτος Σταυλάς, Στέλιος Χαρισίδης, Γιώργος Χατζηγεωργίου, Κώστας Χειμωνέττος, Μιχάλης Τσιμισίρης και Στέλιος Χαριστής (λίμπερο).

Διαιτητές του αγώνα ήταν οι Λάκης Λαζαράκης, Νίκος Χατζησταυρίδης και Μ. Μάντζιου.

Έφηβοι

ΡΣΦΠ Τελχινίς – ΓΣ Διαγόρας 3-2 σετ σε 98΄(15- 25 σε17΄, 22- 25 σε 27΄, 25- 12 σε 20΄, 25-09 σε 14΄και 15-10 σε 20΄)

Διαιτήτευσαν οι Νίκος Χατζησταυρίδης και Σάκης Κυπριώτης

Οι συνθέσεις των ομάδων:

Τελχινίς: (Νίκος Τσιντομηνάς)  Γιάννης Σαρικάς, Λένσι Ορμενάι, Σωκράτης Πρεσβύρης, Φραντζής Αράπης, Νίκος Διακομιχάλης, Κώστας Κεσίδης, Ντάνιελ Σίμου, Γιώργος Χατζηγεωργίου, Κώστας Χειμωνέττος, Θοδωρής Σαλονίτης και Στέλιος Χαριστής (λίμπερο).

Διαγόρας: (Κώστας Καρπαθάκης) Δικαστόπουλος Ι., Γκλάρας Β., Γεράκης Μ., Μπόλινγκ Πλατής, Δεληγιώργης Γ, Παπαστάμος Αλ., Ζουρούδης Μ. και Αλεξίου Β.

Νεανίδες

ΑΕΣ Κλεάνθης – ΡΣΦΠ Τελχινίς 1-3 σετ σε 95΄(15-25 σε 25΄, 15-25 σε 21΄, 25-21 σε 27΄και 15-25 σε 22΄)

Κλεάνθης: (Μανώλης Κοκολάκης) Βαλσαμίνα Τσιράκου, Μ. Σκουφρή, Κων/να  Φουντουραδάκη, Αντωνία Φλεβάρη, Κατερίνα Ακάϊ, Στέλλα Γαβαλά, Χρυσάνθη Κάππα και Κατερίνα Τζανουδάκη.

Τελχινίς: (Νίκος Τσιντομηνάς) Χριστίνα Αντωνιάδη, Γεωργία Λεσιώβα, Ελεάννα Κωνσταντάκη, Κατερίνα Κυπριώτη, Κατερίνα Λορέντζου, Αγγελίνα  Κώτη, Βάλια Παρασκευά, Αγγελική Αγγελή, Μαρία Μαθιουδάκη, Χρυσάνθη Μαθιουδάκη Ελβίρα Ζέρβα και Λουΐζα Τσαγγαράκη (λίμπερο).

Διαιτητές του αγώνα ήταν οι Σωτήρης Σταματίου και Σάββας Πάττας


Entries και σχόλια feeds.

Αρέσει σε %d bloggers: