Πρόγραμμα αγώνων βόλεϊ και αποτελέσματα (1 & 2 Φεβρουαρίου)

30 Ιανουαρίου 2014 στο 03:38 | Αναρτήθηκε στις πρόγραμμα, ΤΕ Δωδεκανήσου, αποτελέσματα, ανακοινωση, βόλεϊ | Σχολιάστε

Με απόφαση της επιτροπής πρωταθλήματος θα γίνουν οι παρακάτω αγώνες:

 

Κατηγορία

Ημερ/νία

Ώρα

Γήπεδο

Ομάδες

Εφήβων

Σαβ,1/2

16:00

Κω

Αθλ.Κω

Τελχινίς

3-1

Παμπαίδων

Σαβ,1/2

17:30

Κω

Αθλ.Κω

Τελχινίς

3-0

Ανδρών
‘Blue Star Ferries’

Σαβ,1/2

17:45

Διαγόρα

Διαγόρας

Ήλιος

3-0

Κορασίδων

Σαβ,1/2

19:30

Κω

Αθλ.Κω

Τελχινίς

1-3

Παγκορασίδων

Σαβ,1/2

21:00

Κω

Αθλ.Κω

Τελχινίς

1-3

Ανδρών
‘Blue Star Ferries’

Κυρ,2/2

16:00

Διαγόρα

Διαγόρας

Ροδίων Άθλ.

0-3

Κορασίδων

Κυρ,2/2

18:30

Ιαλυσού

Ήλιος

Κλεάνθης

0-3

Ανδρών
‘Blue Star Ferries’

Κυρ,2/2

20:00

Κρεμαστής

Κλεάνθης

Τελχινίς

3-2

Έφηβοι

ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω – ΡΣΦΠ Τελχινίς 3-1 σετ σε 86΄ (25-18 σε 27΄, 25-08 σε 20΄, 26-28 σε 27΄ και 25-21 σε 24΄)

ΑΟ Αθλοπαιδιών: (Αλκιβιάδης Χατζηνικολάου) Π. Γαμβρέλλης, Στ, Χατζηπαυλής, Ν. Τρούμπας, Σ. Χατζηάμαλλος, Α. Δράκος, Χ. Γιαννόπουλος (λίμπερο), Στ. Χριστοφοράκης, Δ. Χατζηνικολάου, Σ. Κώστογλου, Δ. Μωρές, Μ. Μωρές και Π. Περής.

Τελχινίς: (Μιχάλης Τσιμισίρης) Γιάννης Σαρικάς, Φραντζής Αράπης, Λένσι Ορμενάϊ, Ντάνιελ Σίμου, Κώστας Χειμωνέττος, Γιώργος Χατζηγεωργίου, Στέλιος Χαριστής (λίμπερο), Καραγιάννης Μιχάλης, Κώστας Κεσίδης και Θοδωρής Σαλονίτης.

Διαιτητές του αγώνα ήταν οι Σάκης Κυπριώτης και Κωσταντίνος Τζάνος.

Παμπαίδες

ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω – ΡΣΦΠ Τελχινίς 3-0 σετ σε 58΄ (25-17 σε 22΄, 25-11 σε 16΄και 25-20 σε 20΄)

ΑΟ Αθλοπαιδιών: (Αλκιβιάδης Χατζηνικολάου) Ο. Χλαπάνης, Ε. Σταμογλου, Α. Καραναστάσης, Σ. Χατζηάμαλλος, Χ. Γιαννόπουλος, Θ. Παπαστεριάδης (λίμπερο), Στ. Χριστοφοράκης, Δ. Χατζηνικολάου, Σ. Κώστογλου, Δ. Μωρές, Π. Ζαμάγιας και Κ. Μηναΐδης.

Τελχινίς: (Μιχάλης Τσιμισίρης) Φραντζής Αράπης, Ντάνιελ Σίμου, Καραγιάννης Μιχάλης, Κώστας Κεσίδης, Τίμος Πανταζής και Θοδωρής Σαλονίτης.

Διαιτητές του αγώνα ήταν οι Σάκης Κυπριώτης και Κωσταντίνος Τζάνος.

Παγκορασίδες

ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω – ΡΣΦΠ Τελχινίς 1-3 σετ σε 99΄ (11-25 σε 19΄, 28-26 σε 31΄, 15-25 σε 24΄ και 17-25 σε 25΄ )

Τελχινίς: (Μιχάλης Τσιμισίρης) Νικολέτα Αμορανίτη, Χριστίνα Αντωνιάδη, Ντιλέκ Χουσεΐν, Βάλια Παρασκευά, Αγγελική Αγγελή, Αγγελίνα Κώτη και Ραφαηλία Κουφομανώλη.

ΑΟ Αθλοπαιδιών: (Αλκιβιάδης Χατζηνικολάου) Μ. Κεφαλιανού, Ι. Πισσάρη, Ε. Φεσσάρα, Ε. Χατζηνικολάου, Σ. Ζαμάγια, Π. Γεωργίου, Α. Μηλά, Μ. Σταμόγλου, Ε. Τσαφαδοπούλου Α. Ματσούρη.

Διαιτητές του αγώνα ήταν οι Κωνσταντίνος Τζάνος και Σάκης Κυπριώτης.

Κορασίδες

ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω – ΡΣΦΠ Τελχινίς 1-3 σετ σε 92΄ (25-09 σε 20΄, 12-25 σε 17΄, 21-25 σε 29΄ και 13-25 σε 26΄)

ΑΟ Αθλοπαιδιών: (Αλκιβιάδης Χατζηνικολάου) Μ. Παπαβασιλείου, Ε. Γιαννοπούλου, Μ. Δρέμπελα, Α. Βλάχου, Ε. Μηλά, Μ. Κεφαλιανού, Ι. Πισσάρη, Ε. Φεσσάρα, Ε. Σουράση και Π. Γεωργίου.

Τελχινίς: (Μιχάλης Τσιμισίρης) Χριστίνα Αντωνιάδη, Νικολέτα Αμορανίτη, Μαρία  Οικονόμου, Ραφαηλία Κουφομανώλη, Ντιλέκ Χουσεΐν, Κωνσταντίνα Λορένζου, Βάλια Παρασκευά, Αγγελική Αγγελή, Αγγελίνα Κώτη, Μαρία Μαθιουδάκη, Γεωργία Λεσιώβα (λίμπερο) 

Διαιτητές του αγώνα ήταν οι Σάκης Κυπριώτης και Κωνσταντίνος Τζάνος.

Άνδρες

ΑΕΣ Κλεάνθης – ΡΣΦΠ Τελχινίς 3-2 σετ σε 101΄(19-25 σε 20′, 24-26 σε 22′, 25-16 σε 22′, 25-19 σε 20′ και 16-14 σε 17′.

Κλεάνθης: (Λοΐζος Παπακωνσταντίνου) Τρίχας, Παπακωνσταντίνου, Τζανουδάκης, Καραγιάννης, Γιακουμάρος, Βολοτσάκας, Λολάκης, Πότσου, Μάνης (λίμπερο) και Σταυριανός

Τελχινίς: (Νίκος Τσιντομηνάς) Στέλιος Δροσάκης, Μιχάλης Τσιμισίρης, Στέλιος Χαρισίδης, Δημήτρης Γιώτης, Ντάνιελ Σίμου, Ορμενάι Λέντσι, Κώστας Χειμωνέττος (λίμπερο), Ροσσέτος Σταυλάς και Γιάννης Σαρικάς.

Διαιτητές του αγώνα ήταν οι Σωτήρης Σταματίου, Σάββας Πάττας και Μαρίνα Μάντζιου

Advertisements

Πρόγραμμα αγώνων βόλεϊ και αποτελέσματα (25 & 26 Ιαν)

22 Ιανουαρίου 2014 στο 11:27 | Αναρτήθηκε στις Προγραμμα, ΤΕ Δωδεκανήσου, αποτελέσματα, αγώνες, βόλεϊ | Σχολιάστε

Με απόφαση της επιτροπής πρωταθλήματος θα γίνουν οι παρακάτω αγώνες:

Ημερ/νία

Ώρα

Γήπεδο

Ομάδες

 

Ανδρών
Blue Star Ferries’

Σαβ,25/1

13:00

Βενετόκλειο

Τελχινίς

Ήλιος

3-0

Νεανίδων

Σαβ,25/1

16:45

Βενετόκλειο

Τελχινίς

Διαγόρας

2-3

Εφήβων

Σαβ,25/1

17:00

Κως

ΑΟ Αθλοπαιδ.

Διαγόρας

3-0

Γυναικών

Σαβ,25/1

18:00

Ροδιών

Ροδίων Άθλ.

Κλεάνθης

0-3

Παίδων

Σαβ,25/1

19:30

Κως

ΑΟ Αθλοπαιδ.

Διαγόρας

3-0

Γυναικών

Κυρ,26/1

18:30

Διαγόρα

Διαγόρας

Τελχινίς

0-3

Ανδρών
‘Blue Star Ferries’

Κυρ,26/1

20:00

Ροδιών

Ροδίων Άθλ.

Κλεάνθης

3-0

Νεανίδες

ΓΣ Διαγόρας – ΡΣΦΠ Τελχινίς 3-2 σετ σε 120΄ (24-26 σε 29΄, 26-24 σε 27΄, 18-25 σε 27’, 25-18 σε 25’ και 15-11 σε 12’)

ΓΣ Διαγόρας: (Πάνος Δικαστόπουλος) Μ. Φρατζέσκου, Κ. Χανιωτάκη, Μ. Χατζηδιάκου, Μ. Τσακίρη, Μ. Καραγιάννη, Ν. Δικαστοπούλου, Κ. Γιαλλουράκη, Α. Καρυδάκη, Α. Μαλλιάκα (λίμπερο), Α. Δραμη και Α. Τοτόνη.
Τελχινίς: (Νίκος Τσιντομηνάς, Μιχάλης Τσιμισίρης) Χρυσάνθη Μαθιουδάκη, Αγγελίνα Κώτη, Βάλια Παρασκευά, Κωνσταντίνα Λορέντζου, Ελεάνα Κωνσταντάκη, Αγγελική Αγγελή, Ντιλέκ Χουσεΐν, Μαρίας Μαθιουδάκη, Φεράχ Ντουμάνογλου, Κατερίνα Κυπριώτη, Νικολέτα Αμορανίτη, Ελισάβετ Αμορανίτη, Λουίζα Τσαγκαράκη (λίμπερο)
Διαιτητές του αγώνα ήταν οι Νίκος Χατζησταυρίδης και  Μαρίνα Μάντζιου

Άνδρες

ΡΣΦΠ Τελχινίς – ΑΣ Ήλιος  3-0 σετ  σε 39΄(25-12 σε 17΄, 25-04 σε 10΄ και 25-05 σε 12΄)

Τελχινίς: (Νίκος Τσιντομηνάς) Στέλιος Δροσάκης, Γιώργος Χατζηγεωργίου, Στέλιος Χαρισίδης, Δημήτρης Γιώτης, Ντάνιελ Σίμου, Ορμενάι Λέντσι, Κώστας Χειμωνέττος, Ροσσέτος Σταυλάς, Γιώργος Παπάς και Στέλιος Χαριστής (λίμπερο).

Ήλιος: (Δημήτρης Δοξάκης) Ν.Βαβλάς, Π.Πιλατέρης, Ν.Σαπνάρας, Σ. Βούλκα, Κ.Κυρίτσης, Σ.Τρομπούκης, Ε. Ντάια.

Διαιτητές του αγώνα ήταν οι Σάκης Κυπριώτης, Σταύρος Γκέκας Νικολέττα Κρίτσα.

Γυναίκες:

ΓΣ Διαγόρας – ΡΣΦΠ Τελχινίς 0-3 σετ 94΄(22-25 σε 50΄, 22-25 σε 22΄ και 15-25 σε 22΄)

ΓΣ Διαγόρας: (Μανόλης Χατζημανώλης) Δ. Τζωρτζή, Μ. Καραγιάννη, Ν. Δικαστοπούλου, Χρ. Ανθούλη (λίμπερο), Μ. Καζακίδου, Δ. Αλαφάκη, Ε. Μαλακωνάκη, Α. Φραγκιαδάκη, Χρ. Παναγίδου, Κ. Χανιωτάκη, Ε. Μυτσκίδου και Ε. Καντζίδου.

Τελχινίς: (Νίκος Τσιντομηνάς) Αγγελίνα Κώτη, Μαρία Βλαμάκη, Χρυσάνθη Μαθιουδάκη, Μαρία Μαθιουδάκη, Αγλαΐα Σκορδά, Λίνα Λαγάκη, Ελισάβετ Αμορανίτη, Κατερίνα Τζανακάκη, Ματίνα Γιαννέλη Μαρία Βρατσάλη, Ελένη Μητροπούλου και Νικολέτα Αμορανίτη (λίμπερο).

Διαιτητές του αγώνα ήταν οι Σάκης Κυριώτης, Νίκος Χατζησταυρίδης και Σταύρος Γκέκας.

Πρόγραμμα αγώνων βόλεϊ και αποτελέσματα (18 & 19/1)

15 Ιανουαρίου 2014 στο 19:09 | Αναρτήθηκε στις Προγραμμα, ΤΕ Δωδεκανήσου, αποτελέσματα, βόλεϊ | Σχολιάστε

Με απόφαση της επιτροπής πρωταθλήματος θα γίνουν οι παρακάτω αγώνες:

 

Κατηγορία

Γύρος

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Ομάδες

 

Νεανίδων

2ος

Σαβ, 18 Ιαν

20:00

Βενετόκλειο

Τελχινίς

Κλεάνθης

3-0

Γυναικών

1ος

Σαβ, 18 Ιαν

18:00

Ροδίων Π.

Ροδίων Άθλ.

Διαγόρας

1-3

Ανδρών
‘Blue Star Ferries’

2ος

Σαβ, 18 Ιαν

20:00

Ροδίων Π.

Ροδίων Άθλ.

Ήλιος

3-0

Γυναικών

1ος

Κυρ, 19 Ιαν

15:00

Κρεμαστής

Κλεάνθης

Τελχινίς

1-3

Ανδρών
‘Blue Star Ferries’

2ος

Κυρ, 19 Ιαν

17:00

Κρεμαστής

Κλεάνθης

Διαγόρας

3-1

Ανδρών
‘Blue Star Ferries’

1ος

Κυρ, 19 Ιαν

20:00

Ιαλυσού

Ήλιος

Τελχινίς

0-3

 

Νεανίδες

ΡΣΦΠ Τελχινίς – ΑΕΣ Κλεάνθης 3-0 σετ σε 69΄ (25- 20 σε 27’, 25-19 σε 22’ και 25-14 σε 20’)
Τελχινίς: (Νίκος Τσιντομηνάς) Χρυσάνθη Μαθιουδάκη, Αγγελίνα Κώτη, Βάλια Παρασκευά, Κωνσταντίνα Λορέντζου, Ελεάνα Κωνσταντάκη, Ελπίδα Ζέρβα, Χρστίνα Αντωνιάδη, Μαρίας Μαθιουδάκη, Κατερίνα Κυπριώτη, Νικολέτα Αμορανίτη, Ελισάβετ Αμορανίτη, Λουίζα Τσαγκαράκη (λίμπερο)
Κλεάνθης: (Νίκος Πότσου) Κατερίνα Τζανουδάκη, Κωνσταντίνα Φουντουραδάκη, Μαρία Σκούφρη, Βαλσαμίνα Τσιράκου, Κατερίνα Ακάϊ, Αντωνία Φλεβάρη, Χρυσάνθη Κάππα, Στέλα Γαβαλά, Δικαία Ορφανού (λίμπερο)

Διαιτητές του αγώνα ήταν οι Σάκης Κυπριώτης  Νικολέτα  Κρίτσα

Γυναίκες

ΑΕΣ Κλεάνθης – ΡΣΦΠ Τελχινίς 1-3 σετ 91΄(25-22 σε 32΄, 25-16 σε 25΄, 13-25 σε 19΄ και 11-25 σε 15΄)

Κλεάνθης: (Νίκος Πότσου) Κ. Τζανουδάκη, Μ. Μαστρογιάννη, Κ. Φουντουραδάκη, Φ. Ζακίλα  Μ. Τζανουδάκη, Στ. Μπουγιούρη, Β. Τσιράκου, Κ. Ακάι, Αντ. Φλεβάρη, Κ. Αρβανίτη, Α. Γιωργάκη (λίμπερο) και Δικαία Ορφανού.

Τελχινίς: (Νίκος Τσιντομηνάς) Αγγελίνα Κώτη, Μαρία Βλαμάκη, Χρυσάνθη Μαθιουδάκη, Αγλαΐα Σκορδά, Λίνα Λαγάκη, Κέλυ Δαουτοπούλου, Ελισάβετ Αμορανίτη, Κατερίνα Τζανακάκη, Ματίνα Γιαννέλη Μαρία Βρατσάλη και Ελένη Μητροπούλου.

Διαιτητές του αγώνα ήταν οι Νίκος Χατζησταυρίδης, Σάββας Πάττας και Νικολέτα Κρίτσα.

Άνδρες

ΑΣ Ήλιος – ΡΣΦΠ Τελχινίς 0-3 σετ  σε 54΄(17-25 σε 17΄, 11-25 σε 20΄ και 13-25 σε 17΄)

Ήλιος: (Δημήτρης Δοξάκης) Ν.Βαβλάς, Π.Πιλατέρης, Ν.Σατινάρας, Σ. Βούλκα, Κρ. Δήμας, Κ.Κυρίτσης, Σ.Τρομπούκης, Ε. Ντάια και Ι. Κιλασίν

Τελχινίς: (Νίκος Τσιντομηνάς) Στέλιος Δροσάκης, Γιώργος Χατζηγεωργίου, Στέλιος Χαρισίδης, Δημήτρης Γιώτης, Ντάνιελ Σίμου, Κώστας Χειμωνέττος, Στέλιος Χαριστής, Γιώργος Παπάς και Ροσσέτος Σταυλάς.

Διαιτητές του αγώνα ήταν οι Σάββας Πάττας, Κων/νος Τζάνος και Σταύρος Γκέκας.

Πρόγραμμα και αποτελέσματα αγώνων βόλεϊ (11 & 12 /1)

09 Ιανουαρίου 2014 στο 14:59 | Αναρτήθηκε στις Ε.Ο.ΠΕ., Κυπελλο, Προγραμμα, ΤΕ Δωδεκανήσου, αποτελέσματα, βόλεϊ | Σχολιάστε

Με απόφαση της επιτροπής πρωταθλήματος θα γίνουν οι παρακάτω αγώνες:

Κατηγορία

Ημερ.

Ώρα

Γήπεδο

Ομάδες

 

Παίδων

Σαβ, 11/1

18:00

Κρεμαστής

Τελχινίς

ΑΟ Αθλοπαιδιών

0-3

Κορασίδων

Σαβ, 11/1

20:00

Κρεμαστής

Κλεάνθης

ΑΟ Αθλοπαιδιών

3-1

Ανδρών
‘Blue Star Ferries’

Σαβ, 11/1

20:00

Ιαλυσού

Ήλιος

Κλεάνθης

0-3

Κορασίδων

Κυρ, 12/1

11:00

Βενετόκλειο

Τελχινίς

ΑΟ Αθλοπαιδιών

2-3

Εφήβων

Κυρ, 12/1

13:00

Βενετόκλειο

Τελχινίς

ΑΟ Αθλοπαιδιών

1-3

Γυναικών

Κυρ, 12/1

15:00

Βενετόκλειο

Τελχινίς

Ροδίων Άθλησις

3-0

Γυναικών

Κυρ, 12/1

18:00

Διαγόρα

Διαγόρας

Κλεάνθης

3-1

Ανδρών
‘Blue Star Ferries’

Κυρ, 12/1

21:00

Βενετόκλειο

Τελχινίς

Ροδίων Άθλησις

0-3

Για την 3η αγωνιστική της  2ης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας στους Άνδρες

ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ – ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ

0     -     3

Παίδες

ΡΣΦΠ Τελχινίς – ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω 0-3 σετ σε 62΄ (14-25 σε 20΄, 16-25 σε 19΄ και 22-25 σε 23΄)

Τελχινίς: (Νίκος Τσιντομηνάς, Μιχάλης Τσιμισίρης) Γιάννης Σαρικάς, Φραντζής Αράπης, Τίμος Πανταζής, Λένσι Ορμενάϊ, Ντάνιελ Σίμου, Κώστας Χειμωνέττος, Γιώργος Χατζηγεωργίου, Στέλιος Χαριστής, Νίκος Διακομιχάλης, Κώστας Κεσίδης και Θοδωρής Σαλονίτης.

ΑΟ Αθλοπαιδιών: (Αλκιβιάδης Χατζηνικολάου) Π. Γαμβρέλλης, Στ, Χατζηπαυλής, Ν. Τρούμπας, Στ. Χριστοφοράκης, Δ. Χατζηνικολάου, Σ. Κώστογλου, Δ. Μωρές, Π. Ζαμάγιας, και Θ. Παπαστεριάδης.

Διαιτητές του αγώνα ήταν οι Σάββας Πάττας και Κωνσταντίνος Τζάνος

 

Κορασίδες

ΡΣΦΠ Τελχινίς – ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω 2-3 σετ σε 108΄ (25-13 σε 21΄, 25-21 σε 22΄, 13-25 σε 22΄ και 22-25 σε 22΄ και 07-15 σε 15΄)

Τελχινίς: (Νίκος Τσιντομηνάς, Μιχάλης Τσιμισίρης) Χριστίνα Αντωνιάδη, Ντιλέκ Χουσεΐν, Ελεάννα Κωνσταντάκη, Αλεξία Αργυράκη, Κωνσταντίνα Λορένζου, Βάλια Παρασκευά, Αγγελική Αγγελή, Αγγελίνα Κώτη, Μαρία Μαθιουδάκη, Ελβίρα Ζέρβα, Μαρία Ματσάκη Γεωργία Λεσιώβα (λίμπερο)  

ΑΟ Αθλοπαιδιών: (Αλκιβιάδης Χατζηνικολάου) Μ. Παπαβασιλείου, Ε. Γιαννοπούλου, Α. Βλάχου, Ε. Μηλά, Μ. Κεφαλιανού, Ι. Πισσάρη, Ε. Φεσσάρα, Ε. Σουράση, Σ. Ζαμάγια και Π. Γεωργίου.

Διαιτητές του αγώνα ήταν οι Νίκος Χατζησταυρίδης και Μαρίνα Μάντζιου.

 

Έφηβοι

ΡΣΦΠ Τελχινίς – ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω 1-3 σετ σε 86΄ (19-25 σε 20΄, 25-23 σε 27΄, 21-25 σε 19΄ και 19-25 σε 20΄)

Τελχινίς: (Νίκος Τσιντομηνάς, Μιχάλης Τσιμισίρης) Γιάννης Σαρικάς, Φραντζής Αράπης, Λένσι Ορμενάϊ, Ντάνιελ Σίμου, Κώστας Χειμωνέττος, Γιώργος Χατζηγεωργίου, Στέλιος Χαριστής (λίμπερο), Νίκος Διακομιχάλης, Μιαούλης Χειμωνέττος και Θοδωρής Σαλονίτης.

ΑΟ Αθλοπαιδιών: (Αλκιβιάδης Χατζηνικολάου) Π. Γαμβρέλλης, Στ, Χατζηπαυλής, Ν. Τρούμπας, Στ. Χριστοφοράκης, Δ. Χατζηνικολάου, Σ. Κώστογλου, Δ. Μωρές, και Π. Ζαμάγιας.

Διαιτητές του αγώνα ήταν οι Σάκης Κυπριώτης και Νίκος Χατζησταυρίδης.

 

Γυναίκες

ΡΣΦΠ Τελχινίς – Ροδίων Άθλησις 3-0 σετ σε 54΄(25-06 σε 17΄, 25-21 σε 23΄και 25-10 σε 14΄)

Τελχινίς: (Νίκος Τσιντομηνάς) Αγγελίνα Κώτη, Αγγελική Αγγελή, Βάλια Παρασκευά, Εύη Δημογεροντάκη, Χρυσάνθη Μαθιουδάκη, Λίνα Λαγάκη, Κέλυ Δαουτοπούλου, Ματίνα Γιαννέλη, Μαρία Βρατσάλη, Ελένη Μητροπούλου και Μαρία Μαθιουδάκη.

Ροδίων Άθλησις: (Νίκος Μακρής) Π. Καραμαρίτη, Β. Σφήκα, Κ. Χατζηγεωργίου, Ε. Γιακουμή, Ε. Αμπελιώτη, Δ. Ουίλσων, Σ. Οικονόμου, Π. Τριπολίτη, Ε. Κατταβενού, Δ. Διακοβασίλη και Χ. Φραντζή.

Διαιτητές ήταν οι Σωτήρης Σταματίου, Σάκης Κυπριώτης και Νικολέτα Κρίτσα.

 

Άνδρες

ΡΣΦΠ Τελχινίς – Ροδίων Άθλησις 0-3 σετ (18-25 σε 17΄, 15-25 σε 37’και 20-25 σε 20΄).

Τελχινίς: (Νίκος Τσιντομηνάς) Γκέντσι Ορμενάι, Στέλιος Δροσάκης, Γιώργος Χατζηγεωργίου, Στέλιος Χαρισίδης, Δημήτρης Γιώτης, Ντάνιελ Σίμου, Κώστας Χειμωνέττος, Στέλιος Χαριστής, Γιώργος Παπάς, Ρωσσέτος Σταυλάς και Μιαούλης Χειμωνέττος (λίμπερο)

Ροδίων Αθλησις: (Νίκος Μακρής) Νίκος Μακρής, Δημήτρης Κοτίτσας, Γιάννης Σκορδούλης, Χρήστος Μοσχούς, Ντάνιελ Γκένοφ, Γιώργος Καλαιτζής, Βασίλης Μπαρδής, Μανώλης Κοκολάκης και Κυριάκος Μαυράκης (λίμπερο)

Διαιτητές του αγώνα ήταν οι Σωτήρης Σταματίου Νίκος Χατζησταυρίδης και Νικολέτα Κρίτσα.

3o τουρνουά “Μανώλης Πότσος” (φωτογραφίες)

06 Ιανουαρίου 2014 στο 02:53 | Αναρτήθηκε στις Περιφέρεια Ν. Αιγαίου, ΤΕ Δωδεκανήσου, Τουρνουά, βόλεϊ | Σχολιάστε

Δείτε φωτογραφίες από το τουρνουά (κλικ εδώ)


Entries και σχόλια feeds.

Αρέσει σε %d bloggers: