Πρόγραμμα αγώνων βόλεϊ

28 Μαρτίου 2014 στο 02:05 | Αναρτήθηκε στις πρόγραμμα, τελικός, ΤΕ Δωδεκανήσου, αποτελέσματα, αγώνες, βόλεϊ | Σχολιάστε

Με απόφαση της επιτροπής πρωταθλήματος  θα πραγματοποιηθούν οι παρακάτω  αγώνες:

 

Κατηγορία

Γύρος

Ημ/νία

Γήπεδο

Ομάδες

 

Γυναικών

Τελικός(1)

29/3

Ροδ. Παιδεία

Τελχινίς

Κλεάνθης

3-1

Ανδρών
‘Blue Star

Ferries’

2ος

29/3

Ροδ. Παιδεία

Ροδίων Άθλ.

Τελχινίς

2-3

Κορασίδων

1ος

30/3

Βενετόκλειο

Τελχινίς

Διαγόρας

1-3

Γυναικών

Τελικός(2)

2/4

Κρεμαστής

Τελχινίς

Κλεάνθης

 

Γυναικών

Τελικός(2)

5/4

Βενετόκλειο

Τελχινίς

Κλεάνθης

 

__________

(1)  στον τελικό οι δύο ομάδες θα αγωνίζονται μεταξύ τους μέχρι μία από τις δύο ομάδες να συμπληρώσει τρεις (3) νίκες,  λαμβανομένων υπόψη των μεταξύ τους αποτελεσμάτων της κανονικής περιόδου (ο  ΡΣΦΠ  προηγείται του ΑΕΣ Κλεάνθης με 2-0 νίκες).

(2) αν χρειαστεί

(3) η ώρα έναρξης του αγώνα θα ανακοινωθεί έγκαιρα

Γυναίκες

ΡΣΦΠ Τελχινίς – ΑΕΣ Κλεάνθης 3-1 σετ σε 96΄ (25- 22 σε 32’, 25-11 σε 18΄, 23-25 σε 26’ και 25-05 σε 20’)

Τελχινίς: (Νίκος Τσιντομηνάς, Μιχάλης Τσιμισίρης) Αγγελίνα Κώτη, Μαρία Βλαμάκη, Χρυσάνθη Μαθιουδάκη, Βίκυ Μπαλλή, Αγλαΐα Σκορδά, Λίνα Λαγάκη, Ελισάβετ Αμορανίτη, Κατερίνα Τζανακάκη, Ματίνα Γιαννέλη Μαρία Βρατσάλη, Ελένη Μητροπούλου, Μαρία Μαθιουδάκη και Νικολέτα Αμορανίτη (λίμπερο).

Κλεάνθης: (Λοΐζος Παπακωνσταντίνου) Κ. Τζανουδάκη, Μ. Μαστρογιάννη, Φ. Ζακίλα,  Μ. Τζανουδάκη, Στ. Μπουγιούρη, Ν. Τριάντου, Κ. Αρβανίτη, Χρ. Κάππα, Δ. Ορφανού και Α. Γιωργάκη (λίμπερο).

Διαιτητές του αγώνα ήταν οι Σωτήρης Σταματίου, Νίκος Χατζησταυρίδης και Κώστας Τζάνος.

 

Άνδρες

Ροδίων Άθλησις – ΡΣΦΠ Τελχινίς 2-3 σετ σε 113΄(25-27 σε 28′, 18-25 σε 21’, 25-10 σε 25΄,25-18 σε 22΄και 12-15 σε 17′).

Ροδίων Άθλησις: (Νίκος Μακρής) Νίκος Μακρής, Δημήτρης Κοτίτσας, Γιάννης Σκορδούλης, Γιάννης Άμαλος, Κώστας Καρπαθάκης, Χρήστος Μοσχούς, Ντάνιελ Γκένοφ, Γιώργος Καλαϊτζής, Βασίλης Μπαρδής, Μανώλης Κοκολάκης, και Κυριάκος Μαυράκης (λίμπερο).

Τελχινίς: (Νίκος Τσιντομηνάς) Σταύρος Ρουσέττος, Μιχάλης Τσιμισίρης, Κώστας Χειμωνέττος, Ορμενάι Λέντσι, Γιώργος Χατζηγεωργίου, Κώστας Βλάσσης, Ντάνιελ Σίμου, Δημήτρης Γιώτης, Ροσσέτος Σταυλάς, Στέλιος Δροσάκης, Στέλιος Χαρισίδης, Γιάννης Σαρικάς και Μιαούλης Χειμωνέττος (λίμπερο).

Διαιτητές του αγώνα ήταν οι Λάκης Λαζαράκης, Σάββας Πάττας και Σταύρος Γκέκας.

 

 

Κορασίδες

ΡΣΦΠ Τελχινίς – ΓΣ Διαγόρας 1-3 σετ σε 101΄ (09-25 σε 20΄, 25-14 σε 27΄, 22-25 σε 27΄ και 22-25 σε 27’)

Τελχινίς: (Μιχάλης Τσιμισίρης, Νίκος Τσιντομηνάς) Νικολέτα Αμορανίτη, Αγγελίνα Κώτη, Μαρία Μαθιουδάκη, Ντιλέκ Χουσεΐν, Ελεάνα Κωνσταντάκη, Χριστίνα Αντωνιάδη, Βάλια Παρασκευά, Νικολέτα Αξιοτίδου, Αγγελική Αγγελή, Κωνσταντίνα Αγγελή, Ελβίρα Ζερβού και Κωνσταντίνα Λορέντζου.

ΓΣ Διαγόρας: (Πάνος Δικαστόπουλος) Π. Αλβανάκη, Μ. Χατζηδιάκου, Μ. Καραγιάννη, Ν. Δικαστοπούλου, Κ. Γιαλλουράκη, Α. Καρυδάκη, Α. Τοτόνη Α. και Κ. Τοτόνι

Διαιτητές του αγώνα ήταν ο Νίκος Χατζησταυρίδης και η Νικολέτα Κρίτσα.

Advertisements

ΤΕ ΕΟΠΕ Δωδεκανήσου: τουρνουά μίνι βόλεϊ

23 Μαρτίου 2014 στο 02:19 | Αναρτήθηκε στις ΤΕ Δωδεκανήσου, Τουρνουά, ανάπτυξη, μίνι βόλεϊ | Σχολιάστε

Με μεγάλη οργανωτική και αγωνιστική επιτυχία πραγματοποιήθηκε την Κυριακή (16/3) το τουρνουά μίνι βόλεϊ που διοργάνωσε η Τοπική Επιτροπή Βόλεϊ Δωδεκανήσου σε συνεργασία με την Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου.

Εξήντα δύο αθλητές και αθλήτριες από τις ακαδημίες του ΓΣ Διαγόρας, του ΑΕΣ Κλεάνθης, του Ροδίων Άθλησις και του ΡΣΦΠ Τελχινίς φιλοξενήθηκαν στο κλειστό γήπεδο των εκπαιδευτήριων Ροδίων Παιδεία και αγωνίστηκαν για περίπου δυόμιση ώρες στα τέσσερα ειδικά διαμορφωμένα γήπεδα μίνι βόλεϊ.

Ο εντεταλμένος σε θέματα αθλητισμού περιφερειακός σύμβουλος κ. Μιχάλης Δρακιού παρακολούθησε την εκδήλωση και μοίρασε εκ μέρους της Περιφέρειας Ν. Αιγαίου μπάλες μίνι βόλεϊ στα σωματεία που συμμετείχαν.

Στο τουρνουά αγωνίστηκαν οι παρακάτω αθλητές και αθλήτριες:

(ΓΣ Διαγόρας) Κυπριώτη Ευανθία, Κυπριώτη Αναστασία, Μπάρκα Δέσποινα, Ψυλλάκη Σέβη, Καρπαθάκη Ανδρονίκη, Καβουνίδη Βίκυ, Μιχαηλίδη Ελένη, Χιούσα Αφροδίτη, Μπεγκάζη Τζένη, Χριστοφής Νικόλας, Χριστοφή Ελένη, Χριστοφή Καλλιόπη, Μεϊμάρη Αλίκη, Χριστοφής Παναγιώτης, Χριστοφή Δέσποινα, Τάκο Αιμιλία, Μιχαηλίδη Άννα Μαρία, Μανέ Ιωάννα, Γεράκη Ειρήνη, Μαστόρου Δέσποινα, Μαστόρου Ελένη και Καραγιάννη Καλλιόπη.

(ΑΕΣ Κλεάνθης) Κουλουμπρή Μαρία, Σπάρταλη Σαββίνα, Σταυρά Παρασκευή -Τσαμπίκα, Χατζηβάσιλα Κυριακή, Σαϊάϊ Μαρία, Αφεντούλη Ειρήνη και Λορέντζου Μαριέττα

(Ροδίων Άθλησις) Νάκκα Τσαμπίκα, Παπαηλία Σοφία, Χατζηγιαννάκη Μαρία Σκιαδενή, Ντέμο Άντζελα, Παπαναστασίου Ειρήνη, Σταυρούλη Ερμιόνη και Τάσιου Αναστασία.

Ο ΡΣΦΠ Τελχινίς συμμετείχε με 9 ομάδες:

Εύη Μανωλάκη, Αναστασία Ιωαννίδη, Χριστίνα Παπαδοπούλου

Ανθή Γκίκα, Φαμπιόλα Τερζίου, Ραφαηλία Κουφομανώλη

Αποστόλης Γιαννίκος, Τσαμπίκος Ισκάς, Μάρκος Κόττορος – Γιαρμάς

Μαρία Παπανθήμου, Τσμπίκα Χατζηστρατή, Γεωργία Παγωνάκη, Κων/να Μάνο

Μάρω Κωνστάκη, Ειρήνη Μένη, Νικολέτα Γκίκα, Μαριάννα Ιωαννίδη

Άντα Φωτεινού, Τσαμπίκα  Νικολέττου, Ρέα Κυπριώτη

Βάλια Παπαδοπούλου, Σταματίνα Γκιζέτη, Κατερίνα Κωνστάκη

Δέσποινα Καραγιάννη, Ηλίας Ματσάκης, Κική Μυρωνίδου

Μαρία Ισκά, Σταύρος Παπανθύμου, Βάσια Χατζηστρατή

(Δείτε περισσότερες φωτογραφίες από το τουρνουά)

Πρόγραμμα αγώνων βόλεϊ (20-23 Μαρτίου)

19 Μαρτίου 2014 στο 20:23 | Αναρτήθηκε στις πρόγραμμα, ΤΕ Δωδεκανήσου, αποτελέσματα, αγώνες, ανακοινωση, βόλεϊ | Σχολιάστε

Μετά τη νίκη του ΑΕΣ Κλεάνθης επί του ΓΣ Διαγόρας στον 2ο ημιτελικό του γυναίκειου πρωταθλήματος το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου διαμορφώνεται:

Κατηγορία

Γύρος

Ημερ/νία

Ώρα

Γήπεδο

Ομάδες

 

Γυναικών

2ος
ημιτελ.

Πέμ,20/3

20:30

Κρεμαστής

Κλεάνθης

Διαγόρας

3-2

Παίδων

2ος

Σάβ,22/3

13:00

Κως

ΑΟ Αθλοπ

Τελχινίς

3-2

Ανδρών
‘Blue Star Ferries’

2ος

Σάβ,22/3

21:00

Κως

ΑΟ Αθλοπ

Τελχινίς

1-3

(*) Γυναικών

2ος
ημιτελ.

Σάβ,22/3

17:30

Διαγόρα

Διαγόρας

Κλεάνθης

1-3

Παγκορασίδων

1ος

Κυρ,23/3

16:00

Βενετόκλειο

Τελχινίς

Διαγόρας

3-0

 

__________

(*)  η τελική φάση του γυναίκειου πρωταθλήματος θα αρχίσει στις 29 (ή 30) Μαρτίου. Ο νικητής του αγώνα ΓΣ Διαγόρας – ΑΕΣ Κλεάνθης (22/3) θα αντιμετωπίσει τον ΡΣΦΠ Τελχινίς που έχει ήδη προκριθεί στον τελικό.

Άνδρες:

Α.Ο. Αθλοπαιδιών Κω -Ρ.Σ.Φ.Π.Τελχινίς 1-3 (21-25, 27-25, 22-25, 23-25) σε 96’

Α.Ο. Αθλοπαιδιών Κω (Αλκιβιάδης Χατζηνικολάου) Γαμβρέλλης Παναγιώτης, Χατζηπαυλής Σταμάτης, Περής Παναγιώτης, Τρούμπας Νίκος, Χατζηάμαλλος Στέλιος, Χατζηνικολάου Δημήτρης, Κώστογλου Στέφανος, Μωρές Δημήτρης, Παπαστεριάδης Θεοδόσης, Δράκος Αριστοτέλης, Ζαμάγιας Παντελής, Γιαννόπουλος Χρήστος.

Ρ.Σ.Φ.Π Τελχινίς (Μιχ. Τσιμισίρης) Τσιμισίρης, Βλάσσης, Χαρισίδης, Δροσάκης, Σταυλάς, Ρουσέττος, Σίμου, Χατζηγεωργίου, Σαρικάς, Ορμενάι, Χειμωνέττος, Χαριστής.

Διαιτητές ήταν οι Χατζησταυρίδης Νίκος, Κυπριώτης Θεοδόσης και Μπαρπάτση Αθανασία.

 

Παίδες:

Α.Ο. Αθλοπαιδιών Κω -Ρ.Σ.Φ.Π.Τελχινίς 3-2 (15-25, 25-14, 22-25, 25-18, 15-8) σε 100’

Α.Ο. Αθλοπαιδιών Κω (Αλκιβιάδης Χατζηνικολάου) Χατζηπαυλής Σταμάτης, Περής Παναγιώτης, Τρούμπας Νίκος, Χατζηάμαλλος Στέλιος, Χατζηνικολάου Δημήτρης, Κώστογλου Στέφανος, Μωρές Δημήτρης, Παπαστεριάδης Θεοδόσης, Δράκος Αριστοτέλης, Ζαμάγιας Παντελής, Μηναΐδης Κωνσταντίνος, Γιαννόπουλος Χρήστος.

Ρ.Σ.Φ.Π Τελχινίς (Μιχ. Τσιμισίρης) Σίμου, Χατζηγεωργίου, Σαρικάς, Ορμενάι, Χειμωνέττος, Χαριστής, Κεσίδης.

Διαιτητές ήταν οι Κυπριώτης Θεοδόσης και Χατζησταυρίδης Νίκος.

 

Παγκορασίδες:

ΡΣΦΠ Τελχινίς – ΓΣ Διαγόρας 3-0 σετ σε 64΄(25-19 σε 22΄, 25-13 σε 22 και 25-06 σε 20΄)

Τελχινίς: (Μιχάλης Τσιμισίρης, Νίκος Τσιντομηνάς) Ζέτα Παπαδοπούλου, Αλεξία Αργυράκη, Κατερίνα Αλεβίζου, Εύη Μανωλάκη, Ραφαηλία Κουφομανώλη, Αγγελική Καραμούζη, Ελβίρα Ζέρβα, Ελεάννα Κωνσταντάκη, Βάλια Παρασκευά, Χριστίνα Αντωνιάδη, Ντιλέκ Χουσεΐν και Αγγελίνα Κώτη.

Διαγόρας: (Πάνος Δικαστόπουλος) Α. Βασιλοπούλου, Ε. Μαμαλίγκα, Κ. Δεληγιώργη, Ν΄Τσακίρη, Κ. Τοτόνι, Ι. Έλληνα, Ι. Αθανασίου και Κ. Ευθυμίου.

Διαιτητές του αγώνα ήταν οι Σάββας Πάττας και Σταύρος Γκέκας.

Αγώνες βόλεϊ και αποτελέσματα (18 & 20 Μαρτίου)

18 Μαρτίου 2014 στο 09:11 | Αναρτήθηκε στις πρόγραμμα, ΤΕ Δωδεκανήσου, αποτελέσματα, βόλεϊ | Σχολιάστε

Με απόφαση της επιτροπής πρωταθλήματος ο 2ος αγώνας του β΄ ημιτελικού του γυναικείου πρωταθλήματος θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 20 Μαρτίου στις 20:30 στο κλειστό της Κρεμαστής.

Α) Σε περίπτωση νίκης της ομάδας του ΑΕΣ Κλεάνθης ο 3ος και καθοριστικός αγώνας ανάμεσα στις δύο ομάδες  θα γίνει το Σάββατο 22/3 στο γήπεδο του Διαγόρα και η τελική φάση του πρωταθλήματος θα αρχίσει στις 29 (ή 30) Μαρτίου .

Β) Αν νικητής στον αγώνα της Πέμπτης (20/3) είναι ο ΓΣ Διαγόρας ο 1ος αγώνας  της τελικής φάσης του πρωταθλήματος  θα γίνει την Κυριακή 23/3.

 

Ακολουθεί το πρόγραμμα των αγώνων βόλεϊ από 18-20 Μαρτίου:

 

Κατηγορία

Γύρος

Ημ/νία

Ώρα

Γήπεδο

Ομάδες

Ανδρών
‘Blue Star Ferries’

β/1ος

Τρι,18/3

20:30

Βενετόκλειο

Τελχινίς

Ροδίων Άθλ.

0-3

Γυναικών

2ος
ημιτελ.

Πέμ,20/3

20:30

Κρεμαστής

Κλεάνθης

Διαγόρας

3-2

 

 

1ο Προπονητικό Τουρνουά Beach Volley »CAMELOT 2014»

14 Μαρτίου 2014 στο 00:16 | Αναρτήθηκε στις Camelot, Τελχινίς, αποτελέσματα, απονομές, αγώνες, ανακοινωση, μπιτς βόλεϊ, Rhodian Sports Events | Σχολιάστε

Ολοκληρώθηκε με επιτυχία την Κυριακή 9 Μαρτίου  το 1ο Προπονητικό Τουρνουά Beach Volley »CAMELOT 2014» στις νέες εγκαταστάσεις στο Κάστρο Κάμελοτ στο χωριό Φάνες. 
8 ανδρικές και 11 γυναικείες ομάδες έδωσαν τον καλύτερο τους εαυτό και χάρισαν υπέροχες φάσεις και θεαματικούς αγώνες στους θεατές που ήρθαν να παρακολουθήσουν το τουρνουά.

Το τουρνουά εκτός από αγωνιστικό είχε και φιλανθρωπικό χαρακτήρα.  Βοηθήσαμε το Κοινοτικό Παντοπωλείο Φανών στο να μαζέψει τρόφιμα για τους συνανθρώπους μας που έχουν πραγματικά ανάγκη.

Αποτελέσματα τουρνουά:

Άνδρες:

1) Wilson – Καταβενάκης / Κεσίδης – Σαλονίτης :  18 – 21

2) Αυγουστής – Σταυλάς / Μπαλής – Παπαδόπουλος : 21 – 14

3) Ορμενάϊ – Χειμωνέττος / Αράπης – Κουκουγκέλης : 21 – 02

4) Κυρίτσης – Δήμας / Χαριστής – Γεράκης : 02 – 21

5) Wilson – Καταβενάκης / Αράπης – Κουκουγκέλης : 21 – 16

6) Μπαλής – Παπαδόπουλος / Κυρίτσης – Δήμας : 21 – 11

Προημιτελικοί

7) Σαλονίτης – Κεσίδης / Αυγουστής – Σταυλάς : 04 – 21

8) Ορμενάϊ – Χειμωνέττος / Χαριστής  – Γεράκης : 21 – 14

9) Wilson – Καταβενάκης / Σαλονίτης – Κεσίδης : 22 – 20

10) Μπαλής – Παπαδόπουλος / Χαριστής – Γεράκης : 10 – 21

Ημιτελικοί

Αυγουστής – Σταυλάς / Χαριστής – Γεράκης : 12 – 15, 15 – 13 & 13 – 11 ( 2 – 1 Σετ)

Ορμενάϊ – Χειμωνέττος / Wilson – Καταβενάκης : 15 – 07, 15 – 08 ( 2-0 Σετ)

Τελικός Ανδρών

Ορμενάϊ – Χειμωνέττος / Αυγουστής – Σταυλάς : 15 – 13, 10 – 15 & 11 – 08 (2 – 1 Σετ)

 

1η Θέση : Ορμενάϊ Γκένσι – Κώστας Χειμωνέττος

2η Θέση : Αυγουστής Ιορδάνης – Σταυλάς Ροσσέτος

Γυναίκες:

1) Χουσεϊν Ντ. – Λορέντζου Κ. / Ακάϊ Κ. –  Κάππα Χρ : 16 – 21

2) Τσιράκου Β. – Αγγελή Κ. / Αμορανίτη Ν. – Κώτη Αγγ. : 15 – 21

3) Κλαδίτη Κ. – Ιγγλέση Μ. / Οικονόμου Σ. – Σφήκα Β. : 16 – 21

4) Τσαγκαράκη Λ. – Αξιοτίδου Ν. / Βαρδιδάκη Ε. – Αντωνά Ε. : 21 – 12

5) Αγγελή Α. – Δόϊκα Μ. / Χατζηβάσιλα Μ. – Σκουφρή Μ. :  21 – 10

6) Κλαδίτη Κ. – Ιγγλέση Μ. / Χουσεϊν Ντ. – Λορέντζου Κ. : 10 – 21

7) Χατζηβάσιλα Μ. – Σκουφρή Μ. / Αμορανίτη Ε. – Χριστοδούλου Α. : 06 – 21

8) Τσιράκου Β. – Αγγελή Κ. / Βαρδιδάκη Ε. – Αντωνά Ε. : 21 – 14

Προημιτελικοι

9)Ακάϊ Κ. – Κάππα Χρ. / Αμορανίτη Ν. – Κώτη Αγγ. : 17 – 21

10)Οικονόμου Σ. – Σφήκα Β. /  Τσαγκαράκη Λ. – Αξιοτίδου Ν. : 22 – 20

11)Αγγελή Α. – Δόϊκα Μ. / Χουσεϊν Ντ. – Λορέντζου Κ. : 19 – 21

12)Ακάϊ Κ. – Κάππα Χρ. / Αμορανίτη Ε. – Χριστοδούλου Α. : 21 – 13

13) Τσαγκαράκη Λ. – Αξιοτίδου Ν. / Τσιράκου Β. – Αγγελή Κ. : 21 – 12

14) Χουσεϊν Ντ. – Λορέντζου Κ. / Ακάϊ Κ. – Κάππα Χρ. : 18 – 21

Ημιτελικοί

15) Αμορανίτη Ν. – Κώτη Αγγ. / Τσαγκαράκη Λ. – Αξιοτίδου Ν. : 15 – 08, 15 – 12 ( 2-0 Σετ)

16) Οικονόμου Σ. – Σφήκα Β. / Ακάϊ Κ. – Κάππα Χρ. : 18 – 20, 05 – 15 ( 0-2 Σετ)

Τελικός Γυναικών

17) Αμορανίτη Ν. – Κώτη Αγγ. / Ακάϊ Κ. – Κάππα Χρ. : 15 – 04, 15 – 09 ( 2-0 Σετ)

 

1η θέση : Αμορανίτη Νικολέτα – Κώτη Αγγελίνα.

2η θέση : Ακάϊ Κατερίνα – Κάππα Χρυσάνθη.

 

Ο ΡΣΦΠ ΤΕΛΧΙΝΙΣ και η Rhodian Sports Events θα ήθελαν να ευχαριστήσουν την Ένωση Αγροτικών Συνεταιρισμών Δωδεκανήσου, την Κοινότητα Φανών και ιδιαίτερα τον Πρόεδρο κ. Βασίλη Νικολίτση, την Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου και ιδιαίτερα τον κ. Μιχάλη Δρακιού και τον Πολιτιστικό Σύλλογο των Φανών  για την πολύτιμη και απλόχερη συνεργασία τους. Επίσης τις επιχειρήσεις  που βοήθησαν και υποστήριξαν τη διεξαγωγή του 1ου  προπονητικού τουρνουά Beach Volley CAMELOT 2014:

Την Εταιρία ΡΑΜΜΟΣ food services, την εταιρία Νύμφη για την δωρεά εμφιαλωμένου νερού για τους αθλητές  και τις επιχειρήσεις BLACK ADDER PUB, το Οβελιστήριο ΟΙ ΔΥΟ ΦΙΛΟΙ, η Κυπριακή Ταβέρνα ΤΟ ΑΓΡΙΝΟ, την πιτσαρία TOSCANNA , την πιτσαρία Ο ΙΤΑΛΟΣ , το Κομμωτήριο DOMUS DI CAPELLI,  την Εταιρία ΤΡΟΠΑΙΟΝ , το  Συνεργείο αυτοκινήτων PIT STOP ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ, Κατάστημα Αθλητικών ειδών STADIUM SPORT, Κατάστημα Αθλητικών Ειδών SPORTMANIA, Κατάστημα Αντρικών ρούχων OPSIS , Κατάστημα EVA MORITZ BOUTIQUE, το Κατάστημα Αθλητικών ειδών SPOR LIFE, το Κατάστημα MON MONDE, Κατάστημα VERGOTIS, Κατάστημα Αθλητικών Ειδών MEGA SPORT, Κατάστημα Αθλητικών Ειδών OLYMPIA SPORTS, το Φαρμακείο του  Νίκου Πότσου στο  χωριό Παραδείσι και το Κατάστημα ΣΥΝΧΡΟΝΟ ΣΠΙΤΙ.

τουρνουά Μίνι Βόλεϊ

13 Μαρτίου 2014 στο 20:56 | Αναρτήθηκε στις Περιφέρεια Ν. Αιγαίου, ΤΕ Δωδεκανήσου, ανακοινωση, μίνι βόλεϊ, mini | Σχολιάστε

Η ΤΕ ΕΟΠΕ Δωδεκανήσου σε συνεργασία με την Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου διοργανώνουν την Κυριακή 16 Μαρτίου τουρνουά Μίνι Βόλεϊ (3x3).

Οι αγώνες θα φιλοξενηθούν στο κλειστό γήπεδο των εκπαιδευτήριων ‘Ροδίων Παιδεία’ από τις 14:00 – 16:30 και δικαίωμα συμμετοχής έχουν τα σωματεία μέλη της ΤΕ ΕΟΠΕ Δωδεκανήσου.

Οι συμμετέχοντες θα πρέπει να έχουν γεννηθεί την 1.1.2001 και μετά ενώ κάθε σωματείο μπορεί να συμμετάσχει με όσες ομάδες αγοριών, κοριτσιών ή μικτές επιθυμεί.

Επόμενη σελίδα: »


Entries και σχόλια feeds.

Αρέσει σε %d bloggers: