Πανδωδεκανησιακό Πρωτάθλημα Μπιτς Βόλεϊ 2014 – 2ο τουρνουά – Αρχικές Λίστες

18 Ιουλίου 2014 στο 16:08 | Αναρτήθηκε στις ΤΕ Δωδεκανήσου, Τουρνουά, μπιτς βόλεϊ | Σχολιάστε

Η οργανωτική επιτροπή του Πανδωκανησιακού πρωταθλήματος μπιτς βόλεϊ ανακοίνωσε τις αρχικές λίστες του 2ου τουρνουά που θα πραγματοποιηθεί στο Σάββατο και την Κυριακή 19 & 20 Ιουλίου στο Αθλητικό Κέντρο Καλλιπάτειρα.

Από τις δεκατέσσερις (14) ομάδες ανδρών και τις έντεκα (11) γυναικών δήλωσαν τελικά συμμετοχή οι 10 στους άνδρες και 6 στις γυναίκες προκρίθηκαν λόγω βαθμολογίας (βαθμολογία 2014 συν 50% της βαθμολογίας του 2013) απευθείας στο κυρίως ταμπλό.  

Από τα προκριματικά θα προκριθούν στο κυρίως ταμπλό 2 ομάδες ανδρών (από τις 4) και 2 γυναικών (από τις 5) ώστε να συμπληρωθούν 12αρι ταμπλό για τους άνδρες και 8αρι στις γυναίκες.

Το Σάββατο, η Τεχνική Σύσκεψη των προκριματικών για άνδρες και γυναίκες θα είναι στις 9πμ ενώ η Τεχνική Σύσκεψη του Κυρίως Ταπλό στις 3μμ.

Οι αγώνες θα διακοπούν περίπου στις 11μμ του Σαββάτου ενώ το αγωνιστικό πρόγραμμα θα συνεχισθεί από το πρωί της Κυριακής για να ολοκληρωθεί με τους μεγάλους τελικούς Γυναικών & Ανδρών (έναρξη τελικών Κυριακή 8μμ)

 

Άνδρες

Αρχική Λίστα

 

Σύν.

2014

50% (2013)

2013

 

 

Κυρίως Ταμπλό

1

Γιώτης Δημήτρης / Φλεβάρης Γιάννης

300

0

 

 

300

600

300

300

2

Κώστογλου Στέφανος / Χατζηνικολάου Δημήτρης

255

180

90

90

75

150

0

150

3

Μαυράκης Κυριάκος / Χατζηνικολάου Αλκιβιάδης

252,5

80

80

0

172,5

345

275

70

4

Ορμενάι Λέντσι / Χειμωνέττος Κώστας

225

0

 

 

225

450

210

240

5

Μακρής Νίκος / Ριζούλης Λευτέρης

195

0

 

 

195

390

390

0

6

Γεράκης Μιχάλης / Χαριστής Στέλιος

190

0

 

 

190

380

160

220

7

Γκλάρας Βασίλης / Δεληγιώργης Αλέξανδρος

170

0

 

 

170

340

130

210

8

Δεληγιώργης Γιώργος / Παπαστάμος Αλέξανδρος

150

0

 

 

150

300

150

150

9

Γαμβρέλης Παναγιώτης / Χριστοφοράκης Στέλιος

140

100

100

0

40

80

80

0

10

Ζωίδης Θεόφιλος / Παπαδόπουλος Ανδρέας

15

0

 

 

15

30

0

30

Προκριματικά

 

0

 

 

 

0

 

 

 

1

Κελίδης Γιώργος / Κουτσιγιαννόπουλος Γιώργος

0

0

 

 

0

0

0

0

2

Βλάσσης Κώστας / Χαρισίδης Στέλιος

0

0

 

 

0

0

0

0

3

Καραναστασηϛ Ανεστηϛ / Καραναστασηϛ Σταυροϛ

0

0

 

 

0

0

0

0

4

Θεουλάκης Κωνσταντίνος / Κρητικός Δημήτρης

0

0

 

 

0

0

0

0

 


Γυναίκες

Αρχική Λίστα

 

Σύν.

2014

50% (2013)

2013

Κυρίως Ταμπλό

1

Αμορανίτη Ελισάβετ / Δικαστοπούλου Νεφέλη

370

0

 

 

370

740

370

370

2

Αγγελή Αγγελική / Χανιωτάκη Κατερίνα

215

0

 

 

215

430

300

130

3

Αμορανίτη Νικολέτα / Κώτη Αγγελίνα

210

0

 

 

210

420

300

120

4

Πισσάρη Γιάννα / Χατζηνικολάου Ευαγγελίνα

200

200

100

100

0

0

0

0

5 ή 6

Γιαννέλη Ματίνα / Μπόνη Αγάθη

190

0

 

 

190

380

190

190

5 ή 6

Βομβύλα Μαρία / Χειμωνέττου Κατερίνα

190

0

 

 

190

380

280

100

Προκριματικά

 

0

 

 

 

0

 

 

 

1

Δεληγιώργη Κατερίνα / Ταμβακά Μαριέττα

45

0

 

 

45

90

50

40

2

Μαλλιάκα Αλίκη / Τσακίρη Μαρίνα

20

0

 

 

20

40

0

40

3

Μαλούκου Αγορή / Περίδη Φωτεινή

0

0

 

 

0

0

0

0

4

Βαρδιδάκη Ευρύκλεια / Κλαδίτη Κόνη

0

0

 

 

0

0

0

0

5

Αθανασίου Ιωάννα / Μαμαλίγκα Ελιζαμπέτα

0

0

 

 

0

0

0

0


Entries και σχόλια feeds.

Αρέσει σε %d bloggers: