Αποτελέσματα αγώνων βόλεϊ 11 & 12 Φεβ

12 Φεβρουαρίου 2023 στο 22:14 | Αναρτήθηκε στις πρόγραμμα, ΤΕ Δωδεκανήσου, αποτελέσματα, βόλεϊ | Σχολιάστε

  

Κατηγορία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Ομαδα Α

Ομάδα Β

Άνδρες

Σάβ,11 Φεβ

14:30

Ροδ Παιδεία

ΠΑΟΚ

Ανταγόρας

3-0

Άνδρες

Σάβ,11 Φεβ

16:30

Βενετόκλειο

Φλόγα

Ανταγόρας

3-0

κορίτσια Κ16

Σάβ,11 Φεβ

16:30

Ροδ Παιδεία

Ροδίων άθλ

Διαγόρας

3-0

κορίτσια Κ16

Σάβ,11 Φεβ

20:30

Κρεμαστής

Φοίνικας

Τελχινίς

0-3

Γυναίκες

Σάβ,11 Φεβ

21:30

Βενετόκλειο

ΠΑΟΚ

Ανταγόρας

3-0

Γυναίκες

Κυρ,12 Φεβ

11:00

Κρεμαστής

Φοίνικας

Ανταγόρας

3-0

κορίτσ Κ16 Β΄

Κυρ,12 Φεβ

11:00

Βενετόκλειο

Τελχινίς 2

Τελχινίς 1

1-3

Άνδρες

Κυρ,12 Φεβ

12:30

Κρεμαστής

Φοίνικας

Ανταγόρας

3-1

αγόρια Κ17

Κυρ,12 Φεβ

αναβολή

Κρεμαστής

Φοίνικας

Φλόγα

κορίτσια Κ18

Κυρ,12 Φεβ

18:30

Κρεμαστής

Φοίνικας

Διαγόρας

3-0

Γυναίκες

Κυρ,12 Φεβ

20:30

Κρεμαστής

ΑΣΠΕΔ

Διαγόρας

2-3

Γυναίκες

Κυρ,12 Φεβ

21:00

Βενετόκλειο

Τελχινίς

Ροδίων άθλ

3-0

Γυναίκες

ΡΣΦΠ Τελχινίς-Ροδίων άθλησις 3-0 σετ σε 64΄(25-08 σε 22΄, 25-19 σε 22΄και 25-13 σε 20΄)

Τελχινίς: (Νίκος Τσιντομηνάς, Κέλυ Δαουτοπούλου) Σταματίνα Γκιζέττη, Νικολέτα Γκίκα (λ), Μιχαέλα Ευσταθίου, Κριστιάνα Ζντράβα, Ραφαηλία Κουφομανώλη (λ), Ευρυδίκη Μαθιουδάκη, Σταυρούλα Μαργαρίτη, Γκιούλ Μπεκίρογλου, Βάγια Ντουλμπέρη, Θεοφανία Ραμπατζίκου, Πάολα Σουσάρι, Μίρκα Στρατάκη, Παρασκευή Τσιλιμίγκα και Ιωάννα Στρατάκη.

Ροδίων άθλησις: (Νίκος Μακρής) Ελισάβετ Αμορανίτη, Νικολέτα Αμορανίτη (λ), Μαρία Αντωνίου (λ), Ραφαέλα Γεννημανώλη, Αγάπη Ευθυμίου, Τζένη Κιόρρι, Κων/να Κρόκου, Σταυρ. Μαλλε, Ηλιάνα Μαύρου, Χεριφέ Νουρεδίν, Ευαγγελία Πάχη, Μαρίνα Τζανουδάκη, Φωτεινή Φιλίππου και Χαρούλα Φραντζή.

Διαιτητές του αγώνα ήταν οι Νίκος Χατζησταυρίδης, Ευθύμης Καλημεράκης και Μαίρη Παπαδούλη.

.

Κορίτσια Κ16

ΑΕΣΠ Φοίνικας-ΡΣΦΠ Τελχινίς 0-3 σετ σε 59΄(04-25 σε 17΄,11-25 σε 27΄και 06-15 σε 15΄)

Φοίνικας: (Γιώργος Σταυρόπουλος) Μαρία Βόλα, Ειρήνη Γιαλλούρη, Δήμητρα Γιάννη, Μαρία Ζερβού, Αθανασία Καλημέρη (λ), Βασαλμίνα Κατσαβού (λ), Μαρία Κορτσάλου, Μιχαέλα Κώστα, Ασημίνα Λωλη, Α. Μπαντουράκη, Ν. Παπαγιαννίκου, Άννα Παπαοικονόμου και Αθηνά Σκόμπρου.

Τελχινίς: (Κέλυ Δαουτοπούλου) Δέσποινα Βαλταδώρου, Νομική Γενναιοπούλου, Γεωργία Γούδα (λ), Χριστίνα Δογιάμα, Μιχαέλα Ευσταθίου, Ευρυδίκη Μαθιουδάκη, Χρυσή Παρίση, Αγάπη Ροδίτη, Χρύσα Σκαλτσά, Ηλέκτρα Σκαρτσίλη και Ιωάννα Χατζηδάκη.

Διαιτητές του αγώνα ήταν οι Σάββας Πάττας και Πάνος Μπαλής.

.

Κορίτσια Κ16 (Β)

ΡΣΦΠ Τελχινίς (2)-ΡΣΦΠ Τελχινίς (1) 1-3

Τελχινίς (2): (Κέλυ Δαουτοπούλου) Μπέλα Ζοτάι, Ηλιόφωτη Σπανού, Αγγελική Βήτου,  Αριάδνη Σαββάκη, Χρύσα Κιουμουρτζόγλου, Εσμεράλντα Κουροπούλου, Αριάδνη Θέμου, Άννα Συντυχάκη, Στεφανία Τσαρουχά και Ζωή Μανέττα

Τελχινίς (1): (Νίκος Τσιντομηνάς) Ντέσι Λάμα, Έλενη Παπαδάκη, Γιουστίνα Μαρτατζίου, Αγάπη Λορέντζου, Σοφία Σαλαμαστράκη, Αλεξία Λαμπριανού, Μελίνα Σελμάνι, Κλεα Ζεκιάι, Χριστιάνα Μητροπούλου, Νίκη Κιαουρτζή, Δανάη Χατζηγιάννη και Πηνελόπη Σάρρου

 


Entries και σχόλια feeds.

Αρέσει σε %d bloggers: