Νικητές στο μικτό η Σταματίνα Γκιζέττη και ο Δημήτρης Καλιόζης

06 Σεπτεμβρίου 2021 στο 22:16 | Αναρτήθηκε στις τελικός, Τουρνουά, αποτελέσματα, απονομές, αγώνες, μπιτς βόλεϊ, μικτό | Σχολιάστε

Μικτό τουρνουά: Σταματίνα Γκιζέττη και Δημήτρης Καλιόζης οι νικητές

 

Με ένα συναρπαστικό τελικό ολοκληρώθηκε το τουρνουά μικτών ομάδων που διοργάνωσε η ΤΕ ΕΟΠΕ Δωδεκανήσου σε συνεργασία με τον ΔΟΠΑΡ στο ΔΑΚ Καλλιπάτειρα και στην παραλία ‘Ζέφυρος’.

Η Σταματίνα Γκιζέττη και ο Δημήτρης Καλιόζης επικράτησαν με ανατροπή της Ειρήνης Σφυρίου και του Νίκου Μακρή με 2-1 σετ (14-21,23-21,15-12).

Στο 1ο σετ οι έμπειροι Σφυρίου/Μακρής ήταν καλύτεροι και δε δυσκολεύτηκαν να πάρουν με 21-16 το προβάδισμα στα σετ. Το επόμενο σετ κρίθηκε στις λεπτομέρειες με τους νεαρούς Γκιζέττη/Καλιόζη να επικρατούν με 23-21. Στο τάι μπρέικ η Σταματίνα Γκιζέττη και ο Δημήτρης Καλιόζης ήταν πιο αποτελεσματικοί και πήραν το σετ με 15-12 και τη νίκη με 2-1 σετ.

Στον μικρό τελικό ηΑνθή Γκίκα με τον Σεβαστός Φιλίππου επικράτησαν δύσκολα με 2-0  σετ (21-16,21-19) των Νικολέτα Γκίκα / Αλέξανδρου Πάντσο και κατέκτησαν την 3η θέση.

Τις απονομές μεταλλίων στους νικητές έκανε ο διεθνούς φήμης ροδίτης καθηγητής του βόλεϊ Θανάσης Παπαγεωργίου.

Χορηγοί του τουρνουά ήταν οι επιχειρήσεις, BARDOS WOOD Ξυλουργικές Εργασίες, Εργαστήριο Ξυλουργικών Εφαρμογών Γιώργος Γκιζέττης, μεταφορική Speedline, Ηλεκτροδομή ΑΕ, Ξυλεία Παπακαλοδούκας, Ξυλοσοφία Στάθης Μαθιουδάκης, Hotel and Wine bar 10 GR, Blue Star Ferries, ZTech Solutions και κάβα Κυριακούλης.

 

 

Η τελική κατάταξη και τα αποτελέσματα του τουρνουά:

Τελική Κατάταξη

1η θ      Σταματίνα Γκιζέττη / Δημήτρη Καλιόζης

2η θ      Ειρήνη Σφυρίου / Νίκος Μακρής

3η θ      Ανθή Γκίκα / Σεβαστός Φιλίππου

4η θ      Νικολάτα Γκίκα / Αλέξανδρος Πάντσος

5η θ      Αγγελική Αγγελή / Γιώργος Γκιζέττης

Πάολα Σουσάρι / Γιάννης Φλεβάρης

Κέλυ Δαουτοπούλου / Στάθης  Μαθιουδάκης

Κάλλια Θαρρενάκη / Ηλίας Ρέγκλης

9η θ      Γκιούλ Μπεκίρογλου / Γιάννης Λάλουσης

Σεβγκή Τσερκές / Δημήτρης Μανώλης

Αλέξια Γκιάτα / Αλέξανδρος Λίτσι

Ευρυδίκη Μαθιουδάκη / Βασίλης Καλιόζης

 

 

Αποτελέσματα

Αγώνες ομίλων

Α’ όμιλος

Γκιζέττη Στ / Καλιόζης Δ – Σφυρίου Ε / Μακρής Ν_2-2 (21-9,21-14)

Μπεκίρογλου Γκ /  Λάλουσης Γ – Σφυρίου Ε / Μακρής Ν_0-2 (14-21,11-21)

Γκιζέττη Στ / Καλιόζης Δ – Μπεκίρογλου Γκ / Λάλουσης Γ_2-0 (21-11,21-11)

Β’ όμιλος

Θαρρενακη Κ /  Ρέγκλης Η – Γκιάτα Α / Λίτσι Α_2-0 (21-9,21-16)

Σουσάρι Π / Φλεβάρης Γ – Γκιάτα Α / Λίτσι Α_2-0 (21-16,21-13)

Θαρρενακη Κ /  Ρέγκλης Η – Σουσάρι Π / Φλεβάρης Γ_0 -2 (17-21,15-21)

Γ΄ όμιλος

Δαουτοπούλου Κ / Μαθιουδάκης Στ – Γκίκα Α / Φιλίππου Σ_0-2 (11-21,13-21)

Τσερκές Σ/ Μανώλης Δ – Γκίκα Α / Φιλίππου Σ_0-2 (6-21,13-21)

Δαουτοπούλου Κ / Μαθιουδάκης Στ – Τσερκές Σ/ Μανώλης Δ_2-1 (21-15,12-21,15-11)

Δ΄ όμιλος

Αγγελή Α /Γκιζέττης Γ – Μαθιουδάκη Ε / Καλιόζης Β_2-0 (21-10,21-8)

Γκίκα Ν /  Πάντσος Α – Μαθιουδάκη Ε / Καλιόζης Β_2-0 (21-8,21-19)

Αγγελή Α /Γκιζέττης Γ – Γκίκα Ν /  Πάντσος Α_1-2 (17-21,22-20,7-15)

Προημιτελική φάση

Γκιζέττη Στ / Καλιόζης Δ – Θαρρενακη Κ /  Ρέγκλης Η_2-0 (21-8,21-8)

Γκίκα Ν /  Πάντσος Α – Δαουτοπούλου Κ / Μαθιουδάκης Στ_2-0 (21-17,21-15)

Σουσάρι Π / Φλεβάρης Γ – Σφυρίου Ε / Μακρής Ν_0-2 (7-21,17-21)

Γκίκα Α / Φιλίππου Σ – Αγγελή Α /Γκιζέττης Γ_2-0 (21-16,21-18)

Ημιτελική φάση

Γκιζέττη Στ / Καλιόζης Δ – Γκίκα Ν /  Πάντσος Α_2-0 (21-10,21-12)

Σφυρίου Ε / Μακρής Ν –  Γκίκα Α / Φιλίππου Σ_2-0 (21-18,21-18)

Μικρός τελικός

Γκίκα Ν /  Πάντσος Α – Γκίκα Α / Φιλίππου Σ_0-2 (16-21,19-21)

Τελικός

Γκιζέττη Στ / Καλιόζης Δ – Σφυρίου Ε / Μακρής Ν_2-1 (14-21,23-21,15-12)

ΤΕ ΕΟΠΕ 12νήσου: Τουρνουά για μικτές ομάδες

31 Αυγούστου 2021 στο 12:01 | Αναρτήθηκε στις προκήρυξη, ΤΕ Δωδεκανήσου, Τουρνουά, αφίσα, μπιτς βόλεϊ, μικτό | Σχολιάστε

πηγή: www.12volley.gr

Τουρνουά μπιτς βόλεϊ για μικτές ομάδες (άνδρας / γυναίκα) διοργανώνει την Κυριακή 5 Σεπτεμβρίου  η Τοπική Επιτροπή Βόλεϊ Δωδεκανήσου.

Είναι το 4ο τουρνουά του φετινού Πανδωδεκανησιακού Σιρκουί Μπιτς Βόλεϊ, διοργανώνεται σε συνεργασία με τον ΔΟΠΑΡ και έχει την υποστήριξη των επιχειρήσεων,  BARDOS WOOD Ξυλουργικές Εργασίες, Εργαστήριο Ξυλουργικών Εφαρμογών Γιώργος Γκιζέττης, μεταφορική εταιρία Speedline, Ηλεκτροδομή ΑΕ, Ξυλεία Παπακαλοδούκας, Ξυλοσοφία Στάθης Μαθιουδάκης, Ηλεκτροδομή, Hotel and Wine bar 10 GR, Blue Star Ferries, ZTech Solutions και κάβα Κυριακούλης.

Το κυρίως ταμπλό του τουρνουά θα διεξαχθεί με 8 ομάδες. Αν δηλώσουν συμμετοχή περισσότερα ζευγάρια θα γίνουν προκριματικά το Σάββατο 4 Σεπτεμβρίου.

Οι δηλώσεις συμμετοχής λήγουν την Παρασκευή 3 Σεπτεμβρίου στις 2μμ και οι ομάδες που επιθυμούν να αγωνιστούν στο τουρνουά μπορούν να δηλώσουν συμμετοχή συμπληρώνοντας την παρακάτω ηλεκτρονική φόρμα συμμετοχής

Τουρνουά μικτών ομάδων (25-26/7)- video & φωτογραφίες

31 Ιουλίου 2020 στο 16:27 | Αναρτήθηκε στις τελικός, Τελχινίς, Φωτογραφίες, απονομές, μπιτς βόλεϊ, μικτό, video | Σχολιάστε

Δίτε φωτογραφίες από το τουρνουά ΕΔΩ

Δείτε φάσεις από το μικρό τελικό και τον μεγάλο Τελικό του

Τουρνουά μικτών ομάδων: Αμορανίτη και Ορμενάι οι νικητές

29 Ιουλίου 2020 στο 01:46 | Αναρτήθηκε στις τελικός, Τελχινίς, Τουρνουά, αποτελέσματα, απονομές, αγώνες, μπιτς βόλεϊ, μικτό | Σχολιάστε

Εντυπωσιακό θέαμα πρόσφεραν οι ομάδες που αγωνίσθηκαν στο τουρνουά μικτών ομάδων που πραγματοποιήθηκε το σαββατοκύριακο στο Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο Καλλιπάτειρα.

Διοργανωτής ήταν ο Ροδιακός Σύλλογος Φίλων Πετοσφαίρισης ‘Τελχινίς’ και υποστηρικτές οι επιχειρήσεις, ‘Ξυλοσοφία – Στάθης Μαθιουδάκης’,  ‘Εργαστήριο Ξυλουργικών Εφαρμογών – Γιώργος Γκιζέττης’, ‘ΑΝΤΩΝΗΣ – Γενικές Οικοδομικές Εργασίες’, Vargas Sport, Blue Star Ferries και ‘παγωτά κρι-κρι’.

Στο τουρνουά που ήταν υπό την αιγίδα της ΤΕ ΕΟΠΕ Δωδεκανήσου, της Περιφέρειας Νοτίου Αιγαίου  και του ΔΟΑΠΡ αγωνίσθηκαν 15 ζευγάρια σε 26 συνολικά αγώνες από τους οποίους οι 6 κρίθηκαν στο τάι μπρέικ.

Το χρυσό μετάλλιο κατέκτησαν η Ελισάβετ Αμορανίτη και ο Λέντσι Ομενάι αφού στον τελικό επικράτησαν με 2-0 σετ (21-19,21-17) της Αγγελικής Αγγελή και του Μιχάλη Γεράκη.

Στον μικρό τελικό η Ραφαέλα Κουκιά και ο Δημήτρης Καλιόζης νίκησαν τους Καθολική Κουκιά και Ηλία Ρέγκλη και κατέκτησαν το χάλκινο μετάλλιο.

Αναλυτικά:        

Τελική Κατάταξη  τουρνουά:

1η θ        Ελισάβετ Αμορανίτη/Λέντσι Ορμενάι

2η θ        Αγγελική Αγγελή/Μιχάλης Γεράκης

3η θ        Ραφαέλα Κουκια/Δημήτρης Καλιοζης

4η θ        Καθολική Κουκια/Ηλιας Ρεγκλης

5η θ        Πάολα Σουσάρι/Γιάννης Φλεβάρης

Σταματίνα Γκιζέττη/Γιώργος Γκιζέττης

Νένα Κουκουγκελη/Αντώνης Χατζηγεωργίου

Άννα Μηλοπούλου/Αλέξανδρος Πάντζος

9η θ        Κέλυ Δαουτοπούλου/Στάθης Μαθιουδάκης

Σταυρούλα Καλιόζη/Δημήτρης Μανώλης

Κόνη Κλαδίτη/Θεόφιλος Ζωίδης

Σταυρούλα Μαργαρίτη/Βασίλης Γκλάρας

13η θ      Σεβγκή Τσερκές/Στέλιος Χαριστής

Μαρία Λαμπρουση/Παναγιώτης Μαρκοπουλος

Μαρίνα Διακομανώλη/Βασίλης Μουρούτσος

Αποτελέσματα:

Αγώνες ομίλων:

Δαουτοπούλου/Μαθιουδάκης-Κλαδίτη/Ζωίδης 2-0 (31-14,21-13)

Γκιζέττη/Γκιζέττης-Διακομανώλη/Μουρούτσος 2-0 (21-6,21-6)

Κουκια Ρ/Καλιοζης-Μηλοπούλου/Πάντζος 2-1 (19-21,21-13,15-7)

Τσερκές/Χαριστής-Αγγελική/Γεράκης 0-2 (9-21,13-21)

Σουσάρι/Φλεβάρης-Μαργαρίτη/Γκλάρας 2-0 (21-16,21-14)

Καλιόζη/Μανώλης-Κουκουγκελη/Χατζηγεωργίου 1-2 (21-18,17-21,17-19)

Κουκια Κ/Ρεγκλης-Λαμπρουση/Μαρκοπουλος 2-0 (21-18,21-17)

Ταμπλό νικητών

(ο νικητής κατακτά την 1η θέση στον όμιλο και ο ηττημένος τη 2η)

Αμορανίτη/Ορμενάι-Δαουτοπούλου/Μαθιουδάκης 2-0 (21-14,21-11)

Γκιζέττη/Γκιζέττης-Κουκια Ρ/Καλιοζης 2-0 (25-23,21-10)

Αγγελική/Γεράκης-Σουσάρι/Φλεβάρης 2-0 (21-13,21-13)

Κουκουγκελη/Χατζηγεωργίου-Κουκια Κ/Ρεγκλης 2-0 (21-13,21-11)

Ταμπλό ηττημένων

(ο νικητής κατακτά την 3η θέση στον όμιλο και ο ηττημένος τη 13η στο τουρνουά)

Μηλοπούλου/Πάντζος-Διακομανώλη/Μουρούτσος 2-0 (21-12,21-5)

Μαργαρίτη/Γκλάρας-Τσερκές/Χαριστής 2-0 (21-13,21-18)

Λαμπρουση/Μαρκοπουλος-Καλιόζη/ Μανώλης 1-2 (18-21,21-17,8-15)

Προκριματική φάση (12 ομάδες)

Οι νικητές προκρίνονται στα προημιτελικά (8αδα) και οι ηττημένοι κατατάσσονται στην 9η θέση)

Δαουτοπούλου/Μαθιουδάκης-Μηλοπούλου/Πάντζος 0-2 (14-21,16-21)

Κουκια Ρ/Καλιοζης-Κλαδίτη/Ζωίδης 2-0 (21-9,21-10)

Σουσάρι/Φλεβάρης-Καλιόζη/ Μανώλης 2-1 (14-21,21-15,15-8)

Κουκια Κ/Ρεγκλης-Μαργαρίτη/Γκλάρας 2-1 (21-13,19-21,15-4)

Προημιτελική φάση (8 ομάδες)

(Οι νικητές προκρίνονται στους ημιτελικούς (4αδα) και οι ηττημένοι κατατάσσονται στην 5η θέση)

Αμορανίτη/Ορμενάι-Σουσάρι/Φλεβάρης 2-0 (21-11,21-17)

Κουκουγκελη/Χατζηγεωργίου-Κουκια Ρ/Καλιοζης 0-2 (17-21,12-21)

Αγγελική/Γεράκης-Μηλοπούλου/Πάντζος 2-0 (21-12,21-14)

Γκιζέττη/Γκιζέττης-Κουκια Κ/Ρεγκλης 1-2 (21-15,14-21,12-15)

Ημιτελικοί

Αμορανίτη/ΟρμενάιvsΚουκια Ρ/Καλιοζης 2-0 (19-21,12-21)

Κουκια Κ/Ρεγκλης-Αγγελική/Γεράκης 0-2 (17-21,15-21)

Μικρός Τελικός (3η – 4η θέση)

Κουκια Κ/Ρεγκλης-Κουκια Ρ/Καλιοζης 0-2 (19-21,12-21)

Τελικός (1η – 2η θέση)

Αμορανίτη/Ορμενάι-Αγγελική/Γεράκης 2-0 (21-19,21-17)

Δείτε φωτογραφίες από το τουρνουά

Τουρνουά μικτών ομάδων (1η ημέρα)

26 Ιουλίου 2020 στο 12:54 | Αναρτήθηκε στις Τελχινίς, Τουρνουά, αποτελέσματα, μπιτς βόλεϊ, μικτό | Σχολιάστε

Δυνατές μάχες στο φιλέ και συγκλονιστικές φάσεις πρόσφεραν στους φίλους του μπιτς βόλεϊ οι αγώνες της 1ης ημέρας του τουρνουά μικτών ομάδων που διοργανώνει το σαββατοκύριακο ο Ροδιακός Σύλλογος Φίλων Πετοσφαίρισης ‘Τελχινίς’ στο Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο Καλλιπάτειρα.

Το τουρνουά είναι υπό την αιγίδα της ΤΕ ΕΟΠΕ Δωδεκανήσου, της Περιφέρειας Νοτίου Αιγαίου  και του ΔΟΑΠΡ και έχει την στήριξη των επιχειρήσεων, ‘Ξυλοσοφία – Στάθης Μαθιουδάκης’, ‘Εργαστήριο Ξυλουργικών Εφαρμογών – Γιώργος Γκιζέττης’, ‘ΑΝΤΩΝΗΣ – Γενικές Οικοδομικές Εργασίες’, Vargas Sport, Blue Star Ferries και ‘παγωτά κρι-κρι’.  

Στο τουρνουά δήλωσαν συμμετοχή 15 ζευγάρια και τους χθεσινοβραδινούς αγώνες προκρίθηκαν οι 8 ομάδες της προημιτελικής φάσης ενώ σήμερα το απόγευμα θα ξεκαθαρίσει η ‘τετράδα’ των ημιτελικών. Το τουρνουά θα συνεχισθεί με τον μικρό και τον μεγάλο τελικό και θα ολοκληρωθεί με την απονομή των μεταλλίων στους νικητές.

Το σημερινό πρόγραμμα:           

4μμ        προημιτελική φάση

Αμορανίτη/Ορμενάι-Σουσάρι/Φλεβάρης

Κουκουγκελη/Χατζηγεωργίου-Κουκια Ρ/Καλιοζης

Αγγελική/Γεράκης-Μηλοπούλου/Πάντζος

Γκιζέττη/Γκιζέττης-Κουκια Κ/Ρεγκλης

5:30μμ  1ος και 2ος ημιτελικός

6:30μμ  μικρός τελικός

7:30μμ  Τελικός

                Απονομές

 

Αναλυτικά:        

Αρχική λίστα τουρνουά:

  1. Ελισάβετ Αμορανίτη/Λέντσι Ορμενάι
  2. Σταματίνα Γκιζέττη/Γιώργος Γκιζέττης
  3. Σεβγκή Τσερκές/Στέλιος Χαριστής
  4. Σταυρούλα Καλιόζη/Δημήτρης Μανώλης
  5. Καθολική Κουκια/Ηλιας Ρεγκλης
  6. Πάολα Σουσάρι/Γιάννης Φλεβάρης
  7. Ραφαέλα Κουκια/Δημήτρης Καλιοζης
  8. Κέλυ Δαουτοπούλου/Στάθης Μαθιουδάκης
  9. Κόνη Κλαδίτη/Θεόφιλος Ζωίδης
  10. Άννα Μηλοπούλου/Αλέξανδρος Πάντζος
  11. Σταυρούλα Μαργαρίτη/Βασίλης Γκλάρας
  12. Μαρία Λαμπρουση/Παναγιώτης Μαρκοπουλος
  13. Νένα Κουκουγκελη/Αντώνης Χατζηγεωργίου
  14. Αγγελική Αγγελή/Μιχάλης Γεράκης
  15. Μαρίνα Διακομανώλη/Βασίλης Μουρούτσος

Αποτελέσματα:

Αγώνες ομίλων:

Δαουτοπούλου/Μαθιουδάκης-Κλαδίτη/Ζωίδης2-0(31-14,21-13)

Γκιζέττη/Γκιζέττης-Διακομανώλη/Μουρούτσος2-0(21-6,21-6)

Κουκια Ρ/Καλιοζης-Μηλοπούλου/Πάντζος2-1(19-21,21-13,15-7)

Τσερκές/Χαριστής-Αγγελική/Γεράκης0-2(9-21,13-21)

Σουσάρι/Φλεβάρης-Μαργαρίτη/Γκλάρας2-0(21-16,21-14)

Καλιόζη/Μανώλης-Κουκουγκελη/Χατζηγεωργίου1-2(21-18,17-21,17-19)

Κουκια Κ/Ρεγκλης-Λαμπρουση/Μαρκοπουλος2-0(21-18,21-17)

Ταμπλό νικητών

(ο νικητής κατακτά την 1η θέση στον όμιλο και ο ηττημένος τη 2η)

Αμορανίτη/Ορμενάι-Δαουτοπούλου/Μαθιουδάκης2-0(21-14,21-11)

Γκιζέττη/Γκιζέττης-Κουκια Ρ/Καλιοζης2-0(25-23,21-10)

Αγγελική/Γεράκης-Σουσάρι/Φλεβάρης2-0(21-13,21-13)

Κουκουγκελη/Χατζηγεωργίου-Κουκια Κ/Ρεγκλης2-0(21-13,21-11)

Ταμπλό ηττημένων

(ο νικητής κατακτά την 3η θέση στον όμιλο και ο ηττημένος τη 13η στο τουρνουά)

Μηλοπούλου/Πάντζος-Διακομανώλη/Μουρούτσος2-0(21-12,21-5)

Μαργαρίτη/Γκλάρας-Τσερκές/Χαριστής2-0(21-13,21-18)

Λαμπρουση/Μαρκοπουλος-Καλιόζη/ Μανώλης1-2(18-21,21-17,8-15)

Προκριματική φάση (12 ομάδες)

Οι νικητές προκρίνονται στα προημιτελικά (8αδα) και οι ηττημένοι κατατάσσονται στην 9η θέση)

Δαουτοπούλου/Μαθιουδάκης-Μηλοπούλου/Πάντζος0-2(14-21,16-21)

Κουκια Ρ/Καλιοζης-Κλαδίτη/Ζωίδης2-0(21-9,21-10)

Σουσάρι/Φλεβάρης-Καλιόζη/ Μανώλης2-1(14-21,21-15,15-8)

Κουκια Κ/Ρεγκλης-Μαργαρίτη/Γκλάρας2-1(21-13,19-21,15-4)

Προημιτελική φάση (8 ομάδες)

(Οι νικητές προκρίνονται στους ημιτελικούς (4αδα) και οι ηττημένοι κατατάσσονται στην 5η θέση)

21.Αμορανίτη/Ορμενάι-Σουσάρι/Φλεβάρης

22.Κουκουγκελη/Χατζηγεωργίου-Κουκια Ρ/Καλιοζης

23.Αγγελική/Γεράκης-Μηλοπούλου/Πάντζος

24.Γκιζέττη/Γκιζέττης-Κουκια Κ/Ρεγκλης

Ημιτελικοί

25.Νικητής Αγώνα Νο21-Νικητής Αγώνα Νο22

26.Νικητής Αγώνα Νο24-Νικητής Αγώνα Νο23

Μικρός Τελικός (3η – 4η θέση)

Ηττημένος Αγώνα Νο26-Ηττημένος Αγώνα Νο25

Τελικός (1η – 2η θέση)

Νικητής Αγώνα Νο25-Νικητής Αγώνα Νο26

Τουρνουά μικτών ομάδων στο ‘Καλλιπάτειρα’

22 Ιουλίου 2020 στο 09:27 | Αναρτήθηκε στις Δήλωση Συμμετοχής, Τελχινίς, Τουρνουά, αφίσα, αγώνες, μπιτς βόλεϊ, μικτό | Σχολιάστε

Ο Ροδιακός Σύλλογος Φίλων Πετοσφαίρισης ‘Τελχινίς’ διοργανώνει το σαββατοκύριακο 25 και 26 Ιουλίου τουρνουά μπιτς βόλεϊ για μικτές ομάδες (γυναίκα / άνδρας) στο Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο Καλλιπάτειρα.

Το τουρνουά είναι υπό την αιγίδα της ΤΕ ΕΟΠΕ Δωδεκανήσου, της Περιφέρειας Νοτίου Αιγαίου  και του ΔΟΑΠΡ και έχει την στήριξη των επιχειρήσεων, ‘Ξυλοσοφία – Στάθης Μαθιουδάκης’,  ‘Εργαστήριο Ξυλουργικών Εφαρμογών – Γιώργος Γκιζέττης’, ‘ΑΝΤΩΝΗΣ – Γενικές Οικοδομικές Εργασίες’, Vargas Sport, Blue Star Ferries, ‘παγωτά κρι-κρι’ και ΒΑΠ ΑΕ.  

Οι ομάδες που επιθυμούν να αγωνισθούν στο τουρνουά θα πρέπει να το δηλώσουν, έως την Παρασκευή (24/7) στις 2μμ, με έναν από τους παρακάτω τρόπους:

  • με sms στο τηλέφωνο 6999444466
  • με mail στο telchinis@gmail.com
  • συμπληρώνοντας την παρακάτω ειδική φόρμα 

    .

Επόμενη σελίδα: »


Entries και σχόλια feeds.

Αρέσει σε %d bloggers: