ΡΣΦΠ Τελχινίς: Προπονητικό τουρνουά ακαδημίας μπιτς βόλεϊ (3/9)

10 Σεπτεμβρίου 2021 στο 16:38 | Αναρτήθηκε στις Τελχινίς, Τουρνουά, απονομές, αγώνες, ανάπτυξη, μπιτς βόλεϊ, mini | Σχολιάστε

 

Πραγματοποιήθηκε στο τέλος της προηγούμενης εβδομάδας το τουρνουά μπιτς βόλεϊ των "μικρών" της Τελχινίδας με περίσσιο κέφι και ενθουσιασμό.  Οι μικροί αθλητές επιδόθηκαν σε "κόντρες" στο φιλέ με την βοήθεια των γονιών τους και των μεγαλύτερων αθλητών και αθλητριών της ομάδας.

—-

Η εκδήλωση ολοκληρώθηκε με βράβευση όσων συμμετείχαν κάτι γέμισε χαμόγελα το γήπεδο και τις κερκίδες!

Ο σύλλογος και οι προπονητές θέλουν να ευχαριστήσουν θερμά τα παιδιά και τους γονείς  για την συμμετοχή τους καθώς και για την εμπιστοσύνη που δείχνουν στον σύλλογο για την εκπαίδευση, άσκηση, εκτόνωση και διασκέδαση των παιδιών τους.

Νικητές στο μικτό η Σταματίνα Γκιζέττη και ο Δημήτρης Καλιόζης

06 Σεπτεμβρίου 2021 στο 22:16 | Αναρτήθηκε στις τελικός, Τουρνουά, αποτελέσματα, απονομές, αγώνες, μπιτς βόλεϊ, μικτό | Σχολιάστε

Μικτό τουρνουά: Σταματίνα Γκιζέττη και Δημήτρης Καλιόζης οι νικητές

 

Με ένα συναρπαστικό τελικό ολοκληρώθηκε το τουρνουά μικτών ομάδων που διοργάνωσε η ΤΕ ΕΟΠΕ Δωδεκανήσου σε συνεργασία με τον ΔΟΠΑΡ στο ΔΑΚ Καλλιπάτειρα και στην παραλία ‘Ζέφυρος’.

Η Σταματίνα Γκιζέττη και ο Δημήτρης Καλιόζης επικράτησαν με ανατροπή της Ειρήνης Σφυρίου και του Νίκου Μακρή με 2-1 σετ (14-21,23-21,15-12).

Στο 1ο σετ οι έμπειροι Σφυρίου/Μακρής ήταν καλύτεροι και δε δυσκολεύτηκαν να πάρουν με 21-16 το προβάδισμα στα σετ. Το επόμενο σετ κρίθηκε στις λεπτομέρειες με τους νεαρούς Γκιζέττη/Καλιόζη να επικρατούν με 23-21. Στο τάι μπρέικ η Σταματίνα Γκιζέττη και ο Δημήτρης Καλιόζης ήταν πιο αποτελεσματικοί και πήραν το σετ με 15-12 και τη νίκη με 2-1 σετ.

Στον μικρό τελικό ηΑνθή Γκίκα με τον Σεβαστός Φιλίππου επικράτησαν δύσκολα με 2-0  σετ (21-16,21-19) των Νικολέτα Γκίκα / Αλέξανδρου Πάντσο και κατέκτησαν την 3η θέση.

Τις απονομές μεταλλίων στους νικητές έκανε ο διεθνούς φήμης ροδίτης καθηγητής του βόλεϊ Θανάσης Παπαγεωργίου.

Χορηγοί του τουρνουά ήταν οι επιχειρήσεις, BARDOS WOOD Ξυλουργικές Εργασίες, Εργαστήριο Ξυλουργικών Εφαρμογών Γιώργος Γκιζέττης, μεταφορική Speedline, Ηλεκτροδομή ΑΕ, Ξυλεία Παπακαλοδούκας, Ξυλοσοφία Στάθης Μαθιουδάκης, Hotel and Wine bar 10 GR, Blue Star Ferries, ZTech Solutions και κάβα Κυριακούλης.

 

 

Η τελική κατάταξη και τα αποτελέσματα του τουρνουά:

Τελική Κατάταξη

1η θ      Σταματίνα Γκιζέττη / Δημήτρη Καλιόζης

2η θ      Ειρήνη Σφυρίου / Νίκος Μακρής

3η θ      Ανθή Γκίκα / Σεβαστός Φιλίππου

4η θ      Νικολάτα Γκίκα / Αλέξανδρος Πάντσος

5η θ      Αγγελική Αγγελή / Γιώργος Γκιζέττης

Πάολα Σουσάρι / Γιάννης Φλεβάρης

Κέλυ Δαουτοπούλου / Στάθης  Μαθιουδάκης

Κάλλια Θαρρενάκη / Ηλίας Ρέγκλης

9η θ      Γκιούλ Μπεκίρογλου / Γιάννης Λάλουσης

Σεβγκή Τσερκές / Δημήτρης Μανώλης

Αλέξια Γκιάτα / Αλέξανδρος Λίτσι

Ευρυδίκη Μαθιουδάκη / Βασίλης Καλιόζης

 

 

Αποτελέσματα

Αγώνες ομίλων

Α’ όμιλος

Γκιζέττη Στ / Καλιόζης Δ – Σφυρίου Ε / Μακρής Ν_2-2 (21-9,21-14)

Μπεκίρογλου Γκ /  Λάλουσης Γ – Σφυρίου Ε / Μακρής Ν_0-2 (14-21,11-21)

Γκιζέττη Στ / Καλιόζης Δ – Μπεκίρογλου Γκ / Λάλουσης Γ_2-0 (21-11,21-11)

Β’ όμιλος

Θαρρενακη Κ /  Ρέγκλης Η – Γκιάτα Α / Λίτσι Α_2-0 (21-9,21-16)

Σουσάρι Π / Φλεβάρης Γ – Γκιάτα Α / Λίτσι Α_2-0 (21-16,21-13)

Θαρρενακη Κ /  Ρέγκλης Η – Σουσάρι Π / Φλεβάρης Γ_0 -2 (17-21,15-21)

Γ΄ όμιλος

Δαουτοπούλου Κ / Μαθιουδάκης Στ – Γκίκα Α / Φιλίππου Σ_0-2 (11-21,13-21)

Τσερκές Σ/ Μανώλης Δ – Γκίκα Α / Φιλίππου Σ_0-2 (6-21,13-21)

Δαουτοπούλου Κ / Μαθιουδάκης Στ – Τσερκές Σ/ Μανώλης Δ_2-1 (21-15,12-21,15-11)

Δ΄ όμιλος

Αγγελή Α /Γκιζέττης Γ – Μαθιουδάκη Ε / Καλιόζης Β_2-0 (21-10,21-8)

Γκίκα Ν /  Πάντσος Α – Μαθιουδάκη Ε / Καλιόζης Β_2-0 (21-8,21-19)

Αγγελή Α /Γκιζέττης Γ – Γκίκα Ν /  Πάντσος Α_1-2 (17-21,22-20,7-15)

Προημιτελική φάση

Γκιζέττη Στ / Καλιόζης Δ – Θαρρενακη Κ /  Ρέγκλης Η_2-0 (21-8,21-8)

Γκίκα Ν /  Πάντσος Α – Δαουτοπούλου Κ / Μαθιουδάκης Στ_2-0 (21-17,21-15)

Σουσάρι Π / Φλεβάρης Γ – Σφυρίου Ε / Μακρής Ν_0-2 (7-21,17-21)

Γκίκα Α / Φιλίππου Σ – Αγγελή Α /Γκιζέττης Γ_2-0 (21-16,21-18)

Ημιτελική φάση

Γκιζέττη Στ / Καλιόζης Δ – Γκίκα Ν /  Πάντσος Α_2-0 (21-10,21-12)

Σφυρίου Ε / Μακρής Ν –  Γκίκα Α / Φιλίππου Σ_2-0 (21-18,21-18)

Μικρός τελικός

Γκίκα Ν /  Πάντσος Α – Γκίκα Α / Φιλίππου Σ_0-2 (16-21,19-21)

Τελικός

Γκιζέττη Στ / Καλιόζης Δ – Σφυρίου Ε / Μακρής Ν_2-1 (14-21,23-21,15-12)

ΤΕ ΕΟΠΕ 12νήσου: Τουρνουά για μικτές ομάδες

31 Αυγούστου 2021 στο 12:01 | Αναρτήθηκε στις προκήρυξη, ΤΕ Δωδεκανήσου, Τουρνουά, αφίσα, μπιτς βόλεϊ, μικτό | Σχολιάστε

πηγή: www.12volley.gr

Τουρνουά μπιτς βόλεϊ για μικτές ομάδες (άνδρας / γυναίκα) διοργανώνει την Κυριακή 5 Σεπτεμβρίου  η Τοπική Επιτροπή Βόλεϊ Δωδεκανήσου.

Είναι το 4ο τουρνουά του φετινού Πανδωδεκανησιακού Σιρκουί Μπιτς Βόλεϊ, διοργανώνεται σε συνεργασία με τον ΔΟΠΑΡ και έχει την υποστήριξη των επιχειρήσεων,  BARDOS WOOD Ξυλουργικές Εργασίες, Εργαστήριο Ξυλουργικών Εφαρμογών Γιώργος Γκιζέττης, μεταφορική εταιρία Speedline, Ηλεκτροδομή ΑΕ, Ξυλεία Παπακαλοδούκας, Ξυλοσοφία Στάθης Μαθιουδάκης, Ηλεκτροδομή, Hotel and Wine bar 10 GR, Blue Star Ferries, ZTech Solutions και κάβα Κυριακούλης.

Το κυρίως ταμπλό του τουρνουά θα διεξαχθεί με 8 ομάδες. Αν δηλώσουν συμμετοχή περισσότερα ζευγάρια θα γίνουν προκριματικά το Σάββατο 4 Σεπτεμβρίου.

Οι δηλώσεις συμμετοχής λήγουν την Παρασκευή 3 Σεπτεμβρίου στις 2μμ και οι ομάδες που επιθυμούν να αγωνιστούν στο τουρνουά μπορούν να δηλώσουν συμμετοχή συμπληρώνοντας την παρακάτω ηλεκτρονική φόρμα συμμετοχής

ΡΣΦΠ Τελχινίς: Πρωταθλητής Ελλάδας ο Δημήτρης Καλιόζης, 5ες Γκιζέττη/Μπεκίρογλου, 9ες Γκίκα/Θαρρενάκη και Γκιάτα/Τσιλιμίγκα

03 Αυγούστου 2021 στο 17:57 | Αναρτήθηκε στις παίδες, πανελλήνιο πρωτάθλημα, τελικός, Καλιόζης, Τελχινίς, Τουρνουά, αποτελέσματα, απονομές, αγώνες, ανάπτυξη, κορασίδες, μπιτς βόλεϊ | Σχολιάστε

 

Οι επιτυχίες των αθλητών και αθλητριών μπιτς βόλεϊ της Τελχινίδας συνεχίζονται!

Στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Μπιτς Βόλεϊ αγοριών και κοριτσιών κάτω των 17 ετών που πραγματοποιήθηκε στη Ρόδο 31 Ιουλίου & 1η Αυγούστου ο Δημήτρης Καλιόζης με συμπαίκτη τον Σάββα Κυπριώτη (ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω) κατέκτησαν το τίτλο των πρωταθλητών Ελλάδας στους Παίδες. Οι νεαροί αθλητές επικράτησαν σε ένα συναρπαστικό τελικό των Χάρη Παξιμαδάκη (Βόλος) και Βαγγέλη Ρούσο (Πρέβεζα) με 2-0 σετ  (23-21, 21-17) και ανέβηκαν στο πιο ψηλό σκαλί του βάθρου προκαλώντας τους ξέφρενους πανηγυρισμούς από φίλους και συναθλητές στην κερκίδα του ΔΑΚ Καλλιπάτειρα.

Στα κορίτσια, η Σταματίνα Γκιζέττη με την Γκιουλ Μπεκίρογλου κατέκτησαν την 5η θέση στην Ελλάδα για το 2021 αφού  έχασαν στους προημιτελικούς από τις θεσσαλονικές Παρασκευή Ζαφειρίου και Ελπίδα Πιτσιγκώνη οι οποίες στη συνέχεια ανακηρύχθηκαν πρωταθλήτριες Ελλάδας χωρίς να χάσουν ούτε σετ.

9ες στην Ελλάδα κατατάχθηκαν η Νικολέτα Γκίκα με την Κάλλια Θαρρενάκη και η Αλέξια Γκιάτα με την Παρασκευή Τσιλιμίγκα.

Αξίζει να σημειωθεί πως όλοι οι αθλητές της Τελχινίδας που αγωνίσθηκαν στο Rodos Juniors Final K17 συμμετείχαν για πρώτη φορά σε διοργάνωση πανελληνίου πρωταθλήματος αφήνοντας τις καλύτερες εντυπώσεις.

 

Ο ΡΣΦΠ Τελχινίς συγχαίρει τα ταλαντούχα παιδιά του που τη δύσκολη για όλους φετινή χρονιά δούλεψαν με τη προπονήτριά τους Φαίη Μίχου πολύ σκληρά, εξελίχθηκαν και ωρίμασαν αγωνιστικά βάζοντας τις βάσεις για νέες μεγαλύτερες διακρίσεις.

Τα παιδιά της ομάδας μπιτς βόλεϊ της Τελχινίδας δουλεύοντας ατομικά στο χώρος τους τους μήνες της καραντίνας και από τον Απρίλιο στα γήπεδα του ΔΑΚ Καλλιπάτειρα έμαθαν αλλά και μας απέδειξαν ότι οι αντίξοες συνθήκες δεν πρέπει να λειτουργούν ανασταλτικά στα όνειρα αλλά να αποτελούν ένα ακόμα ισχυρό κίνητρο για στην εξέλιξή μας.

 

Η Τελχινίδα συγχαίρει τον ΔΟΠΑΡ, την Τοπική Επιτροπή Βόλεϊ Δωδεκανήσου και τους συνεργάτες τους για την οργανωτικά επιτυχημένη διοργάνωση του Rodos Juniors Final K17 και ευχαριστεί τις οικογένειες των αθλητών και αθλητριών για την αμέριστη υποστήριξη και εμπιστοσύνη στο σύλλογο και στους προπονητές μας.

Τέλος ένα τεράστιο ευχαριστώ στον πρόεδρο του ΔΟΠΑΡ κ. Αλέξανδρο Κολιάδη και στον διευθυντή του ΔΟΠΑΡ κ. Θεόδωρο Θεοδώρου που στέκονται αρωγοί στην προσπάθεια των αθλητών και αθλητριών μας.

Κακλαμάνου / Σουσάρι πανέτοιμες για το Κ19 Finals στην Πρέβεζα

03 Αυγούστου 2021 στο 17:53 | Αναρτήθηκε στις πανελλήνιο πρωτάθλημα, τελικός, Τελχινίς, Τουρνουά, ανάπτυξη, μπιτς βόλεϊ, νεανίδες | Σχολιάστε

Επόμενη πρόκληση για το ροδίτικο μπιτς βόλεϊ η συμμετοχή της Ειρήνης Κακλαμάνου και της Πάολας Σουσάρι στο τελικό τουρνουά του Πανελληνίου πρωταθλήματος κοριτσιών κάτω των 19 ετών στην Πρέβεζα, στις 7 & 8 Αυγούστου.

Οι πρωταθλήτριες Δωδεκανήσου συνεχίζουν την προετοιμασία τους στην Ρόδο ενώ την Παρασκευή (6/8) θα βρίσκονται στην όμορφη πόλη της Ηπείρου με στόχο τη διάκριση.

Ρέγκλης/Καλιόζης και Ζωγράφη/Γκιζέττη οι νικητές στο 3ο open της ΤΕ ΕΟΠΕ Δωδεκανήσου

12 Ιουλίου 2021 στο 16:21 | Αναρτήθηκε στις τελικός, ΤΕ Δωδεκανήσου, άνδρες, αποτελέσματα, απονομές, αγώνες, γυναίκες, μπιτς βόλεϊ | Σχολιάστε

Με δύο θεαματικούς τελικούς ολοκληρώθηκε το 3o τουρνουά μπιτς βόλεϊ ανδρών & γυναικών που διοργάνωσε το σαββατοκύριακο 10 & 11 Ιουλίου η Τοπική Επιτροπή Βόλεϊ Δωδεκανήσου σε συνεργασία με τον ΔΟΠΑΡ.

Στους άνδρες οι Ηλίας Ρέγκλης και Δημήτρης Καλιόζης επικράτησαν στις λεπτομέρειες με 2-1 σετ των έμπειρων Νικόλα Αρβανίτη και Αλμπάν Τερζίου ενώ στις γυναίκες η Ραφαέλλα Ζωγράφη με την Σταματίνα Γκιζέττη λύγισαν στο τάι μπρέικ την αντίσταση της Φαμπιόλας Τερζιου και της Άννας Καπετάν Γεωργίου.

 

Στο 3ο open της ΤΕ ΕΟΠΕ Δωδεκανήσου συμμετείχαν 14 γυναικείες και 5 ανδρικές ομάδες και διεξήχθησαν συνολικά 34 αγώνες.

Το τουρνουά πραγματοποιήθηκε στο ΔΑΚ Καλλιπάτειρα με την ευγενική χορηγία των επιχειρήσεων,  BARDOS WOOD Ξυλουργικές Εργασίες, Εργαστήριο Ξυλουργικών Εφαρμογών Γιώργος Γκιζέττης, μεταφορική εταιρία Speedline, Ξυλοσοφία Στάθης Μαθιουδάκης, Ηλεκτροδομή, 10GR, Blue Star Ferries και κάβα Κυριακούλης

 Η ΤΕ ΕΟΠΕ Δωδεκανήσου με την ολοκλήρωση των τριών open ανδρών και γυναικών  ευχαριστεί, όλους όσοι βοήθησαν στην πραγματοποίησή τους, τον ΔΟΠΑΡ, τον ΑΟ Αθλοπαιδιών, τους διαιτητές, τους χορηγούς και υποστηρικτές της διοργάνωσης και κυρίως τους πραγματικούς πρωταγωνιστές, τις αθλήτριες και τους αθλητές που αγωνίστηκαν.

 

Αναλυτικά η τελική κατάταξη και τα αποτελέσματα σε άνδρες και γυναίκες:

Άνδρες

Τελική κατάταξη

1οι Καλιοζης Δημήτρης/Ρέγκλης Ηλίας

2οι Αρβανίτης Νικόλαςς/Τερζίου Αλμπάν

3οι  Γκιζέττης Γιώργος/Μαθιουδάκης Στάθης

4οι Γκλάρας Βασίλης/Πάντσος Αλέξανδρος

5οι Βιτζηλαίος Δημήτρης/Μανώλης Δημήτρης

Αποτελέσματα

Α΄ γύρος

Αρβανίτης/Τερζίου-Γκλάρας/Πάντσος 2-0 (21-17,21-11)

Γκιζέττης/Μαθιουδάκης-Βιτζηλάιος/Μανώλης 2-0 (21-15,21-17)

Β΄ γύρος

Καλιόζης/Ρέγκλης-Αρβανίτης/Τερζίου 2-1 (21-18,19-21,15-06)

Ταμπλό ηττημένων

(Οι ηττημένοι κατατάσσονται στην 5η  θέση )

Γκλάρας/Πάντσος-Βιτζηλάιος/Μανώλης 2-1 (18-21,21-14,15-10)

Γ΄ γύρος

(οι νικητές προκρίνονται στον τελικό)

Γκιζέττης/Μαθιουδάκης-Καλιόζης/Ρέγκλης 0-2 (21-23,15-21)

Ταμπλό ηττημένων

(Οι ηττημένοι κατατάσσονται στην 4η  θέση )

Αρβανίτης/Τερζίου-Γκλάρας/Πάντσος 2-0 (21-11,21-7)

Ταμπλό Ηττημένων-Ημιτελικός

(Οι νικητές  προκρίνονται στον τελικό ενώ οι ηττημένοι  κατατάσσονται στην 3η θέση)

Αρβανίτης/Τερζίου- Γκιζέττης/Μαθιουδάκης 2-0 (21-10,21-16)

Τελικός

Καλιόζης/Ρέγκλης- Αρβανίτης/Τερζίου- Γκιζέττης 2-1 (16-21,21-19, 15-13)

 

 

Γυναίκες

Τελική κατάταξη

1ες  Γκιζέττη Σταματίνα/Ζωγράφη Ραφαέλα

2ες  Καπετάν Γεωργίου Άννα / Tερζίου Φαμπιόλα

3ες  Κακλαμάνου Ειρήνη/Σουσάρι Πάολα

       Γκίκα Νικολέτα/Θαρρενάκη Κάλλια

5ες  Καλιόζη Σταυρουλα/Τσερκές-Σουτζιού Σεβγκή

       Κουκιά Καλλιόπη/Κόρμπα Μαριέττα

7ες  Ξένου Λυδία/Τιόλη Δήμητρα

       Μαστόρου Ελένη/Μηλοπούλου Άννα

9ες  Αγγελή Αγγελική/Τσιράκου Βαλσαμίνα

       Κουκιά Καθολική/Μπεκίρογλου Γκιούλ

       Κυπριώτη Ρέα/Χαμίτ Μιχαέλα

         Γκίκα Άνθη/Κουφομανώλη Ραφαηλία

13ες  Γκιάτα Αλέξια/Τσιλιμίγκα Παρασκευή

         Γιακουμάρου Μελίνα/Μωραΐτη Κωνσταντίνα

 

Αποτελέσματα

Α΄ γύρος

Κακλαμάνου/Σουσάρι-Κυπριώτη /Χαμίτ 2-1 (21-5.19-21,15-6)

Γκίκα Ν/Θαρρενάκη-Αγγελή/Τσιράκου 2-0 (21-19,21-18)

Γκίκα Ά/Κουφομανώλη-Γκιάτα/Τσιλιμίγκα 2-0 (21-17,21-14)

Καλιόζη/Τσερκές-Σουτζιού-Ξένου/Τιόλη 2-0 (21-10,21-14)

Κουκια Καλ/Κορμπα-Γιακουμάρου/Μωραΐτη 2-0 (21-7,21-10)

Κουκιά Καθ/Μπεκίρογλου-Μαστόρου/Μηλοπούλου 1-2 (20-22,21-17)

Β΄ γύρος

(Οι νικήτριες  προκρίνονται στα προημιτελικά – 6αδα)

Γκιζέττη/Ζωγράφη-Κακλαμάνου/Σουσάρι 2-1 (17-21,22-20,15-13)

Γκίκα Ν/Θαρρενάκη-Γκίκα Ά/Κουφομανώλη 2-1 (12-21,21-14,15-10)

Καλιόζη/Τσερκές Σουτζιού-Κουκια Καλ/Κορμπα 2-0 (21-13,21-14)

Μαστόρου/Μηλοπούλου- / Καπετάν Γεωργίου Tερζίου 0-2 (9-21,8-21)

Ταμπλό ηττημένων

(Οι ηττημένες κατατάσσονται στην 13η  θέση )

Ξένου/Τιόλη-Γιακουμάρου/Μωραΐτη 2-1 (17-21,21-17,10-15)

Αγγελή/Τσιράκου-Γκιάτα/Τσιλιμίγκα 2-0 (8-21,19-21)

Ταμπλό ηττημένων

(Οι ηττημένες κατατάσσονται στην 9η  θέση )

Κουκιά Καθ/Μπεκίρογλου-Κακλαμάνου/Σουσάρι 0-2 (9-21,9-21)

Ξένου/Τιόλη-Γκίκα Ά/Κουφομανώλη 2-0 αα

Αγγελή/Τσιράκου-Κουκια Καλ/Κορμπα 1-2 (21-11,15-21,7-15)

Κυπριώτη /Χαμίτ-Μαστόρου/Μηλοπούλου 0-2 (15-21,17-21)

Γ΄ γύρος

(Οι νικήτριες  προκρίνονται στα ημιτελικά – 4αδα)

Γκιζέττη/Ζωγράφη-Γκίκα Ν/Θαρρενάκη 2-0 (21-15,21-6)

Καλιόζη/Τσερκές Σουτζιού-Tερζίου/Καπετάν Γεωργίου 0-2 (9-21,8-21)

Ταμπλό ηττημένων

(Οι ηττημένες κατατάσσονται στην 7η  θέση )

Κακλαμάνου/Σουσάρι-Ξένου/Τιόλη 2-0 (21-3,21-10)

Κουκια Καλ/Κορμπα-Μαστόρου/Μηλοπούλου 2-0 (21-14,21-19)

Ταμπλό ηττημένων

(Οι ηττημένες κατατάσσονται στην 5η  θέση ενώ οι νικήτριες προκρίνονται στην ημιτελική φάση)

Κακλαμάνου/Σουσάρι-Καλιόζη/Τσερκές Σουτζιού  2-0 (21-12,21-14)

Κουκια Καλ/Κορμπα-Γκίκα Ν/Θαρρενάκη 0-2 (16-21,16-21)

Ημιτελική φάση

(Οι νικήτριες  προκρίνονται στον τελικό ενώ οι ηττημένες  κατατάσσονται στην 3η θέση)

Γκιζέττη/Ζωγράφη- Κακλαμάνου/Σουσάρι 2-0 (21-16,21-15)

Tερζίου/Καπετάν Γεωργίου- Γκίκα Ν/Θαρρενάκη 2-1 20-22,21-09,15-12)

Τελικός

Γκιζέττη/Ζωγράφη – Tερζίου/Καπετάν Γεωργίου 2-1 (21-16,12-21,15-12)

 

Επόμενη σελίδα: »


Entries και σχόλια feeds.

Αρέσει σε %d bloggers: