ΤΕ ΕΟΠΕ Δωδ/σου: Αποτελέσματα αγώνων βόλεϊ 7–10 Μαρτίου

06 Μαρτίου 2020 στο 13:45 | Αναρτήθηκε στις Προγραμμα, ΤΕ Δωδεκανήσου, Τελχινίς, αποτελέσματα, βόλεϊ | Σχολιάστε

 

Με απόφαση της Επιτροπής πρωταθλήματος της Τ.Ε  Ε.Ο.ΠΕ Δωδεκανήσου θα διεξαχθούν οι αγώνες:

 

Κατηγορία

Γύρος

Ημ

Ώρα

Γήπεδο

Ομάδες

 

κ Κ16

1ος

7/3

17:00

Κρεμαστής

Φοίνικας Β

Φοίνικας Γ

 

Γυναικών

P.O.

7/3

20:30

Ροδ.Παιδεία

Ροδίων Άθλ.

Φοίνικας

3-0

κΚ16

1ος

8/3

11:30

Κω

Αθλοπ.Κω

Ροδίων Άθλ.

0-3

κΚ16

1ος

8/3

13:30

Κω

Αθλοπ.Κω B

Ροδίων Άθλ.Β

3-1

κΚ16

1ος

8/3

16:00

Διαγόρα

Διαγόρας

Φοίνικας

3-1

Γυναικών

Ρ.Ο.

10/3

21:00

Διαγόρα

Τελχινίς

Διαγόρας

3-0

 

ΤΕ ΕΟΠΕ Δωδ/σου: Αποτελέσματα αγώνων βόλεϊ – Final-4 κορΚ18

25 Φεβρουαρίου 2020 στο 01:28 | Αναρτήθηκε στις Final-4, πρόγραμμα, τελικός, Προγραμμα, ΤΕ Δωδεκανήσου, αποτελέσματα, απονομές, αγώνες, γυναίκες, κορασίδες, νεανίδες, wU18 | Σχολιάστε

 

.

 

Γύρος

Ημερ/νία

Ώρα

Γήπεδο

Ομάδες

 

κΚ18

2ος

Τετ,26/2

17:15

Βενετόκλειο

Τελχινίς

Ήλιος

3-0

Ανδρών

2ος

Πέμ,27/2

21:00

Ιαλυσού

Ήλιος

Φλόγα

3-1

κΚ18

F-4 Ημ-1

Σαβ,29/2

17:00

Κρεμαστής

Τελχινίς

Ροδ.Άθλ.

3-0

κΚ18

F-4 Ημ-2

Σαβ,29/2

19:00

Κρεμαστής

Φοίνικας

Διαγόρας

3-1

κΚ18

F-4 3η-4η

Κυρ,01/3

17:00

Κρεμαστής

Ροδ.Άθλ.

Διαγόρας

0-3

κΚ18

F-4 Τελικός

Κυρ,01/3

19:00

Κρεμαστής

Τελχινίς 

Φοίνικας

3-1

 

ΤΕ ΕΟΠΕ Δωδ/σου: Αποτελέσματα αγώνων βόλεϊ (15 & 16 Φεβ)

14 Φεβρουαρίου 2020 στο 01:19 | Αναρτήθηκε στις πρόγραμμα, Προγραμμα, ΤΕ Δωδεκανήσου, ανακοινωση, βόλεϊ | Σχολιάστε

Με απόφαση της Επιτροπής πρωταθλήματος της Τ.Ε Ε.Ο.ΠΕ Δωδεκανήσου θα διεξαχθούν οι αγώνες:

 

Γύρος

Ημ/νία

Ώρα

Γήπεδο

Ομάδες

 

κΚ18

2ος

15/2

13:30

Βενετόκλειο

Τελχινίς

Διαγόρας

3-0

κΚ16

2ος

15/2

14:00

Κω

Αθλοπ.Κω

Φοίνικας Β

3-0

κΚ16

1ος

15/2

15:30

Βενετόκλειο

Τελχινίς

Ροδ.Άθλησις

3-0

κΚ16

1ος

15/2

16:00

Κω

Αθλοπ.Κω

Φοίνικας

0-3

κΚ16

1ος

16/2

10:30

Ροδ.Παιδεία

Ροδ.Άθλησις Β

Τελχινίς Β

0-3

Γυναικ

2ος

16/2

12:30

Ροδ.Παιδεία

Ροδ.Άθλησις

Ρόδος

3-0

κΚ16

1ος

16/2

12:30

π.Ανταγόρα

Αθλοπ.Κω

Φοίνικας Γ

 

κΚ16

1ος

16/2

16:00

Βενετόκλειο

Ρόδος

Διαγόρας

0-3

Γυναικ

2ος

16/2

18:00

Βενετόκλειο

ΠΑΟΚ

Διαγόρας

1-3

κΚ18

2ος

16/2

18:00

Ιαλυσού

Ήλιος

Τελχινίς

0-3

κΚ18

2ος

16/2

20:00

Κω

Αθλοπ.Κω

Φοίνικας 2

3-0

Ανδρών

2ος

16/2

22:00

Κω

Αθλοπ.Κω

Φλόγα

3-0

 

ΤΕ ΕΟΠΕ Δωδ/σου: Αποτελέσματα αγώνων βόλεϊ (8-9 Φεβ)

04 Φεβρουαρίου 2020 στο 23:39 | Αναρτήθηκε στις πρόγραμμα, Ζ΄ Περιφέρεια, Προγραμμα, ΤΕ Δωδεκανήσου, Τελχινίς, αγώνες, βόλεϊ | Σχολιάστε

 

.

 

Κατηγορία

Γύρος

Ημ/νία

Ώρα

Γήπεδο

Ομάδες

 

κορ.Κ18

2ος

Σαβ,8/2

10:30

Ροδ.Παιδεία

Ροδ.Άθλησις

Φοίνικας

0-3

κορ.Κ18

1ος

Σαβ,8/2

12:00

Βενετόκλειο

Ρόδος

Τελχινίς 2

0-3

κορ.Κ16

1ος

Σαβ,8/2

14:00

Κω

Αθλοπ.Κω Β

Τελχινίς Β

0-3

κορ.Κ16

1ος

Σαβ,8/2

16:00

Κω

Αθλοπ.Κω

Τελχινίς

0-3

Ανδρών

2ος

Σαβ,8/2

16:00

Βενετόκλειο

Φλόγα

Φοίνικας

0-3

κορ.Κ18

2ος

Σαβ,8/2

16:30

Διαγόρα

Διαγόρας

Φοίνικας 2

3-0

Αγόρ.Κ18

2ος

Σαβ,8/2

18:00

Κω

Αθλοπ.Κω

Τελχινίς

3-1

κορ.Κ16

1ος

Σαβ,8/2

20:00

Κρεμαστής

Φοίνικας

Ρόδος

3-0

κορ.Κ16

1ος

Κυρ,9/2

10:00

Ροδ.Παιδεία

Ροδ.Άθλησις Β

Φοίνικας Γ

 

κορ.Κ16

1ος

Κυρ,9/2

12:15

Ροδ.Παιδεία

Ροδ.Άθλησις

Διαγόρας

0-3

κορ.Κ16

1ος

Κυρ,9/2

12:15

Κω

Αθλοπ.Κω Β

Τελχινίς Γ

3-0

κορ.Κ20

Ημιτ. Z’

Περιφ

Κυρ,9/2

13:00

Βενετόκλειο

Τελχινίς

Νεώριο Σύρου

3-0

Γυναικών

2ος

Κυρ,9/2

17:00

Διαγόρα

Διαγόρας

Ροδ.Άθλησις

0-3

κορ.Κ18

2ος

Κυρ,9/2

17:00

Κρεμαστής

Φοίνικας 2

Ήλιος

3-0

Γυναικών

2ος

Κυρ,9/2

18:00

Βενετόκλειο

Ρόδος

Τελχινίς

0-3

Γυναικών

2ος

Κυρ,9/2

19:00

Κρεμαστής

Φοίνικας

ΠΑΟΚ

3-2

Ανδρών

2ος

Κυρ,9/2

20:00

Βενετόκλειο

Τελχινίς

Ήλιος

3-0

.

6 νίκες και μία 2 ήττες ο απολογισμός το σαββατοκύριακο για την Τελχινίδα

κορίτσια Κ18 (κορασίδες)

ΑΣ Ρόδος-ΡΣΦΠ Τελχινίς2 0-3 σετ σε 77΄(25-16 σε 25΄,27-25 σε 29΄και 25-18 σε 27΄)

Ρόδος: (Αγάθη Μπόνη, Ανδρέας Μοσκιού) Κρόκου Ι, Κρόκου Κ, Κακουλη, Βενετοκλή, Αργύρη και Καντή.

Τελχινίς: (Νίκος Τσιντομηνάς) Μαρία Κορλου, Άννα Καπετάν Γεωργίου, Βασιλική Ηράκλη, Νεφέλη Ξένου, Σταυρούλα Καλιόζη, Νοέμη Ντούσκου και Γιώτα Ζωγράφου.

Τον αγώνα διαιτήτευσαν ο Νίκος Χατζησταυρίδης και η Εύα Ράπτη.

 

κορίτσια Κ16 (παγκορασίδες)

ΑΟ Αθλοπαιδιών-ΡΣΦΠ Τελχινίς 0-3 σε 79΄(10-25 σε 22΄, 12-25 σε 22΄και 18-25 σε 35΄)

Αθλοπαιδιές: (Αλκιβιάδης Χατζηνικολάου) Βασιλακοπούλου, Καρδούλια, Αναστασίου, Γιαννακού, Ζερβού, Κώστογλου, Μυρωνίδη Β, Μαραγκού (λ) και Μυρωνίδη Μ.

Τελχινίς: (Κέλυ Δαουτοπούλου) Αλέξια Γκιάτα, Νικολέτα Γκίκα, Κριστιάνα Ζντράβα, Κάλλια Θαρρενάκη, Σόνι Μπαλλίου, Δήμητρα Τιόλη και Παρασκευή Τσιλιμίγκα.

 

ΑΟ Αθλοπαιδιών-ΡΣΦΠ Τελχινίς(2) 0-3

Τελχινίς: (Κέλυ Δαουτοπούλου) Φωτεινή Γενναιοπούλου, Αναστασία Ζάγορα

Δέσποινα Μαστόρου, Σοφία Μεταξά, Γκιούλ Μπεκίρογλου, Λυδία Ξένου και Σεβγκή Τσερκές Σουτζίου

 

ΑΟ Αθλοπαιδιών-ΡΣΦΠ Τελχινίς(3) 3-0

Τελχινίς: (Κέλυ Δαουτοπούλου) Νομική Γενναιοπούλου, Βήτου Αγγελική, Χριστίνα Δογιάμα, Ιωάννα-Μαρία Ζωγράφη, Ευρυδίκη Μαθιουδάκη, Γιουστίνα Μαρτατζίου, Ιζάουρα Σαχίνι,

Κρίστα Ματρατζιού και Αγάπη Ροδίτη

 

 

αγόρια Κ18 (παίδες)

ΑΟ Αθλοπαιδιών-ΡΣΦΠ Τελχινίς 3-1 94΄(25-18 σε 27΄,21-25 σε 17΄,25-16 σε 27΄και 25-16 σε 23΄)

Αθλοπαιδιές: (Αλκιβιάδης Χατζηνικολάου) Γεροβασίλης, Θανόπουλος, Καμπούρης (λ), Κόπελος (λ), Μαντούκος, Παπαϊωάννου, Ιντρισιχάρι, Καρδούλιας, Κυπριώτης, Μαραγκός, Σαλτζής και Σπύρου.

Τελχινίς: (Κέλυ Δαουτοπούλου) Τάσος Αμπλιανίτης, Άγγελος Δημητριάδης, Βασίλης Ιωακειμίδης, Βασίλης Καλιόζης, Δημήτρης Καλιόζης, Ιουλιανός Ξένος, Ηλίας Ρέγκλης και Άλμπι Σωτηρίου.

 

Άνδρες

ΡΣΦΠ Τελχινίς-ΑΣ Ήλιος 3-0 σετ σε 64΄(25-15 σε 22,25-12 σε 17΄και 25-22 σε 25΄)

Τελχινίς: (Νίκος Τσιντομηνάς) Πάνος Μπαλής, Γιώργος Καζαντζάκης, Δημήτρης Καλιόζης, Γιάννης Σαρικάς, Στέλιος Χαριστής (λ), Βασίλης Σπυρόπουλος και Βασίλης Καφαντάρης.

Διαιτητές του αγώνα ήταν ο Σωτήρης Σταματίου, Ανδρέας Παπαδόπουλος και Μαρίνα Παπαβασιλείου.

Ήλιος: (Μίμης Δοξάκης) Βαλβας (λ), Ζανίδης, Κλάδος, Μεϊμάρης, Μηλάς, Σαλήμογλου, Σταμούλης και Στεργενάκης.

Τον αγώνα διαιτήτευσαν οι Νίκος Χατζησταυρίδης, Μαίρη Παπαδούλη και Μαρία Ινγγλέση.

 

 

Γυναίκες

ΑΣ Ρόδος-ΡΣΦΠ Τελχινίς 0-3 σετ σε 54΄(25-08 σε 22΄,25-05 σε 17΄και 25-11 σε 15΄)

Ρόδος: (Αγάθη Μπόνη, Ανδρέας Μοσκιού) Αναστασιάδη, Αργύρη, Κρόκου Κ, Αντωνιάδη (λ), Γιακάι, Κακουλη, Βενετοκλή, Καρβουνιάρη, Κώστα, Κωστοπούλου, Ντουσάκη (λ), Κώτη και Μυρωνίδου.

Τελχινίς: (Νίκος Τσιντομηνάς)  Μαριλιάνα Σούρδη, Μαρία Βρατσάλη, Κατερίνα Γεωργά, Θεοφανία Παπαντζίκου, Πάολα Σουσάρι, Αριέτα Τερζίου, Ραφαηλία Κουφομανώλη, Μαστόρου Ελένη (λ), Κατερίνα Γεωργά, Σταυρούλα Καλιόζη, Σταματίνα Γκιζέττη και Ραφαέλα Ζωγράφη.

Τον αγώνα διαιτήτευσαν οι Ανδρέας Παπαδόπουλος, Μαίρη Παπαδούλη και Αντώνης Παπαγεωργίου.

ΤΕ ΕΟΠΕ Δωδ/σου: Αποτελέσματα αγώνων βόλεϊ (29 Ιαν – 3 Φεβ)

30 Ιανουαρίου 2020 στο 08:03 | Αναρτήθηκε στις πρόγραμμα, Προγραμμα, ΤΕ Δωδεκανήσου, Τελχινίς, αποτελέσματα, αγώνες, βόλεϊ | Σχολιάστε

 

Κατηγορία

Ημερ/νία

Ώρα

Γήπεδο

Ομάδες

 

κορ.Κ18

Τετ,29/1

20:45

Κρεμαστής

Φοίνικας

Ρόδος

3-0

κορ.Κ16

Σαβ,1/2

14:30

Διαγόρα

Διαγόρας

Αθλοπαιδ.Κω

3-0

κορ.Κ18

Σαβ,1/2

16:00

Διαγόρα

Διαγόρας

Αθλοπαιδ.Κω

3-1

κορ.Κ18

Σαβ,1/2

18:00

Βενετόκλειο

Τελχινίς 2

Ροδίων Άθλ

3-1

κορ.Κ16

Σαβ,1/2

19:00

Κρεμαστής

Φοίνικας Β

Αθλοπ.Κω Β

3-0

Γυναικών

Σαβ,1/2

20:00

Βενετόκλειο

Τελχινίς

Διαγόρας

3-0

κορ.Κ18

Κυρ,2/2

11:00

Βενετόκλειο

Τελχινίς

Αθλοπαιδ.Κω

3-0

κορ.Κ16

Κυρ,2/2

13:00

Ροδ.Παιδεία

Ροδίων Άθλ.Β

Αθλοπ.Κω Β

1-3

κορ.Κ16

Κυρ,2/2

13:00

Βενετόκλειο

Τελχινίς

Φοίνικας

3-0

Γυναικών

Κυρ,2/2

15:00

Βενετόκλειο

ΠΑΟΚ

Ροδίων Άθλ

1-3

Γυναικών

Κυρ,2/2

17:00

Κρεμαστής

Φοίνικας

Ρόδος

3-0

Ανδρών

Κυρ,2/2

19:00

Κρεμαστής

Φοίνικας

Τελχινίς

3-2

κορ.Κ16

Δευ,3/2

20:30

Βενετόκλειο

Ρόδος

Ροδίων Άθλ

0-3αα 

 

4 νίκες και μία 1 ήττα για την Τελχινίδα το σαββατοκύριακο

 

Άνδρες

ΑΕΣΠ Φοίνικας – ΡΣΦΠ Τελχινίς 3-2 σετ σε 118΄(23-25 σε 30΄, 25-21 σε 20΄,25-18 σε 21΄, 23-25 σε 25΄και 17-15 σε 22΄)

Φοίνικας: (Νίκος Αντωνιάδης) Μιχάλης Ανθης, Γιώργος Γιακουμάρος, Γιώργος Κουκιάς, Δημήτρης Κώτης, Λουκάς Λουκαΐδης, Γρηγοριάδης, Πιτροπάκης (λ), Πχάι, Σταύρος Ρουσέττος, Δημήτρης Σαμπάνης, Ρικάρντο Σαμπάνης και Ευκλής Μαμαλίγκας (λ).

Τελχινίς: (Νίκος Τσιντομηνάς) Πάνος Μπαλής, Μιχάλης Γεράκης, Γιώργος Καζαντζάκης, Δημήτρης Καλιόζης, Γιάννης Σαρικάς, Στέλιος Χαριστής (λ), Γκέντσι Ορμενάι, Νίκος Σκλήβας, Άλμπι Σωτηρίου, Βασίλης Σπυρόπουλος και Βασίλης Καφαντάρης.

Διαιτητές του αγώνα  ήταν ο Σωτήρης Σταματίου, Ανδρέας Παπαδόπουλος και Μαρίνα Παπαβασιλείου.

 

Γυναίκες

ΡΣΦΠ Τελχινίς – ΓΣ Διαγόρας 3-0 σετ σε 77΄(25-22 σε 25΄,25-17 σε 22΄και 25-21 σε 21΄)

Τελχινίς: (Νίκος Τσιντομηνάς)  Μαριλιάνα Σούρδη, Μαρία Βρατσάλη, Ειρήνη Κακλαμάνου, Πάολα Σουσάρι, Αριέτα Τερζίου, Μίρκα Στρατάκη, Ραφαηλία Κουφομανώλη (λ), Κατερίνα Γεωργά, Σταυρούλα Καλιόζη, Κέλυ Δαουτοπούλου (λ), Σταματίνα Γκιζέττη και Ραφαέλα Ζωγράφη.

Διαγόρας: (Νίκος Τρατσέλας) Φωτεινή Φιλλίπου, Ουρανία Μολοπόδη (λ), Ελιζαμπέτα Μαμαλίγκα, Μαρία Αγγελοκωνσταντή, Έλενα Ευσταθίου, Ελένη Μπουραμα, Ασημίνα Προβατοπούλου, Καβουνίδη, Ρέα Κυπριώτη, Αιμιλία Τάκο και Βαρβεράκη.

Τον αγώνα διαιτήτευσαν οι Σωτήρης Σταματίου, Νίκος Χατζησταυρίδης Εύα Ράπτη.

 

Κορασίδες

ΡΣΦΠ Τελχινίς – ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω 3-0 σετ σε 69΄(25-14 σε 22΄, 25-18 σε 20΄και 25-19 σε 27΄)

Τελχινίς: (Νίκος Τσιντομηνάς) Ειρήνη Κακλαμάνου, Αριέτα Τερζίου, Πάολα Σουσάρι, Ραφαέλα Ζωγράφη, Σταματίνα Γκιζέττη, Ελένη Μαστόρου (λ), Αναστασία Δημητριάδη – Τσίτσου, Μιχαηλία Λαζαρίδου, Δέσποινα Μαστόρου, Αθηνά Δογιάμα, Γκιούλ Μπεκίρογλου και Φωτεινή Γενναιοπούλου.

Αθλοπαιδιές: (Αλκιβιάδης Χατζηνικολάου) Γεωργίου, Μυρωνίδη Β., Θεοδωρέλου, Σουτζούμ, Θανάση, Θύμνιου, Ζερβού, Λαμπρινού και Μυρωνίδη Α. (λ)

Διαιτητές του αγώνα ήταν ο Νίκος Χατζησταυρίδης και η Ευαγγελία Ράπτη

 

ΡΣΦΠ Τελχινίς 2 – Ροδίων Άθλησις 3-1 σετ σε 86΄(25-06 σε 25΄, 25-06 σε 17΄, 10-25 σε 17΄και 25-20 σε 27΄)

Τελχινίς: (Νίκος Τσιντομηνάς) Αλέξια Γκιάτα, Βασιλική Ηράκλη, Σονίλα Μπαλλιου, Νικολέτα Γκίκα, Σία Ζάγορα, Κριστιάνα Ζντράβα, Κάλλια Θαρρενάκη (λ), Σταυρούλα Καλιόζη, Άννα Καπετάν-Γεωργίου, Νοέμι Ντούσκου, Παναγιώτα Ζωγράφου (λ), Νεφέλη Ξένου, Δήμητρα Τιόλη και Σεβγκή Τσερκές-Σουτσιου.

Ροδίων άθλησις: (Νικόλας Αρβανίτης) Μαχραμά, Ευθυμίου, Παπαδοπούλου, Μετσάι, Μπαχίτη, Γενημανώλη (λ), Αθανασίου, Μαύρου, Αγαδάκη, Φυράι (λ), Πιττα, Λαχανιάτη, Σκαρτσίλη και Τζιτζικώστα.

Τον αγώνα διαιτήτευσαν η Μαρία Ινγγλέση και η Εύα Ράπτη.

 

Παγκορασίδες

ΡΣΦΠ Τελχινίς – ΑΕΣΠ Φοίνικας 3-0 σετ σε 77΄(25-18 σε 27΄,25-14 σε 20΄και 25-23 σε 30΄)

Τελχινίς: (Νίκος Τσιντομηνάς) Σταματίνα Γκιζέττη, Φωτεινή Γενναιοπούλου, Αλέξια Γκιάτα, Νικολέτα Γκίκα, Κριστιάνα Ζντράβα, Παρασκευή Τσιλιμίγκα, Κάλλια Θαρρενάκη (λ), Γκιούλ Μπεκίρογλου, Σία Ζάγορα, Σονίλα Μπαλλίου, Δήμητρα Τιόλη, Λυδία Ξένου, Όλγα Σακκομήτρου και Δέσποινα Μαστόρου (λ).

Φοίνικας: (Νίκος Αντωνιάδης) Κηπουρού, Μενούχου, Κων/νου, Κ. Κουκιά, Κορμπα, Τοντόροβα, Κουτσούκου, Τριανταφύλλου, Μωραΐτη, Δούλου, Νόβα, Ρ. Κουκιά και Μπαλάκη.

Final-4 Νεανίδων και κοπή βασιλόπιτας ΤΕ ΕΟΠΕ Δωδ/σου

17 Ιανουαρίου 2020 στο 22:21 | Αναρτήθηκε στις Final-4, τελικός, Προγραμμα, ΤΕ Δωδεκανήσου, Τελχινίς, απονομές, αγώνες, ανάπτυξη, βόλεϊ, νεανίδες | Σχολιάστε

 

Το σαββατοκύριακο 18 & 19 Ιανουαρίου θα πραγματοποιηθεί στο Βενετόκλειο η τελική φάση του πρωταθλήματος κοριτσιών κάτω των 20 ετών (νεανίδων).

Οι τέσσερις ομάδες με την υψηλότερη βαθμολογία στην α΄ φάση του πρωταθλήματος θα διεκδικήσουν τον τίτλο της φετινής πρωταθλήτριας Δωδεκανήσου.

Με βάση την βαθμολογική κατάταξη ορίσθηκαν τα ζευγάρια των ημιτελικών:

(Σάββατο 6μμ) 1ος Ημιτελικός: (2ος – 3ος) Φοίνικας – Διαγόρας

(Σάββατο 8μμ) 2ος Ημιτελικός: (1ος – 4ος) Τελχινίς – Αθλοπαιδιές Κω

ενώ το πρόγραμμα των τελικών είναι:

(Κυριακή 11πμ)  Μικρός τελικός

(Κυριακή 1μμ)    Τελικός

                           Απονομές

 

Μετά το τέλος του τελικού του Final-4, την Κυριακή γύρω στις 3μμ, η ΤΕ ΕΟΠΕ Δωδεκανήσου έχει προγραμματίσει την κοπή της Βασιλόπιτας παρουσία εκπροσώπων των σωματείων της, των διαιτητών και της τοπικής αυτοδιοίκησης.

Επόμενη σελίδα: »


Entries και σχόλια feeds.

Αρέσει σε %d bloggers: