ΤΕ ΕΟΠΕ Δωδ/σου: πρόγραμμα αγώνων βόλεϊ 16-19 Φεβρουαρίου

14 Φεβρουαρίου 2019 στο 10:30 | Αναρτήθηκε στις πρόγραμμα, Προγραμμα, ΤΕ Δωδεκανήσου, αγώνες, ανακοινωση, βόλεϊ | Σχολιάστε

 

Με απόφαση της Επιτροπής πρωταθλήματος της Τ.Ε  Ε.Ο.ΠΕ Δωδεκανήσου θα διεξαχθούν οι αγώνες:

 

Κατηγορία

Γύρος

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Ομάδες

Παγκορασίδες Β’

1ος

Σαβ,16/2

15:30

Κρεμαστής

Φοίνικας

Τελχινίς 2

Άνδρες

2ος

Σαβ,16/2

20:00

Κρεμαστής

Φοίνικας

Φλόγα

Παγκορασίδες

2ος

Σαβ,16/2

20:00

Βενετόκλειο

Τελχινίς

Διαγόρας

Παγκορασίδες Β’

1ος

Κυρ,17/2

10:00

Ροδ.Παιδεία

Ροδ.Άθλησις

Τελχινίς 1

Γυναίκες

2ος

Κυρ,17/2

12:00

Ροδ.Παιδεία

Ροδ,Άθλησις

Διαγόρας

Παίδες

2ος

Κυρ,17/2

12:30

Βενετόκλειο

Τελχινίς

Ροδ.Άθλησις

Γυναίκες

2ος

Κυρ,17/2

14:30

Βενετόκλειο

Τελχινίς

ΠΑΟΚ

Κορασίδες

2ος

Κυρ,17/2

19:00

Κρεμαστής

Φοίνικας

Τελχινίς

Κορασίδες

2ος

Τρι,19/2

15:00

Διαγόρα

Διαγόρας

Ροδ.Άθλησις

 

ΤΕ ΕΟΠΕ Δωδ/σου: πρόγραμμα αγώνων βόλεϊ 9 & 10 Φεβρουαρίου

08 Φεβρουαρίου 2019 στο 01:32 | Αναρτήθηκε στις πρόγραμμα, Προγραμμα, ΤΕ Δωδεκανήσου, Τελχινίς, αγώνες, βόλεϊ | Σχολιάστε

Με απόφαση της Επιτροπής πρωταθλήματος της Τ.Ε  Ε.Ο.ΠΕ Δωδεκανήσου θα διεξαχθούν οι αγώνες:

 

Κατηγορία

Γύρος

Ημερ/ία

Ώρα

Γήπεδο

Ομάδες

Γυναίκες

2ος

Σαβ,09/2

13:15

Βενετόκλειο

ΠΑΟΚ

Διαγόρας

Κορασίδες

2ος

Σαβ,09/2

19:00

Κω

Αθλοπαιδ.Κω

Τελχινίς

Παγκορασίδες

1ος

Σαβ,09/2

21:00

Κω

Αθλοπαιδ.Κω

Τελχινίς

Κορασίδες

2ος

Σαβ,09/2

21:00

Ροδ.Παιδεία

Ροδ.Άθλησις

Φοίνικας

Γυναίκες

2ος

Κυρ,10/2

12:30

Ροδ.Παιδεία

Ροδ.Άθλησις

Φοίνικας

Παγκορασίδες

2ος

Κυρ,10/2

14:30

Ροδ.Παιδεία

Ροδ.Άθλησις

Διαγόρας

Άνδρες

1ος

Κυρ,10/2

20:30

Βενετόκλειο

Φλόγα

Τελχινίς

ΤΕ ΕΟΠΕ Δωδ/σου: πρόγραμμα αγώνων βόλεϊ 2 & 3 Φεβρουαρίου

30 Ιανουαρίου 2019 στο 01:08 | Αναρτήθηκε στις πρόγραμμα, Προγραμμα, ΤΕ Δωδεκανήσου, αγώνες, βόλεϊ | Σχολιάστε

Με απόφαση της Επιτροπής πρωταθλήματος της Τ.Ε  Ε.Ο.ΠΕ Δωδεκανήσου θα διεξαχθούν οι αγώνες:

 

Κατηγορία

Γύρος

Ημερ/νία

Ώρα

Γήπεδο

Ομάδες

Παίδες

2ος

Σαβ,02/2

9:00

Ροδ.Παιδεία

Ροδ.Άθλησις

Τελχινίς

Παγκορασίδες

1ος

Σαβ,02/2

15:00

Διαγόρα

Διαγόρας

Φοίνικας

Γυναίκες

2ος

Σαβ,02/2

17:00

Διαγόρα

Διαγόρας

Τελχινίς

Κορασίδες

2ος

Σαβ,02/2

18:00

Κω

Αθλοπαιδ.Κω

Ροδ.Άθλησις

Γυναίκες

2ος

Σαβ,02/2

20:00

Κω

Αθλοπαιδ.Κω

Ροδ.Άθλησις

Άνδρες

1ος

Σαβ,02/2

20:00

Βενετόκλειο

Τελχινίς

Φοίνικας

Κορασίδες

1ος

Κυρ,03/2

16:00

Βενετόκλειο

Τελχινίς

Διαγόρας

Γυναίκες

2ος

Κυρ,03/2

18:00

Βενετόκλειο

ΠΑΟΚ

Φοίνικας

 

ΤΕ ΕΟΠΕ Δωδ/σου Αγώνες βόλεϊ στις 4 Ιανουαρίου

02 Ιανουαρίου 2019 στο 10:43 | Αναρτήθηκε στις πρόγραμμα, Προγραμμα, ΤΕ Δωδεκανήσου, αγώνες, βόλεϊ | Σχολιάστε

Με απόφαση της Επιτροπής πρωταθλήματος της Τ.Ε  Ε.Ο.ΠΕ Δωδεκανήσου θα διεξαχθούν οι αγώνες:

Κατηγορία

Γύρος

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Ομάδες

Κορασίδες

1ος

Παρ,04  Ιαν

10:00

Κω

ΑΟ Αθλοπαιδιών

Φοίνικας

Έφηβοι

2ος

Παρ,04  Ιαν

12:00

Κω

ΑΟ Αθλοπαιδιών

Φοίνικας

Γυναίκες

2ος

Παρ,04  Ιαν

14:00

Κω

ΑΟ Αθλοπαιδιών

Φοίνικας

TE ΕΟΠΕ Δωδ/σου: Πρόγραμμα αγώνων βόλεϊ (15 & 16 Δεκ)

14 Δεκεμβρίου 2018 στο 00:16 | Αναρτήθηκε στις πρόγραμμα, Προγραμμα, ΤΕ Δωδεκανήσου, αγώνες, ανακοινωση, βόλεϊ | Σχολιάστε

Με απόφαση της Επιτροπής πρωταθλήματος της Τ.Ε  Ε.Ο.ΠΕ Δωδεκανήσου θα διεξαχθούν οι αγώνες:

                                            

Κατηγορία

Γύρος

Ημερ/νία

Ώρα

Γήπεδο

Ομάδες

Γυναίκες

1ος

Σαβ,15/12

14:30

Διαγόρα

Διαγόρας

Αθλοπαιδ.Κω

Παγκορασίδες

1ος

Σαβ,15/12

16:30

Διαγόρα

Διαγόρας

Ροδ.Άθλησις

Γυναίκες

1ος

Σαβ,15/12

16:45

Κρεμαστής

Φοίνικας

Αθλοπαιδ.Κω

Παίδες

1ος

Σαβ,15/12

19:00

Καλλιθέας

Τελχινίς

Αθλοπαιδ.Κω

Κορασίδες

1ος

Κυρ,16/12

11:00

Βενετόκλειο

Τελχινίς

Αθλοπαιδ.Κω

Άνδρες

1ος

Κυρ,16/12

13:00

Βενετόκλειο

Τελχινίς

Αθλοπαιδ.Κω

Κορασίδες

1ος

Κυρ,16/12

11:00

Καλλιθέας

Ροδ.Άθλησις

Διαγόρας

Νεάνιδες

2ος

Κυρ,16/12

16:30

Καλλιθέας

Ροδ.Άθλησις

Φοίνικας

 

ΤΕ ΕΟΠΕ Δωδ/σου: Αγώνες βόλεϊ (8-11 Νοεμβρίου)

08 Νοεμβρίου 2018 στο 12:06 | Αναρτήθηκε στις Προγραμμα, ΤΕ Δωδεκανήσου, βόλεϊ | Σχολιάστε

Με απόφαση της Επιτροπής πρωταθλήματος της Τ.Ε  Ε.Ο.ΠΕ Δωδεκανήσου θα διεξαχθούν οι αγώνες:

 

Ημεροία

Ώρα

Γήπεδο

Ομάδες

Γυναικών

Πεμ,8/11

21:30

Κω

Αθλοπ.Κω

Τελχινίς

Εφήβων

Πεμ,8/11

22:45

Κω

Αθλοπ.Κω

Τελχινίς

Νεανίδων

Σαβ,10/11

17:00

Διαγόρα

Διαγόρας

Τελχινίς

Γυναικών

Σαβ,10/11

18:00

Κρεμαστής

Φοίνικας

Ροδίων.Αθλ.

Γυναικών

Κυρ,11/11

17:00

Διαγόρα

Διαγόρας

ΠΑΟΚ

Νεανίδων

Κυρ,11/11

18:00

Κρεμαστής

Φοίνικας

Ροδίων.Αθλ.

 

Επόμενη σελίδα: »


Entries και σχόλια feeds.

Αρέσει σε %d bloggers: