ΤΕ ΕΟΠΕ Δωδεκανήσου: Πρόγραμμα αγώνων βόλεϊ (3/11/2018)

02 Νοεμβρίου 2018 στο 00:39 | Αναρτήθηκε στις Προγραμμα, ΤΕ Δωδεκανήσου, αγώνες, νεανίδες | Σχολιάστε

Με απόφαση της Επιτροπής πρωταθλήματος της Τ.Ε  Ε.Ο.ΠΕ Δωδεκανήσου θα διεξαχθούν οι αγώνες:

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Ομάδες

Νεανίδων

Σαβ,3/11

10:00

Βενετόκλειο

Τελχινίς

Ροδ.Άθλησις

Νεανίδων

Σαβ,3/11

19:00

Κρεμαστής

Φοίνικας

Διαγόρας

Παγκορασίδες: (Σάββατο 12 Μαΐου) Τελχινίς–Ροδίων Άθλησις

10 Μαΐου 2018 στο 09:01 | Αναρτήθηκε στις παγκορασίδες, Προγραμμα, ΤΕ Δωδεκανήσου, αγώνες, ανακοινωση, βόλεϊ | Σχολιάστε

Με απόφαση της Επιτροπής πρωταθλήματος της Τ.Ε  Ε.Ο.ΠΕ Δωδεκανήσου θα διεξαχθεί ο αγώνας:

 

Γύρος

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Ομάδες

Παγκορασίδων

2ος

Σαβ, 12 Μαϊ

20:00

Βενετόκλειο

Τελχινίς

Ροδ.Άθλησις

.

 

ΤΕ ΕΟΠΕ Δωδ/σου: Πρόγραμμα αγώνων βόλεϊ (4-6 Μαΐου)

04 Μαΐου 2018 στο 02:05 | Αναρτήθηκε στις παγκορασίδες, Προγραμμα, ΤΕ Δωδεκανήσου, αγώνες, βόλεϊ | Σχολιάστε

Με απόφαση της Επιτροπής πρωταθλήματος της Τ.Ε  Ε.Ο.ΠΕ Δωδεκανήσου θα διεξαχθούν οι αγώνες:

 

Γύρος

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Ομάδες

Παγκορασίδων

2ος

Παρ, 4 Μαϊ

21:00

Κω

Αθλοπαιδ.Κω

Τελχινίς Β

Παγκορασίδων

2ος

Κυρ, 6 Μαϊ

18:00

Βενετόκλειο

Τελχινίς Β

Φοίνικας

Παγκορασίδων

2ος

Κυρ, 6 Μαϊ

20:00

Βενετόκλειο

Τελχινίς

Διαγόρας

 

ΤΕ ΕΟΠΕ Δωδ/σου: Πρόγραμμα αγώνων βόλεϊ (22 Απριλίου)

20 Απριλίου 2018 στο 08:00 | Αναρτήθηκε στις παγκορασίδες, Προγραμμα, ΤΕ Δωδεκανήσου, Τελχινίς, αγώνες, ανακοινωση, βόλεϊ | Σχολιάστε

Με απόφαση της Επιτροπής πρωταθλήματος της Τ.Ε  Ε.Ο.ΠΕ Δωδεκανήσου θα διεξαχθούν οι αγώνες:

 

Γύρος

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Ομάδες

Παγκορασίδων

2ος

Κυρ, 22 Απρ

12:00

Ροδ.Παιδεία

Ροδ.Αθλησις

Διαγόρας

Παγκορασίδων

2ος

Κυρ, 22 Απρ

20:00

Βενετόκλειο

Τελχινίς

Τελχινίς Β

 

 

ΤΕ ΕΟΠΕ Δωδ/σου: Πρόγραμμα αγώνων βόλεϊ (12-14 Απριλίου)

12 Απριλίου 2018 στο 01:57 | Αναρτήθηκε στις πρόγραμμα, Προγραμμα, Περιφέρεια Ν. Αιγαίου, ΤΕ Δωδεκανήσου, Τελχινίς, Τουρνουά, αγώνες, βόλεϊ | Σχολιάστε

.

Με απόφαση της Επιτροπής πρωταθλήματος της Τ.Ε Ε.Ο.ΠΕ Δωδεκανήσου θα διεξαχθούν οι αγώνες:

 

Γύρος

Ημερ/νία

Ώρα

Γήπ.

Ομάδες

Παίδων

2ος

Πεμ, 12 Απρ

22:30

Κω

Αθλοπ.Κω

Τελχινίς

Παγκορασίδων

2ος

Παρ, 13 Απρ

9:00

Κω

Αθλοπ.Κω

Τελχινίς

Κορασίδων

 Ημιτελικός

Παρ, 13 Απρ

19:30

Κω

Τελχινίς

      

Αθλοπ.Κω

Κορασίδων

 Ημιτελικός

Παρ, 13 Απρ

21:30

Κω

Φοίνικας

Διαγόρας

Παγκορασίδων

2ος

Σαβ, 14 Απρ

9:00

Κω

Αθλοπ.Κω

Διαγόρας

Κορασίδων

3η,4η θέση

Σαβ, 14 Απρ

18:00

Κω

Ηττημ 1ου

Ημιτελικού

Ηττημ 2ου

Ημιτελικού

Κορασίδων

Τελικός

Σαβ, 14 Απρ

20:00

Κω

Νικητής 1ου

 Ημιτελικού

Νικητής 2ου

 Ημιτελικού

 

 

ΤΕ ΕΟΠΕ Δωδεκανήσου: Πρόγραμμα αγώνων βόλεϊ (4 Νοε)

01 Νοεμβρίου 2017 στο 08:58 | Αναρτήθηκε στις Προγραμμα, ΤΕ Δωδεκανήσου, αγώνες, βόλεϊ | Σχολιάστε

Με απόφαση της Επιτροπής πρωταθλήματος της Τ.Ε  Ε.Ο.ΠΕ Δωδεκανήσου θα διεξαχθούν οι αγώνες:

 

 

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Ομάδες

Νεανίδων

Σαβ, 4 Νοε

15:00

Κω

Αθλοπ.Κω

Ροδ. Άθλησις

Κορασίδων

Σαβ, 4 Νοε

17:00

Κω

Αθλοπ.Κω

Ροδ. Άθλησις

Νεανίδων

Σαβ, 4 Νοε

19:30

Κρεμαστής

Φοίνικας

Τελχινίς

« Προηγούμενη σελίδαΕπόμενη σελίδα: »


Entries και σχόλια feeds.

Αρέσει σε %d bloggers: