ΤΕ ΕΟΠΕ Δωδ/σου: Αγώνες βόλεϊ 3-8 Δεκ

03 Δεκεμβρίου 2022 στο 11:23 | Αναρτήθηκε στις πρόγραμμα, ΤΕ Δωδεκανήσου, Τελχινίς, αποτελέσματα, βόλεϊ | Σχολιάστε

Κατηγορία

Ημερ/νία

Ώρα

Γήπεδο

Ομαδα Α

 

Ομάδα Β

 

Παίδες

Σαβ, 03 Δεκ

13:00

Βενετόκλειο

Φλόγα

Αθλοπ.Κω

0-3

Άνδρες

Σαβ, 03 Δεκ

18:00

Βενετόκλειο

ΠΑΟΚ

Φοίνικας

3-0

Άνδρες

Σαβ, 03 Δεκ

20:00

Βενετόκλειο

Φλόγα

Αθλοπ.Κω

0-3

Παίδες

Κυρ, 04 Δεκ

10:00

Κρεμαστής

Φοίνικας

Αθλοπ.Κω

3-1

Έφηβοι

Κυρ, 04 Δεκ

12:00

Κρεμαστής

Φοίνικας

Αθλοπ.Κω

1-3

Νεάνιδες

Κυρ, 04 Δεκ

16:00

Ιαλυσού

Ήλιος

Ροδίων άθλ

0-3

Κορασίδες

Κυρ, 04 Δεκ

18:00

Κρεμαστής

Φοίνικας

Τελχινίς

1-3

Νεάνιδες

Πεμ, 08 Δεκ

21:30

Κρεμαστής

Φοίνικας

Τελχινίς

 

ΤΕ ΕΟΠΕ Δωδ/σου: Αγώνες βόλεϊ 26 Νοε–1 Δεκ

25 Νοεμβρίου 2022 στο 08:28 | Αναρτήθηκε στις πρόγραμμα, Προγραμμα, ΤΕ Δωδεκανήσου, αποτελέσματα, αγώνες, βόλεϊ | Σχολιάστε

Με απόφαση της Επιτροπής πρωταθλήματος της Τ.Ε Ε.Ο.ΠΕ Δωδεκανήσου ορίσθηκαν οι αγώνες:

Κατηγορία

Γυρ.

Ημ

Ώρα

Γήπεδο

Ομάδες

 

Γυναίκες

1ος

Σαβ 26 Noε

18:00

Κω

Ανταγόρας

ΠΑΟΚ

0-3

κΚ20

1ος

Σαβ 26 Noε

20:00

Ιαλυσού

Ήλιος

 

Φοίνικας

0-3

Άνδρες

1ος

Σαβ 26 Noε

20:00

Κω

Αθλοπ.Κω

 

ΠΑΟΚ

0-3

Άνδρες

1ος

Κυρ 27 Νοε

10:00

Κω

Ανταγόρας

 

ΠΑΟΚ

0-3

Γυναίκες

1ος

Κυρ 27 Νοε

18:00

Βενετόκλειο

Τελχινίς

 

Διαγόρας

3-1

Γυναίκες

1ος

Κυρ 27 Νοε

20:00

Κρεμαστής

Φοίνικας

 

Ροδίων Αθλ

0-3

κΚ20

1ος

Πεμ 1 Δεκ

18:00

Ροδίων Άθλ

Ροδίων Αθλ

 

Τελχινίς

1-3

 

ΤΕ ΕΟΠΕ Δωδ/σου: Αγώνες βόλεϊ 19 & 20 Νοεμβρίου

16 Νοεμβρίου 2022 στο 08:25 | Αναρτήθηκε στις πρόγραμμα, ΤΕ Δωδεκανήσου, Τελχινίς, αποτελέσματα, αγώνες, βόλεϊ | Σχολιάστε

Με απόφαση της Επιτροπής πρωταθλήματος της Τ.Ε  Ε.Ο.ΠΕ Δωδεκανήσου ορίσθηκαν οι αγώνες:

 

Γύρος

Ημερ/νία

Ώρα

Γήπεδο

Ομάδες

 

Άνδρες

1ος γυρ

Σαβ, 19 Νοε

18:00

Κω

Ανταγόρας

Φοίνικας

3-0

Γυναίκες

1ος γυρ

Σαβ, 19 Νοε

20:00

Κω

Ανταγόρας

Φοίνικας

0-3

κΚ18

1ος γυρ

Κυρ, 20 Νοε

10:00

Κω

Αθλοπ.Κω

Φοίνικας

0-3

αΚ21

1ος γυρ

Κυρ, 20 Νοε

12:00

Κω

Αθλοπ.Κω

Φοίνικας

3-0

Γυναίκες

1ος γυρ

Κυρ, 20 Νοε

17:00

Διαγόρα

Διαγόρας

ΑΣΠΕΔ

3-0

Γυναίκες

1ος γυρ

Κυρ, 20 Νοε

17:00

Ροδίων άθλ

Ροδίων άθλ

Τελχινίς

3-0

 

ΤΕ ΕΟΠΕ Δωδ/σου: Αγώνες βόλεϊ 12 & 13 Νοεμβρίου

10 Νοεμβρίου 2022 στο 00:21 | Αναρτήθηκε στις πρόγραμμα, Προγραμμα, ΤΕ Δωδεκανήσου, Τελχινίς, αποτελέσματα, αγώνες | Σχολιάστε

Με απόφαση της Επιτροπής πρωταθλήματος της Τ.Ε  Ε.Ο.ΠΕ Δωδεκανήσου ορίσθηκαν οι αγώνες:

 

Κατηγορία

Ημερ/νια

Ώρα

Γήπεδο

Ομάδες

 

Γυναίκες

Σαβ 12 Νοε

13:00

Βενετόκλειο

Τελχινίς

Ανταγόρας

3-0

Γυναίκες

Σαβ 12 Νοε

17:30

Διαγόρα

Διαγόρας

Ανταγόρας

3-0

Γυναίκες

Κυρ 13 Νοε

19:00

Κρεμαστής

ΑΣΠΕΔ

Ροδίων άθλ

0-3

Γυναίκες

Κυρ 13 Νοε

21:00

Κρεμαστής

Φοίνικας

ΠΑΟΚ

0-3

 

Τελικό τουρνουά Κ19: συνεχίζουν Καλίοζης/Καρδούλιας και Γκιζέττη/Πιτσιγκώνη

07 Αυγούστου 2022 στο 10:09 | Αναρτήθηκε στις πρόγραμμα, πανελλήνιο πρωτάθλημα, ΤΕ Δωδεκανήσου, Τουρνουά, έφηβοι, αποτελέσματα, μπιτς βόλεϊ, νεανίδες, mU19, wU19 | Σχολιάστε

 

Ολοκληρώθηκε εχθές (6/8) η 1η ήμερα του τελικού τουρνουά του πανελληνίου πρωταθλήματος μπιτς βόλεϊ Εφήβων & Νεανίδων (Κ19)  που διεξάγεται το σαββατοκύριακο στο Ηράκλειο Κρήτης.

Στις σύγχρονες εγκαταστάσεις του Karteros Beach Sports Center πραγματοποιήθηκαν το Σάββατο 42 αγώνες σε αγόρια και κορίτσια.

Σήμερα Κυριακή οι αγώνες θα αρχίσουν με τα προημιτελικά και θα ολοκληρωθούν με τους τελικούς που θα ‘βγάλουν’ τους φετινούς πρωταθλητές Ελλάδας.

Από τα ζευγάρια με ‘δωδεκανησιακό’ ενδιαφέρον στα αγόρια ολοκλήρωσαν τους αγώνες τους και κατατάχτηκαν στην 9η πανελλήνια θέση οι Ηλίας Ρέγκλης (Ρόδος) / Βίκτωρας Μηλιώνης (Αθήνα),  Γιώργος Γεροβασίλης / Κωσταντίνος Θανόπουλος (Κως),  Αλέξανδρος Ιντρισλλάρι / Δημήτρης Παπαϊωάννου (Κως) και στη 13η θέση οι Κώστας Σπύρου (Κως) / Λεωνίδας Πετρόπουλος (Πάτρα). Στα κορίτσια την 13η πανελλήνια θέση κατέλαβαν οι ροδίτισσες Νικολέτα Γκίκα και Κάλλια Θαρρενάκη.

 

Έχουν προκριθεί αήττητοι στον ημιτελικό και περιμένουν τον αντίπαλό τους ο Δημήτρης Καλιόζης (Ρόδος) και Γιάννης Καρδούλιας (Κως) ενώ στα κορίτσια θα διεκδικούν θέση στην τετράδα η Σταματίνα Γκιζέττη (Ρόδος) και η Ελπίδα Πιτσιγκώνη (Θεσ/νίκη).

 

Αναλυτικά τα αποτελέσματα και το υπόλοιπα πρόγραμμα:

Ταμπλό κοριτσιών

Αγώνες ομίλων

Σάββατο

1.Γιαλαμά Ε. / Μιχαηλίδου Α.-Πιτσούλη Ε. / Πρινιωτάκη Π. 0-2 (12-21, 19-21)

2.Γκιζέττη Σ. / Πιτσιγκώνη Ε.-Αυγουστάτου Α. / Λούκα Σ. 2-0 (21-17, 21-08)

3.Μόκαλη Γ. / Μόκαλη Δ.-Γκίκα Ν. / Θαρρενάκη Κ. 2-0 (21-09, 21-12)

4.Καραδημήτρα Ε. / Σκουλούδη Α.-Κατσιμήγα Κ. / Κούρκουλου Ε. 0-2 (15-21, 20-22)

5.Κοντζεδάκη Ι. / Φετφατζή Ε.-Αναγνωστοπούλου Α. / Κοντούδη Α. 2-0 (21-16, 21-19)

6.Φανιουδάκη Ε. / Φανιουδάκη Ν.-Παρίση Κ. / Πατακιάρα Ζ. 2-0 (21-17, 21-11)

7.Κατέρη Κ. / Κοντακιώτη Α.-Καλουτσάκη Ε. / Ματαλλιωτάκη Θ. 2-1 (19-21, 21-19, 15-12)

8.Κουκουδίτσκα Κ. / Λιόφτη Κ.-Βασιλειάδου Ε. / Ζειμπέκη Ο. 2-0 (21-05, 21-08)

9.Πιτσούλη Ε. / Πρινιωτάκη Π.-Γκιζέττη Σ. / Πιτσιγκώνη Ε. 2-0 (21-18, 21-16)

10.Αυγουστάτου Α. / Λούκα Σ.-Γιαλαμά Ε. / Μιχαηλίδου Α. 2-1 (21-18, 14-21, 15-10)

11.Μόκαλη Γ. / Μόκαλη Δ.-Κατσιμήγα Κ. / Κούρκουλου Ε. 2-0 (21-07, 21-11)

12.Καραδημήτρα Ε. / Σκουλούδη Α.-Γκίκα Ν. /Θαρρενάκη Κ. 2-0 (21-14, 21-18)

13.Κοντζεδάκη Ι. / Φετφατζή Ε.-Φανιουδάκη Ε. / Φανιουδάκη Ν. 0-2 (15-21, 18-21)

14.Παρίση Κ. / Πατακιάρα Ζ.-Αναγνωστοπούλου Α. / Κοντούδη Α. 0-2 (12-21, 17-21)

15.Κατέρη Κ. / Κοντακιώτη Α.-Κουκουδίτσκα Κ. / Λιόφτη Κ. 2-0 (21-14, 21-17)

16.Βασιλειάδου Ε. / Ζειμπέκη Ο.-Καλουτσάκη Ε. / Ματαλλιωτάκη Θ. 0-2 (13-21, 09-21)

Προκριματική φάση

17.Γκιζέττη Σ. / Πιτσιγκώνη Ε.-Καραδημήτρα Ε. / Σκουλούδη Α 2-0 (21-14, 21-17)

18.Κατσιμήγα Κ. / Κούρκουλου Ε.-Αυγουστάτου Α. / Λούκα Σ. 2-0 (26-24, 21-13)

19.Κοντζεδάκη Ι. / Φετφατζή Ε.-Καλουτσάκη Ε. / Ματαλλιωτάκη Θ. 0-2 (18-21, 17-21)

20.Κουκουδίτσκα Κ.Λιόφτη Κ.-Αναγνωστοπούλου Α./Κοντούδη Α. 2-1(07-21,21-18,15-11)

Κυριακή

Προημιτελικοί

21. Πιτσούλη Ε. / Πρινιωτάκη Π.-Καλουτσάκη Ε. / Ματαλλιωτάκη Θ.

22. Κατέρη Κ. / Κοντακιώτη Α.-Κατσιμήγα Κ. / Κούρκουλου Ε.

23. Φανιουδάκη Ε. / Φανιουδάκη Ν.-Γκιζέττη Σ. / Πιτσιγκώνη Ε.

24. Μόκαλη Γ. / Μόκαλη Δ.-Κουκουδίτσκα Κ. / Λιόφτη Κ.

Α’ Ημιτελικός

25.Νικητής Αγώνα Νο21-Νικητής Αγώνα Νο22

Β’ Ημιτελικός

26.Νικητής Αγώνα Νο24-Νικητής Αγώνα Νο23

Αγώνας για θέσεις 3-4

27.Ηττημένος Αγώνα Νο26-Ηττημένος Αγώνα Νο25

ΤΕΛΙΚΟΣ

28.Νικητής Αγώνα Νο25-Νικητής Αγώνα Νο26

 

 

Ταμπλό αγοριών

Σάββατο

1.Μηλιώνης Β. / Ρέγκλης Η. bye

2.Γιαννόπουλος Α. / Παπανικολάου Γ.-Καρδούλιας Ι. / Καλιόζης Δ. 0-2 (12-21, 17-21)

3.Κεσκίνης Κ. / Κοντοστάθης Α.-Απλαδάς Σ. / Γαλιάκης Ι. 2-0 (21-10, 21-15)

4.Γεροβασίλης Γ. / Θανόπουλος Κ.-Γεωργιάδης Χ. / Ρουμελιώτης Φ. 2-0 (21-14, 21-10)

5.Πετρόπουλος Λ. / Σπύρου Κ.-Ιντρισλλάρι Α. / Παπαιωάννου Δ. 1-2 (24-22, 19-21, 15-17)

6.Αστρινάκης Δ. / Σπιταδάκης Ι.-Καραμανίδης Κ. / Σταυρόπουλος Β. 2-0 (21-12, 21-18)

7.Βένιος Κ. / Καρύκας Α.-Παξιμαδάκης Χ. / Πηλίτσης Π. 2-0 (21-18, 21-17)

8.Δασκαλάκης Α. / Σφακιανάκης Γ.-Γκουβάκης Β. / Φουμάκης Ν. 1-2 (14-21, 21-14, 13-15)

9.Μηλιώνης Β. / Ρέγκλης Η.-Καρδούλιας Ι. / Καλιόζης Δ. 0-2 (08-21, 07-21)

10.Κεσκίνης Κ./Κοντοστάθης Α.-Γεροβασίλης Γ./ Θανόπουλος Κ. 2-1 (22-24, 21-11, 15-13)

11.Ιντρισλλάρι Α. / Παπαιωάννου Δ.-Αστρινάκης Δ. / Σπιταδάκης Ι. 0-2 (12-21, 09-21)

12.Βένιος Κ. / Καρύκας Α.-Γκουβάκης Β. / Φουμάκης Ν. 2-0 (21-10, 21-05)

13.Παξιμαδάκης Χ. / Πηλίτσης Π.-Δασκαλάκης Α. / Σφακιανάκης Γ. 0-2 (18-21, 19-21)

14.Πετρόπουλος Λ./Σπύρου Κ.-Καραμανίδης Κ./ Σταυρόπουλος Β. 1-2 (29-27, 20-22, 7-15)

15.Απλαδάς Σ. / Γαλιάκης Ι.-Γεωργιάδης Χ. / Ρουμελιώτης Φ. 2-0 (21-19, 21-18)

16.bye-Γιαννόπουλος Α. / Παπανικολάου Γ.

17.Δασκαλάκης Α. / Σφακιανάκης Γ.-Μηλιώνης Β. / Ρέγκλης Η. 2-0 (21-18, 21-12)

18.Καραμανίδης Κ. / Σταυρόπουλος Β.-Γεροβασίλης Γ. / Θανόπουλος Κ. 2-0 (22-20, 21-17)

19.Απλαδάς Σ. / Γαλιάκης Ι.-Ιντρισλλάρι Α. / Παπαιωάννου Δ. 2-0 (21-11, 21-14)

20.Γιαννόπουλος Α./Παπανικολάου Γ.-Γκουβάκης Β./ Φουμάκης Ν. 2-1(20-22,27-25,15-10)

21.Καρδούλιας Ι. / Καλιόζης Δ.-Κεσκίνης Κ. / Κοντοστάθης Α. 2-0 (21-19, 21-15)

22.Αστρινάκης Δ. / Σπιταδάκης Ι.-Βένιος Κ. / Καρύκας Α. 2-0 (21-17, 21-13)

Κυριακή

23.Δασκαλάκης Α. / Σφακιανάκης Γ.-Καραμανίδης Κ. / Σταυρόπουλος Β.

24.Απλαδάς Σ. / Γαλιάκης Ι.-Γιαννόπουλος Α. / Παπανικολάου Γ.

25.Νικητής Αγώνα Νο23-Βένιος Κ. / Καρύκας Α.

26.Νικητής Αγώνα Νο 24-Κεσκίνης Κ. / Κοντοστάθης Α.

Α’ ημιτελικός

27.Καρδούλιας Ι. / Καλιόζης Δ.-Νικητής Αγώνα Νο 25

Β’ ημιτελικός

28.Αστρινάκης Δ. / Σπιταδάκης Ι.-Νικητής Αγώνα Νο 26

Αγώνας για θέσεις 3-4

29.Ηττημένος Αγώνα Νο 27-Ηττημένος Αγώνα Νο 28 –

Τελικός

30.Νικητής Αγώνα Νο 27-Νικητής Αγώνα Νο 28

3ο Τουρνουά Μπιτς Βόλεϊ Ανδρών & Γυναικών: Αποτελέσματα, πρόγραμμα 2ης ημέρας

17 Ιουλίου 2022 στο 13:27 | Αναρτήθηκε στις πρόγραμμα, Προγραμμα, ΤΕ Δωδεκανήσου, Τελχινίς, Τουρνουά, αποτελέσματα, μπιτς βόλεϊ | Σχολιάστε

Μετά την ολοκλήρωση των προημιτελικών το Σάββατο το βράδυ, έγιναν γνωστά σε άνδρες και γυναίκες τα ζευγάρια των ημιτελικών του 3ου τουρνουά μπιτς βόλεϊ ανδρών και γυναικών που διοργανώνει ο Ροδιακός Σύλλογος Φίλων Πετοσφαίρισης ‘Τελχινίς’ από 16-17 Ιουλίου στο ΔΑΚ Καλλιπάτειρα.

Στις γυναίκες στον Α΄ ημιτελικό θα βρεθούν αντιμέτωπες οι Φαμπιόλα Τερζίου / Ραφαέλλα Ζωγράφη με τις Σταυρούλα Μαργαρίτη / Ραφαηλία Κουφομανώλη.

Οι Τερζίου/Ζωγράφη πήραν την πρόκριση από τις Ειρήνη Κακλαμάνου / Πάολα Σουσάρι με 2-0 σετ (21-14,21-15) ενώ οι Μαργαρίτη/Κουφομανώλη νίκησαν Μιχαέλα Ευσταθίου / Ευρυδίκη Μαθιουδάκη επίσης με 2-0 (21-12,21-11)

Στο Β΄ ημιτελικό την πρόκριση στον τελικό θα διεκδικήσουν οι Κριστιάνα Ζντράβα / Γιουλ Μπεκίρογλου(απέκλεισαν τις Σταυρούλα Καλιόζη / Σεβγκή Τσερκές με 2-0 (21-15, 21-09) και οι Νικολέτα Γκίκα / Κάλλια Θαρρενάκη οι οποίες νίκησαν στον προημιτελικό τις Άννα Μηλοπούλου / Δήμητρα Τιόλη με 2-0 (23-21,21-11).

Στους άνδρες την πρόκριση στον τελικό θα διεκδικήσουν τα ζευγάρια, Γιάννης Λάλουσης / Γιάννης Φλεβάρης εναντίον των Μερκούρη Λυρά /Άγγελο Χατζία και Βασίλης Καφαντάρης / Σταύρος Ρουσέττος απέναντι  στους Γιώργο Γκιζέττη / Στάθη Μαθιουδάκη.

Οι Λάλουσης/Φλεβάρης και Καφαντάρης/Ρουσέττος είχαν κερδίσει απευθείας  την πρόκρισή τους στην τετράδα σαν 1οι των ομίλων ενώ οι αντίπαλοί τους προκρίθηκαν εις βάρος των Παναγιώτη Κουρέλη / Χρήστο Πατρώνα  και Αποστόλη Ανδρούτσο / Χρήστο Λανδρούτσο.

Στο τουρνουά που αγωνίζονται 11 ομάδες γυναικών και  8 ανδρών τους αγώνες σφυρίζουν η Μαίρη Παπαδούλη, η Ανθή Γκίκα και ο Ευθύμης Καλημεράκης.

 

Η διοργάνωση πραγματοποιείται με τη συνεργασία του ΔΟΠΑΡ και της ΤΕ ΕΟΠΕ Δωδεκανήσου και έχει την υποστήριξη του Σώματος Εθελοντών Σαμαρειτών και Διασωστών του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού Ρόδου και των επιχειρήσεων Κάβα Κυριακούλης (νερό ‘Μύλος’), Dodekanisos Seaways, Blue Star Ferries, Εργαστήριο Ξυλουργικών Εφαρμογών Γιώργος Γκιζέττης, Ξυλοσοφία Στάθης Μαθιουδάκης, ‘ΑΝΤΩΝΗΣ – Γενικές Οικοδομικές Εργασίες’, Vargas Sport και Αρτοδημιουργίες Ρόδου Νικολή.

Αναλυτικά το πρόγραμμα το πρόγραμμα της 2ης και τελευταίας ημέρας:

(17:30)               Ημιτελικοί Γυναικών

(γ1) Ραφαέλλα Ζωγράφη/Φαμπιόλα Τερζίου-Σταυρούλα Μαργαρίτη/Ραφαηλία Κουφομανώλη

(γ2 Κριστιάνα Ζντράβα/Γκιουλ Μπεκίρογλου-Νικολέτα Γκίκα/Κάλλια Θαρρενάκη

Ημιτελικοί Ανδρών

(α1) Γιάννης Λάλουσης/Γιάννης Φλεβάρης-Μερκούρης Λυράς /Άγγελος Χατζία

(α2) Βασίλης Καφαντάρης/ΣταύροςΡουσέττος-Γώργος Γκιζέτης/Στάθης Μαθιουδάκης

(19:00)               Τελικός Γυναικών

                             Τελικός Ανδρών

                             Απονομές

 

οι τελικοί θα μεταδοθούν  live streaming  από το www.telchinis.gr

 

Αρχικές λίστες και αποτελέσματα 1ης ημέρας (Σάββατο 25/6):

Γυναίκες

Αρχική λίστα:

1 Σταυρούλα Καλιόζη/Σεβγκή Τσερκές-Σουτζιου 300β

2 Μιχαέλα Ευσταθίου/Ευρυδίκη Μαθιουδάκη 210β

3 Άννα Μηλοπούλου/Δήμητρα Τιόλη 210β

4 Ειρήνη Κακλαμάνου/Πάολα Σουσάρι 200β

5 Σταυρούλα Μαργαρίτη/Ραφαηλία Κουφομανώλη 190β

6 Κριστιάνα Ζντράβα/Γκιουλ Μπεκίρογλου 170β

7 Νικολέτα Γκίκα/Κάλλια Θαρρενάκη 160β

8 Ραφαέλα Γενημανώλη/Ηλιάνα Μαύρου 120β

9 Ραφαέλλα Ζωγράφη/Φαμπιόλα Τερζίου 80β

10 Φωτεινή Γενναιοπούλου/Δέσποινα Μαστόρου 0β

11 Δέσποινα Μπάρκα/Μιχαέλα Χαμίτ 0β

Αποτελέσματα:

Αγώνες ομίλων:

Καλιόζη/Τσερκές-Ζωγράφη/Τερζίου 0-2 (16-21,15-21)

Ευσταθίου/Μαθιουδάκη-Γενναιοπούλου/Μαστόρου 2-0 (21-12,21-13)

Μηλοπουλου/Τιόλη-Μπάρκα/Χαμίτ 2-0 (21-17,21-17)

 Γενημανώλη/Μαύρου-Ζωγράφη/Τερζίου 0-2 (9-21,10-21)

Γκίκα/Θαρρενάκη-Γενναιοπούλου/Μαστόρου 2-0 (21-12,21-10)

Ζντράβα/Μπεκίρογλου-Μπάρκα/Χαμίτ 2-1 (21-16,20-22,15-8)

Καλιόζη/Τσερκές-Γενημανώλη/Μαύρου 2-0 (21-16,21-18)

Ευσταθίου/Μαθιουδάκη-Γκίκα/Θαρρενάκη 1-2 (16-21,21-18,5-15)

Μηλοπουλου/Τιόλη-Ζντράβα/Μπεκίρογλου 0-2 (15-21,16-21)

Κακλαμάνου/Σουσάρι-Μαργαρίτη/Κουφομανώλη 1-2 (21-19,19-21,10-15)

Προημιτελικοί:

Ζωγράφη/Τερζίου-Κακλαμάνου/Σουσάρι 2-0 (21-14,21-15)

Ευσταθίου/Μαθιουδάκη-Μαργαρίτη/Κουφομανώλη 0-2 (12-21,11-21)

Ζντράβα/Μπεκίρογλου-Καλιόζη/Τσερκές 2-0 (21-15,21-9)

Γκίκα/Θαρρενάκη-Μηλοπουλου/Τιόλη 2-0 (23-21,21-11)

 

Άνδρες

Αρχική λίστα:

1Γιώργος Γκεζέττης/Στάθης Μαθιουδάκης 370β

2 Μερκούρης Λυράς/Άγγελος Χατζία 310β

3 Στέλιος Γκιουντίτσε/Σταμάτης Παπασάββας 260β

4 Γιάννης Λάλουσης/Γιάννης Φλεβάρης 170β

5 Γιώργος Βογιατζής/Δημήτρης Μανώλης 150β

6 Παναγιώτης Κουρέλης/Χρήστος Πατρώνας 60β

7 Βασίλης Καφαντάρης/Σταύρος Ρουσέττος

8 Αποστόλης Ανδρούτσος/Χρήστος Λαρδούτσος 0β

 

 

Αποτελέσματα:

Αγώνες ομίλων:

Γκιζέττης/Μαθιουδάκης-Ανδρούτσος/Λανδρούτσος 2-1(16-21,21-16,15-04)

Λάλουσης/Φλεβάρης-Βογιατζής/Μανώλης 2-0 (22-20, 21-12)

Λυράς /Χατζία-Καφαντάρης/Ρουσέττος 0-2 (15-21,14-21)

Γκιουτίτσε/Παπασάββας-Κουρέλης/Πατρώνας 1-2 (22-20,15-21,11-15)

Γκιζέττης/Μαθιουδάκης-Λάλουσης/Φλεβάρης 0-2 (7-21,19-21)

Ανδρούτσος/Λανδρούτσος-Βογιατζής/Μανώλης 2-0αα

Καφαντάρης/Ρουσέττος-Κουρέλης/Πατρώνας  2-0 (21-14,21-10)

Λυράς /Χατζία-Γκιουτίτσε/Παπασάββας  2-0 (21-09,21-11)

Προημιτελικοί:

Γκιζέττης/Μαθιουδάκης-Ανδρούτσος/Λανδρούτσος 2-0(21-14,21-10,

Κουρέλης/Πατρώνας -Λυράς /Χατζία 0-2 (19-21,09-21)

Επόμενη σελίδα: »


Entries και σχόλια feeds.

Αρέσει σε %d bloggers: