Final-4 Κυπέλλου Ανδρών – Πρόγραμμα

28 Οκτωβρίου 2020 στο 16:37 | Αναρτήθηκε στις πρόγραμμα, τελικός, Κυπελλο, ΤΕ Δωδεκανήσου, απονομές, αγώνες | Σχολιάστε

Με απόφαση της Επιτροπής πρωταθλήματος της Τ.Ε Ε.Ο.ΠΕ Δωδεκανήσου ορίσθηκαν οι αγώνες του Final-4 του κυπέλλου Ανδρών που θα πραγματοποιηθεί στις 31 Οκτωβρίου και 1 Νοεμβρίου στο Βενετόκλειο κλειστό γυμναστήριο .Μετά το τέλος των απονομών στους φιναλίστ θα ακολουθήσει φιλικό  παιχνίδι μεταξύ των ηττημένων ομάδων των ημιτελικών του Σαββάτου.

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Ομάδες

Α΄ Ημιτελικός

Σαβ,31 Οκτ

17:30

Βενετόκλειο

ΠΑΟΚ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ

Β΄ Ημιτελικός

Σαβ,31 Οκτ

20:00

Βενετόκλειο

ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΕΣ

ΦΛΟΓΑ

Τελικός

Κυρ 1 Νοεμ.

13:00

Νικητής  Α΄Ημιτ.

Νικητής  Β΄ Ημιτ.

Final-4 Κυπέλλου Γυναικών – Πρόγραμμα

20 Οκτωβρίου 2020 στο 17:10 | Αναρτήθηκε στις Final-4, πρόγραμμα, τελικός, Κυπελλο, ΤΕ Δωδεκανήσου, βόλεϊ, γυναίκες | Σχολιάστε

Με απόφαση της Επιτροπής πρωταθλήματος της Τ.Ε Ε.Ο.ΠΕ Δωδεκανήσου ορίσθηκαν οι αγώνες του Final-4 του κυπέλλου Γυναικών που θα πραγματοποιηθεί 24 & 25 Οκτωβρίου στο κλειστό της Κρεμαστής:

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Ομάδες

Α΄ Ημιτελικός

Σαβ,24 Οκτ

17:00

Κρεμαστής

Ροδίων άθλησις

Τελχινίς

Β΄ Ημιτελικός

Σαβ,24 Οκτ

20:00

Κρεμαστής

Φοίνικας

ΠΑΟΚ

Τελικός

Κυρ,25 Οκτ

18:00

Κρεμαστής

Νικητής  Α΄Ημιτ.

Νικητής  Β΄ Ημιτ.

ΡΣΦΠ Τελχινίς: Princess of the Sand στο Καλλιπάτειρα (αποτελέσματα – φωτογραφίες – βίντεο)

15 Αυγούστου 2020 στο 17:38 | Αναρτήθηκε στις τελικός, Τελχινίς, Τουρνουά, αποτελέσματα, απονομές, αγώνες, ανακοινωση, μπιτς βόλεϊ | Σχολιάστε

 

Η στέψη της φετινής ‘Πριγκίπισσας της Άμμου’ πραγματοποιήθηκε το Σάββατο (9/8) στο Αθλητικό Κέντρο Καλλιπάτειρα. Η Μαρία Βομβύλα, ανάμεσα σε 12 αθλήτριες που προπονούνται στο αγωνιστικό τμήμα μπιτς βόλεϊ της Τελχινίδας, ήταν η νικήτρια  του τουρνουά “Princess of the Sand” και παρέλαβε με ..κάθε επισημότητα το χρυσό μετάλλιο και την πριγκιπική τιάρα.

Στο ιδιαίτερο αυτό τουρνουά οι αθλήτριες αλλάζουν συνεχώς συμπαίκτριες και ανάλογα με βαθμούς που συγκεντρώνουν προκρίνονται στις επόμενες φάσεις. Από αυτές που θα προκριθούν στις καλύτερες 4 (Final-4) βγαίνει, με την ίδια διαδικασία,  η αθλήτρια που θα πάρει τον τίτλο της “Princess of the Sand”.

 

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

Στον 1ο γύρο οι ‘υποψήφιες πριγκίπισσες’ χωρίστηκαν σε 3 ομίλους και σε κάθε όμιλο έγιναν 3 αγώνες.

Αποτελέσματα 1ου γύρου:

Α΄ όμιλος        Βομβύλα/Α.Τερζίου-Γκιάτα/Γκιζέττη 15-08

Βομβύλα/Γκιάτα-Γκιζέττη/Α.Τερζίου 15-11

Βομβύλα/Γκιζέττη-Γκιάτα/Α.Τερζίου 15-07

Β΄ όμιλος        Σουσάρι/Φ.Τερζίου-Γκίκα/Τσερκες 15-07

Τσερκές/Φ.Τερζίου-Γκίκα/Σουσάρι 17-15

Σουσάρι/Τσερκές-Γκίκα/Φ.Τερζίου 15-10

Γ΄όμιλος         Θαρρενάκη/Καλιόζη-Ζωγράφη/Στρατάκη 16-14

Ζωγράφη/Καλιόζη-Θαρρενάκη/Στρατάκη 15-10

Καλιόζη/Στρατάκη-Ζωγράφη/Θαρρενάκη 15-06

Οι πρώτες της ατομικής βαθμολογίας σε κάθε όμιλο (Βομβύλα, Σουσάρι, Καλιόζη) και η καλύτερη 2η (Φ.Τερζίου) προκρίθηκαν απευθείας στην οκτάδα (3ος γύρος)

Στον 2ο γύρο οι υπόλοιπες 8 αθλήτριες χωρίστηκαν σε 2 ομίλους για να προκριθούν οι 2 πρώτες από κάθε όμιλο στα ημιτελικά (8αδα).

Αποτελέσματα 2ου γύρου

Δ΄ όμιλος        Γκιζέττη/Ζωγράφη-Τσερκές/Θαρρενάκη 15-11

Γκιζέττη/Θαρρενάκη-Ζωγράφη/Τσερκές 17-15

Γκιζέττη/Τσερκές-Ζωγράφη/Θαρρενάκη 15-10

Ε΄ όμιλος       Στρατάκη/Α.Τερζίου-Γκιάτα/Γκίκα 15-11

Γκίκα/Α.Τερζίου-Γκιάτα/Στρατάκη 15-06

Γκιάτα/Α.Τερζίου-Γκίκα/Στρατάκη 15-13

Οι 3ες και 4ες των ομίλων του 2ου γύρου αγωνίστηκαν στον όμιλο κατάταξης για τις θέσεις 9 -12.

Θέσεις 9-12     Γκιάτα/Θαρρενάκη-Ζωγράφη/Στρατάκη 15-11

Γκιάτα/Στρατάκη-Ζωγράφη/Θαρρενάκη 15-08

Γκιάτα/Ζωγράφη-Θαρρενάκη/Στρατάκη 15-08

Στον 3ο γύρο, από τους 2 ομίλους των τεσσάρων αθλητριών οι δύο πρώτες στη βαθμολογία προκρίθηκαν στην τελική τετράδα ενώ οι υπόλοιπες έπαιξαν κατάταξη για τις θέσεις 5-8.

Θέσεις 5-8       Γκιζέττη/Καλιόζη-Γκίκα/Τσερκές 15-09

Γκιζέττη/Γκίκα-Καλιόζη/Τσερκές 15-12

Γκίκα/Καλιόζη-Γκιζέττη/Τσερκές 15-12

Στο final-4 προκρίθηκαν η Μαρία Βομβύλα, οι αδελφές Φαμπιόλα και Αριέτα Τερζίου και η Πάολα Σουσάρι.

Τελικά τον τίτλο που κρίθηκε με διαφορά 2 πόντων κατέκτησε η Μαρία Βομβύλα, 2η ήταν η Φαμπιόλα Τερζίου, το χάλκινο μετάλλιο πήρε η Πάολα Σουσάρι ενώ 4η κατατάχτηκε η Αριέτα Τερζίου

Θέσεις 1-4       Βομβύλα/Φ.Τερζίου-Σουσάρι/Α.Τερζίου 15-05

Βομβύλα/Σουσάρι-Α.Τερζίου/Φ.Τερζίου 15-10

Σουσάρι/Φ.Τερζίου-Βομβύλα/Α.Τερζίου 15-12

Τελική κατάταξη τουρνουα

1η θ        Μαρία Βομβύλα

2η θ        Φαμπιόλα Τερζίου

3η θ        Πάολα Σουσάρι

4η θ        Αριέτα Τερζίου

5η θ        Σταυρούλα Καλιόζη

              Σταματίνα Γκιζέττη

7ηθ        Νικολέτα Γκίκα

8η θ        Σεβγκή Τσερκές-Σουτζιου

9η θ        Αλέξια Γκιάτα

10η θ      Μίρκα Στρατάκη

             Ραφαέλλα Ζωγράφη

12η θ      Κάλλια Θαρρενάκη

Δείτε το βίντεο από τις απονομές

.

Στην ψηφοφορία που ακολούθησε ανάμεσα στις αγωνιζόμενες η Μαρία Βομβύλα εξελέγη η πιο ‘Δημοφιλής Συμπαίκτρια’.

Το ‘ιδιαίτερο’ αυτό τουρνουά που έδωσε την ευκαιρία σε αθλήτριες διαφορετικού αγωνιστικού επιπέδου και εμπειριών να αγωνισθούν μαζί, σαν ομάδα, ολοκληρώθηκε με την εντυπωσιακή τελετή απονομών και όλοι, αθλήτριες, προπονητές και θεατές εξέφρασαν την επιθυμία να επαναληφθεί σύντομα.

Κύπελλο Δωδεκανήσου 2020 2ο τουρνουά μπιτς βόλεϊ: Σφυρίου/Τερζίου και Χαριστής/Καλιόζης τα χρυσά

06 Αυγούστου 2020 στο 14:18 | Αναρτήθηκε στις τελικός, ΤΕ Δωδεκανήσου, Τουρνουά, Φωτογραφίες, άνδρες, απονομές, αγώνες, γυναίκες, μπιτς βόλεϊ | Σχολιάστε


Η Ειρήνη Σφυρίου με τη Φαμπιόλα Τερζίου και ο Στέλιος Χαριστής με συμπαίκτη τον 15χρονο Δημήτρη Καλιόζη ήταν οι νικητές στο 2ο τουρνουά μπιτς βόλεϊ Ανδρών & Γυναικών του ‘Κυπέλλου Δωδεκανήσου 2020’ που πραγματοποιήθηκε το σαββατοκύριακο στο ΔΑΚ Καλλιπάτειρα.

Το τουρνουά διοργάνωσε με επιτυχία η ΤΕ ΕΟΠΕ Δωδεκανήσου με την αρωγή της Περιφέρειας Νοτίου Αιγαίου και του ΔΟΠΑΡ, τη χορηγία των επιχειρήσεων «Εργαστήριο Ξυλουργικών Εφαρμογών Γιώργος Γκιζέττης» και «Ξυλοσοφία Στάθης Μαθιουδάκης», «Vargas Sport” και την υποστήριξη των “Blue Star Ferries”, των παγωτών “κρι-κρι” και της κάβας “Κυριακούλης”.

Στις γυναίκες, η Ειρήνη Σφυρίου και η Φαμπιόλα Τερζίου αν και δυσκολεύτηκαν στο 2ο σετ του τελικού απέναντι στις Μαρία Βομβύλα και Κατερίνα Χανιωτάκη (25-23)κατέκτησαν, χωρίς να χάσουν σετ, το χρυσό μετάλλιο ανάμεσα σε 13 ομάδες.

Ο Στέλιος Χαριστής με τον Δημήτρη Καλιόζη έμειναν αήττητοι έως το τέλος και νικώντας στον τελικό τους κώους Στράτο Μπιλλή και Κώστα Κορδιστό κατέκτησαν την 1η θέση στους άνδρες.

Δείτε φωτογραφίες ΕΔΩ 

Αναλυτικά:

Γυναίκες:

Τελική Κατάταξη

1η θ      Φαμπιολα τερζιου/Ειρήνη σφυριου

2η θ      Μαρία Βομβύλα/Κατερίνα Χανιωτάκη

3η θ      Γκίκα Ανθή/Στρατάκη Μίρκα

Σουσάρι Πάολα/Τερζίου Αριέτα

5η θ      Άννα Καπετάν Γεωργίου/Μιχαηλία Λαζαρίδου

Σταματίνα Γκιζέττη/Ραφαέλα Ζωγράφη

Νικολέτα Γκίκα/Κάλλια Θαρρενάκη

Σταυρούλα Καλιόζη/Σεβγκή Τσερκες

9η θ      Αγγελική Αγγελή/Βαλσαμίνα Τσιράκου

Καθολική Κουκιά/Ραφαέλα Κουκιά

Γεράκη Ειρήνη Ελευθερία/Μαριεττα κορμπα

Σταυρούλα Μαργαρίτη/Μαριλιάνα Σούρδη

13η θ    Αλέξια Γκιάτα/Παρασκευή Τσιλιμίγκα

 

Αποτελέσματα:

Αγώνες Ομίλων

Αγγελή/Τσιράκου – Σουσάρι/Τερζίου Α 1-2 (21-14,18-21,6-15)

Καπετάν Γεωργίου/Λαζαρίδου – Μαργαρίτη/Σούρδη 2-1 (21-17,17-21,15-12)

Γεράκη/Kορμπα – Βομβύλα/Χανιωτάκη 0-2 (10-21,13-21)

Γκιάτα/Τσιλιμίγκα – Γκίκα Α/Στρατάκη 0-2 (2-21,16-21)

Κουκιά/Κουκιά – Σφυρίου/Τερζίου Φ 0-2 (14-21,16-21)

Ταμπλό νικητών (ο νικητής κατακτά την 1η θέση στον όμιλο και ο ηττημένος τη 2η)

Γκιζέττη/Ζωγράφη – Σουσάρι/Τερζίου Α 0-2 (14-21,19-21)

Καλιόζη/Τσερκες – Καπετάν Γεωργίου/Λαζαρίδου 0-2 (14-21,20-22)

Γκίκα Ν/Θαρρενάκη – Βομβύλα/Χανιωτάκη 0-2 (6-21,10-21)

Γκίκα Α/Στρατάκη – Σφυρίου/Τερζίου Φ 0-2 (13-21,11-21)

Ταμπλό ηττημένων (ο νικητής κατακτά την 3η θέση στον όμιλο και ο ηττημένος τη 13η στο τουρνουά)

Κουκιά/Κουκιά – Γκιάτα/Τσιλιμίγκα 2-1 (17-21,20-22,12-15)

Προκριματική φάση (12 ομάδες): Οι νικητές προκρίνονται στα προημιτελικά (8αδα) και οι ηττημένοι κατατάσσονται στην 9η θέση)

Γκιζέττη/Ζωγράφη – Μαργαρίτη/Σούρδη 2-0 (21-17,21-17)

Καλιόζη/Τσερκες – Αγγελή/Τσιράκου 2-1 (21-16,11-21,16-14)

Γκίκα Ν/Θαρρενάκη – Κουκιά/Κουκιά 2-0 (23-21,21-16)

Γκίκα Α/Στρατάκη – Γεράκη/Kορμπα 2-0 (21-8,21-17)

Προημιτελική φάση (8 ομάδες): Οι νικητές προκρίνονται στους ημιτελικούς (4αδα) και οι ηττημένοι κατατάσσονται στην 5η θέση)

Σουσάρι/Τερζίου Α – Γκίκα Ν/Θαρρενάκη 2-0 (21-13,21-06)

Σφυρίου/Τερζίου Φ – Καλιόζη/Τσερκες 2-0 (21-06,21-06)

Βομβύλα/Χανιωτάκη – Γκιζέττη/Ζωγράφη 2-0 (21-12,21-17)

Καπετάν Γεωργίου/Λαζαρίδου – Γκίκα Α/Στρατάκη 0-2 (16-21,09-21)

Ημιτελικοί

Σφυρίου/Τερζίου Φ – Σουσάρι/Τερζίου Α 2-0 (21-11,21-13)

Βομβύλα/Χανιωτάκη – Γκίκα Α/Στρατάκη 2-0 (21-17,21-17)

Τελικός

Σφυρίου/Τερζίου Φ – Βομβύλα/Χανιωτάκη 2-0 (21-11,25-23)

 

 

Άνδρες:

Τελική Κατάταξη

1η θ      Δημήτρης Καλιόζης/Στέλιος Χαριστής

2η θ      Κώστας Κορδιστός/Στράτος Μπιλλής

3η θ      Στάθης Μαθιουδάκης/Λέντσι Ορμενάι

            Γιώργος Γκιζέττης/Νίκος Μακρής

5η θ      Γιάννης Λάλουσης/Αλμπάν Τερζίου

Βασίλης Γκλάρας/Αλέξανδρος Πάντσος

7η θ      Γάννης Ζησιμόπουλος/Γώργος Ζησιμόπουλος

Φρατζέσκος Γεωργίου/Γιώργος Καρίπης

 

Αποτελέσματα

Αγώνες Ομίλων

Μαθιουδάκης/Ορμενάι -Ζησιμόπουλος/Ζησιμόπουλος 2-0 (21-16,21-15)

Γκιζέττης/Μακρής – Γκλάρας/Πάντσος 2-0 (21-17,21-10)

Καλιόζης/Χαριστής – Κορδιστός/Μπιλλής 2-0 (21-18,21-19)

Λάλουσης/Τερζίου – Γεωργίου/Καρίπης 2-0 (21-08,21-06)

Μαθιουδάκης/Ορμενάι – Γκιζέττης/Μακρής 2-1 (21-19,17-21,19-17)

Ζησιμόπουλος/Ζησιμόπουλος – Γκλάρας/Πάντσος 0-2(19-21,17-21)

Καλιόζης/Χαριστής – Λάλουσης/Τερζίου 2-1 (21-15,19-21,15-06)

Κορδιστός/Μπιλλής – Γεωργίου/Καρίπης 2-0 (21-08,21-11)

Προημιτελική φάση: Οι νικητές προκρίνονται στους ημιτελικούς και οι ηττημένοι κατατάσσονται στην 5η θέση)

  1. Γκιζέττης/Μακρής – Γκλάρας/Πάντσος 2-0 (21-16,21-14)
  2. Λάλουσης/Τερζίου – Κορδιστός/Μπιλλής 0-2 (19-21,11-21)

Ημιτελικοί

3        Μαθιουδάκης/Ορμενάι – Κορδιστός/Μπιλλής 1-2 (17-21,21-16,13-15)

4        Καλιόζης/Χαριστής – Γκιζέττης/Μακρής 2-0 (21-17,21-14)

Τελικός

Καλιόζης/Χαριστής – Κορδιστός/Μπιλλής 2-0 (21-08,21-15)


Τουρνουά μικτών ομάδων (25-26/7)- video & φωτογραφίες

31 Ιουλίου 2020 στο 16:27 | Αναρτήθηκε στις τελικός, Τελχινίς, Φωτογραφίες, απονομές, μπιτς βόλεϊ, μικτό, video | Σχολιάστε

Δίτε φωτογραφίες από το τουρνουά ΕΔΩ

Δείτε φάσεις από το μικρό τελικό και τον μεγάλο Τελικό του

Τουρνουά μικτών ομάδων: Αμορανίτη και Ορμενάι οι νικητές

29 Ιουλίου 2020 στο 01:46 | Αναρτήθηκε στις τελικός, Τελχινίς, Τουρνουά, αποτελέσματα, απονομές, αγώνες, μπιτς βόλεϊ, μικτό | Σχολιάστε

Εντυπωσιακό θέαμα πρόσφεραν οι ομάδες που αγωνίσθηκαν στο τουρνουά μικτών ομάδων που πραγματοποιήθηκε το σαββατοκύριακο στο Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο Καλλιπάτειρα.

Διοργανωτής ήταν ο Ροδιακός Σύλλογος Φίλων Πετοσφαίρισης ‘Τελχινίς’ και υποστηρικτές οι επιχειρήσεις, ‘Ξυλοσοφία – Στάθης Μαθιουδάκης’,  ‘Εργαστήριο Ξυλουργικών Εφαρμογών – Γιώργος Γκιζέττης’, ‘ΑΝΤΩΝΗΣ – Γενικές Οικοδομικές Εργασίες’, Vargas Sport, Blue Star Ferries και ‘παγωτά κρι-κρι’.

Στο τουρνουά που ήταν υπό την αιγίδα της ΤΕ ΕΟΠΕ Δωδεκανήσου, της Περιφέρειας Νοτίου Αιγαίου  και του ΔΟΑΠΡ αγωνίσθηκαν 15 ζευγάρια σε 26 συνολικά αγώνες από τους οποίους οι 6 κρίθηκαν στο τάι μπρέικ.

Το χρυσό μετάλλιο κατέκτησαν η Ελισάβετ Αμορανίτη και ο Λέντσι Ομενάι αφού στον τελικό επικράτησαν με 2-0 σετ (21-19,21-17) της Αγγελικής Αγγελή και του Μιχάλη Γεράκη.

Στον μικρό τελικό η Ραφαέλα Κουκιά και ο Δημήτρης Καλιόζης νίκησαν τους Καθολική Κουκιά και Ηλία Ρέγκλη και κατέκτησαν το χάλκινο μετάλλιο.

Αναλυτικά:        

Τελική Κατάταξη  τουρνουά:

1η θ        Ελισάβετ Αμορανίτη/Λέντσι Ορμενάι

2η θ        Αγγελική Αγγελή/Μιχάλης Γεράκης

3η θ        Ραφαέλα Κουκια/Δημήτρης Καλιοζης

4η θ        Καθολική Κουκια/Ηλιας Ρεγκλης

5η θ        Πάολα Σουσάρι/Γιάννης Φλεβάρης

Σταματίνα Γκιζέττη/Γιώργος Γκιζέττης

Νένα Κουκουγκελη/Αντώνης Χατζηγεωργίου

Άννα Μηλοπούλου/Αλέξανδρος Πάντζος

9η θ        Κέλυ Δαουτοπούλου/Στάθης Μαθιουδάκης

Σταυρούλα Καλιόζη/Δημήτρης Μανώλης

Κόνη Κλαδίτη/Θεόφιλος Ζωίδης

Σταυρούλα Μαργαρίτη/Βασίλης Γκλάρας

13η θ      Σεβγκή Τσερκές/Στέλιος Χαριστής

Μαρία Λαμπρουση/Παναγιώτης Μαρκοπουλος

Μαρίνα Διακομανώλη/Βασίλης Μουρούτσος

Αποτελέσματα:

Αγώνες ομίλων:

Δαουτοπούλου/Μαθιουδάκης-Κλαδίτη/Ζωίδης 2-0 (31-14,21-13)

Γκιζέττη/Γκιζέττης-Διακομανώλη/Μουρούτσος 2-0 (21-6,21-6)

Κουκια Ρ/Καλιοζης-Μηλοπούλου/Πάντζος 2-1 (19-21,21-13,15-7)

Τσερκές/Χαριστής-Αγγελική/Γεράκης 0-2 (9-21,13-21)

Σουσάρι/Φλεβάρης-Μαργαρίτη/Γκλάρας 2-0 (21-16,21-14)

Καλιόζη/Μανώλης-Κουκουγκελη/Χατζηγεωργίου 1-2 (21-18,17-21,17-19)

Κουκια Κ/Ρεγκλης-Λαμπρουση/Μαρκοπουλος 2-0 (21-18,21-17)

Ταμπλό νικητών

(ο νικητής κατακτά την 1η θέση στον όμιλο και ο ηττημένος τη 2η)

Αμορανίτη/Ορμενάι-Δαουτοπούλου/Μαθιουδάκης 2-0 (21-14,21-11)

Γκιζέττη/Γκιζέττης-Κουκια Ρ/Καλιοζης 2-0 (25-23,21-10)

Αγγελική/Γεράκης-Σουσάρι/Φλεβάρης 2-0 (21-13,21-13)

Κουκουγκελη/Χατζηγεωργίου-Κουκια Κ/Ρεγκλης 2-0 (21-13,21-11)

Ταμπλό ηττημένων

(ο νικητής κατακτά την 3η θέση στον όμιλο και ο ηττημένος τη 13η στο τουρνουά)

Μηλοπούλου/Πάντζος-Διακομανώλη/Μουρούτσος 2-0 (21-12,21-5)

Μαργαρίτη/Γκλάρας-Τσερκές/Χαριστής 2-0 (21-13,21-18)

Λαμπρουση/Μαρκοπουλος-Καλιόζη/ Μανώλης 1-2 (18-21,21-17,8-15)

Προκριματική φάση (12 ομάδες)

Οι νικητές προκρίνονται στα προημιτελικά (8αδα) και οι ηττημένοι κατατάσσονται στην 9η θέση)

Δαουτοπούλου/Μαθιουδάκης-Μηλοπούλου/Πάντζος 0-2 (14-21,16-21)

Κουκια Ρ/Καλιοζης-Κλαδίτη/Ζωίδης 2-0 (21-9,21-10)

Σουσάρι/Φλεβάρης-Καλιόζη/ Μανώλης 2-1 (14-21,21-15,15-8)

Κουκια Κ/Ρεγκλης-Μαργαρίτη/Γκλάρας 2-1 (21-13,19-21,15-4)

Προημιτελική φάση (8 ομάδες)

(Οι νικητές προκρίνονται στους ημιτελικούς (4αδα) και οι ηττημένοι κατατάσσονται στην 5η θέση)

Αμορανίτη/Ορμενάι-Σουσάρι/Φλεβάρης 2-0 (21-11,21-17)

Κουκουγκελη/Χατζηγεωργίου-Κουκια Ρ/Καλιοζης 0-2 (17-21,12-21)

Αγγελική/Γεράκης-Μηλοπούλου/Πάντζος 2-0 (21-12,21-14)

Γκιζέττη/Γκιζέττης-Κουκια Κ/Ρεγκλης 1-2 (21-15,14-21,12-15)

Ημιτελικοί

Αμορανίτη/ΟρμενάιvsΚουκια Ρ/Καλιοζης 2-0 (19-21,12-21)

Κουκια Κ/Ρεγκλης-Αγγελική/Γεράκης 0-2 (17-21,15-21)

Μικρός Τελικός (3η – 4η θέση)

Κουκια Κ/Ρεγκλης-Κουκια Ρ/Καλιοζης 0-2 (19-21,12-21)

Τελικός (1η – 2η θέση)

Αμορανίτη/Ορμενάι-Αγγελική/Γεράκης 2-0 (21-19,21-17)

Δείτε φωτογραφίες από το τουρνουά

Επόμενη σελίδα: »


Entries και σχόλια feeds.

Αρέσει σε %d bloggers: