Live streaming TelchinisTV

07 Απριλίου 2022 στο 03:11 | Αναρτήθηκε στις Τελχινίς, Live Streaming | Σχολιάστε

 

Μπορείτε να δείτε βίντεο από τους αγώνες των ομάδων μας και τις live streaming μεταδόσεις των αγώνων μας στο παρακάτω σύνδεσμο

 https://www.youtube.com/cha…/UC-d3gj_JotYQCZ1k8UFih9w/live

Φόρμα Δήλωσης Συμμετοχής στο 1ο τουρνουά beach volley Juniors και βετεράνων «Κάλλιστος και Βασίλης Διακογεωργίου» (ΔΑΚ Καλλιπάτειρα, 23-25 Σεπτεμβρίου)

18 Σεπτεμβρίου 2022 στο 10:50 | Αναρτήθηκε στις Δήλωση Συμμετοχής, ΤΕ Δωδεκανήσου, Τουρνουά, μπιτς βόλεϊ | Σχολιάστε

Δηλώστε συμμετοχή στο 1ο τουρνουά beach volley Juniors και βετεράνων «Κάλλιστος και Βασίλης Διακογεωργίου», συμπληρώνοντας την παρακάτω φόρμα συμμετοχής έως την Πέμπτη 22 Σεπτεμβρίου στις 11μμ (πληροφορίες, διευκρινήσεις στο τηλ.: 6999444466)

Η Ε.Ο.ΠΕ. στηρίζει το 1ο τουρνουά beach volley Κ & Β Διακογεωργίου

18 Σεπτεμβρίου 2022 στο 09:58 | Αναρτήθηκε στις Ε.Ο.ΠΕ., Τουρνουά, μπιτς βόλεϊ | Σχολιάστε

Ο πρόεδρος της Ε.Ο.ΠΕ. Γιώργος Καραμπέτσος απέστειλε το δικό του χαιρετισμό για το 1ο τουρνουά beach volley «Κάλλιστος & Βασίλης Διακογεωργίου». Ο ισχυρός άνδρας της Ελληνικής Ομοσπονδίας Πετοσφαίρισης χαιρετίζει το τουρνουά και προσκαλεί όλους να δώσουν το «παρών» στο Δ.Α.Κ. Καλλιπάτειρα. Αναλυτικά: «Χαιρετίζω με μεγάλη χαρά και ικανοποίηση το 1ο τουρνουά Beach Volley, που διοργανώνει η εταιρεία «Κάλλιστος και Βασίλης Διακογεωργίου» σε συνεργασία με την Τοπική Επιτροπή Πετοσφαίρισης Δωδεκανήσου και υπό την αιγίδα της Ομοσπονδίας. Οποιαδήποτε κίνηση ή ενέργεια που αποσκοπεί στην ανάπτυξη του αθλήματος, είναι δεδομένο ότι θα έχει σύμμαχο την Ομοσπονδία.

Το τουρνουά αποτελεί έμπνευση του αξιότιμου φίλου και συνεργάτη κ. Κάλλιστου Διακογεωργίου, καθώς και του υιού του Βασίλη και προσκαλώ όλο τον κόσμο, όλα τα παιδιά αλλά και τους μεγαλύτερους να βρεθούν στο Δ.Α.Κ. Καλλιπάτειρα για να συμμετέχουν σ’ ένα πολύ όμορφο τουρνουά beach volley, που θα διεξαχθεί το τριήμερο από 23 έως 25 Σεπτεμβρίου. Είμαι βέβαιος ότι το τουρνουά θα στεφθεί με επιτυχία, διότι πίσω απ’ αυτό κρύβονται άνθρωποι με αγάπη και ευαισθησία για τον αθλητισμό».

1ο τουρνουά beach volley Juniors και βετεράνων «Κάλλιστος και Βασίλης Διακογεωργίου»

17 Σεπτεμβρίου 2022 στο 22:21 | Αναρτήθηκε στις Τουρνουά, μπιτς βόλεϊ | Σχολιάστε

Το 1ο τουρνουά beach volley Juniors και βετεράνων «Κάλλιστος και Βασίλης Διακογεωργίου» είναι γεγονός. Το τουρνουά διοργανώνει η εταιρεία κατασκευών και πωλήσεων ακινήτων «Κάλλιστος & Βασίλης Διακογεωργίου» από 23 έως 25 Σεπτεμβρίου στο Δ.Α.Κ. Καλλιπάτειρα με τη στήριξη της Ε.Ο.ΠΕ., της Τ.Ε. Ε.Ο.ΠΕ. Δωδεκανήσου και του Δήμου Ρόδου και αφορά τρεις ηλικιακές κατηγορίες. Συγκεκριμένα από 7 έως 12 ετών, για ηλικίες U18 και βετεράνους (40+). Η αφίσα του τουρνουά είναι έτοιμη και από Δευτέρα θα ξεκινήσουν οι εγγραφές με τρόπο που θα ανακοινωθεί. Με στόχο την ανάπτυξη του αθλήματος, η εταιρεία διοργανώνει ένα ακόμη τουρνουά, αυτή τη φορά για το beach volley σε συνεργασία με την Τ.Ε. Ε.Ο.ΠΕ.

H Τελχινίδα στο Bloom Water Park Tsampika Beach

15 Σεπτεμβρίου 2022 στο 21:39 | Αναρτήθηκε στις Τελχινίς | Σχολιάστε

Την Κυριακή 4 Σεπτεμβρίου περίπου 60 αθλητές και αθλήτριες μπιτς βόλεϊ της Τελχινίδας βρέθηκαν στο Bloom Water Park στην Παραλία Τσαμπίκας.

Όπως και τον Ιούλιο του 2021, τα τελχινάκια διασκέδασαν στην μονοήμερη αυτή ‘απόδραση’ από τις προπονήσεις.

Ευχαριστούμε την Ειρήνη Δέμελου για τη φιλοξενία και τον Βασίλη Μαντζαρίδη για το υπέροχο βίντεο!

.

Φαμπιόλα Τερζίου / Αντώνης Χατζηγεωργίου οι νικητές στο Μικτό

23 Αυγούστου 2022 στο 11:47 | Αναρτήθηκε στις τελικός, ΤΕ Δωδεκανήσου, Τουρνουά, αποτελέσματα, αγώνες, μπιτς βόλεϊ, μικτό | Σχολιάστε

Η Φαμπιόλα Τερζίου και ο Αντώνης Χατζηγεωργίου κατέκτησαν το χρυσό μετάλλιο στο τουρνουά μπιτς βόλεϊ για μικτές ομάδες που διοργάνωσε η Τοπική Επιτροπή Βόλεϊ Δωδεκανήσου το σαββατοκύριακο 20 & 21 Αυγούστου. Στον μεγάλο τελικό οι Τερζίου/Χ’γεωργίου επικράτησαν στις λεπτομέρειες των Μαρία Βομβύλα και Μίχαελ Χούμπερ με 2-1 σετ (21-18,18-21,12-15).

Το χάλκινο μετάλλιο κατέκτησαν η Ηλιάνα Μαύρου με τον Δημήτρη Καλιόζη αφού  στον μικρό τελικό νίκησαν 2-0 (21-13,21-15) τους Σταυρούλα Μαργαρίτη / Βασίλη Καφαντάρη.

Στα γήπεδα του ΔΑΚ Καλλιπάτειρα αγωνίστηκαν 26 ομάδες (αριθμός ρεκόρ) ενώ συνολικά πραγματοποιήθηκαν 50 συναρπαστικοί σε ένα τουρνουά που πραγματοποιήθηκε σε συνεργασία με τον ΔΟΠΑΡ και την υποστήριξη του Σώματος Εθελοντών Σαμαρειτών και Διασωστών του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού Ρόδου και των επιχειρήσεων Κάβα Κυριακούλης (νερό ‘Μύλος’), Dodekanisos Seaways, Εργαστήριο Ξυλουργικών Εφαρμογών Γιώργος Γκιζέττης και Ξυλοσοφία Στάθης Μαθιουδάκης,

Η τελική κατάταξη του τουρνουά είναι:

1 Φαμπιόλα Τερζίου /Αντώνης Χατζηγεωργίου

2 Μαρία Βομβύλα/Μιχαελ Χούμπερ

3 Ηλιάνα Μαύρου/Δημήτρης Καλιόζης

4 Σταυρούλα Μαργαρίτη /Βασίλης Καφαντάρης

5 Κάλλια θαρρενάκη/Μερκούρης Λυράς

   Ανθή Γκίκα /Σεβαστός Φιλίππου

7 Πάολα Σουσάρι/Γιάννης Φλεβάρης

   Ρέα Κυπριώτη/Γιάννης Ρόμπας

9 Κριστιάνα Ζντράβα/Ηλίας Ρέγκλης

   Άννα Μηλοπούλου /Βαγγέλης Παντέχης

   Αγγελική Αγγελή/Γιώργος Γκιζέττης

   Γκιούλ Μπεκίρογλου/Γιάννης Λάλουσης

13 Νικολέτα Γκίκα /Μίλτος Μαραγκουδάκης

     Δέσποινα Μαστόρου/Μιχάλης Χριστοφορίδης

     Σταυρούλα Καλιοζη/Νίκος Παπαχριστοδούλου

     Ραφαέλα Κουκιά/ΑλέξανδροςΤζουμάκας

17 Σεβγκή Τσερκές-Σουτζιου/Άγγελος Χατζία

     Ραφαηλία Κουφομανώλη/Χρήστος Πατρώνας

     Αλέξια Γκιάτα /Κωνσταντίνος Γιαννακλής

     Ευρυδίκη Μαθιουδάκη/Άγγελος Δημητριάδης-Τσίτσος

     Δήμητρα Τιόλη/Λευτέρης Βάκο

     Λυδία Ξένου/Ιουλιανός Ξένος

     Κέλυ Δαουτοπούλου/ Στάθης Μαθιουδάκης

     Ηλέκτρα Σκαρτσίλη/Ευκλής Μαμαλίγκας

25 Ελένη Μαστόρου/Γιώργος Μαστόρου

     Νομική Γενναιοπούλου/Ντάνιελ Πιέτρι

 

                       

Αποτελέσματα:

Α΄ Γύρος

Κουκιά/Τζουμάκας-Γκίκα Ν/Μαραγκουδάκης 2-0 (21-06,21-08)

Ζντράβα/Ρέγκλης-Βομβύλα/Χούμπερ 0-2 (14-21,19-21)

Μαστόρου/Μαστόρου-Δαουτοπούλου/Μαθιουδάκης 0-2 (17-21,14-21)

Γκιάτα/Γιαννακλής-Μαύρου/Καλιόζης 0-2 (05-21,04-21)

Μαθιουδάκη/Δημητριάδης-Τερζίου/Χατζηγεωργίου 0-2 (09-21,11-21)

Μαστόρου/Χριστοφορίδης-Τιόλη/Βάκο 2-0 (21-07,19-21,15-05)

Μπεκίρογλου/Λάλουσης-Ξένου/Ξένος 2-0 (21-11,21-10)

Μαργαρίτη/Καφαντάρης-Γκίκα Α/Φιλίππου 2-1 (16-21,22-20,15-09)

Γενναιοπούλου/Πιέτρι-Κουφομανώλη/Πατρώνας 0-2 (19-21, 18-21)

Κυπριώτη/Ρόμπας-Σκαρτσίλη/Μαμαλίγκας 2-1 (21-17,16-21,15-08)

Β΄ Γύρος

Σουσάρι/Φλεβάρης-Κουκιά/Τζουμάκας 2-0 (21-08,21-15)

Βομβύλα/Χούμπερ-Δαουτοπούλου/Μαθιουδάκης 2-0 (21-15,21-10)

Καλιοζη/Παπαχριστοδούλου-Μαύρου/Καλιόζης 0-2 (10-21,18-21)

Τερζίου/Χατζηγεωργίου-Αγγελή/Γκιζέττης 2-0 (21-09,21-16)

Θαρρενάκη/Λυράς-Μαστόρου/Χριστοφορίδης 2-0 (21-08,21-09)

Μπεκίρογλου/Λάλουσης-Μηλοπουλου/Παντέχης 2-0 (21-17,21-14)

Μαργαρίτη/Καφαντάρης-Κουφομανώλη/Πατρώνας 2-0  (21-12,21-18)

Κυπριώτη/Ρόμπας-Τσερκές/Χατζία 2-0 (21-17,21-19)

Ταμπλό Ηττημένων (οι ηττημένοι κατατάσσονται στην 25η θέση)

Ζντράβα/Ρέγκλης-Μαστόρου/Μαστόρου 2-0 (21-17,21-07)

Γκίκα Α/Φιλίππου-Γενναιοπούλου/Πιέτρι 2-0 (21-04,21-05)

Ταμπλό Ηττημένων (οι ηττημένοι κατατάσσονται στην 17η θέση)

Γκίκα Ν/Μαραγκουδάκης-Τσερκές/Χατζία 2-1 (20-22,21-18,15-12)

Ζντράβα/Ρέγκλης-Κουφομανώλη/Πατρώνας 2-1 (21-07,18-21,15-09)

Γκιάτα/Γιαννακλής-Μηλοπουλου/Παντέχης 0-2 αα

Μαθιουδάκη/Δημητριάδης-Μαστόρου/Χριστοφορίδης 0-2 (19-21, 18-21)

Τιόλη/Βάκο-Αγγελή/Γκιζέττης 0-2 (11-21,06-21)

Ξένου/Ξένος-Καλιοζη/Παπαχριστοδούλου 0-2 (03-21,09-21)

Γκίκα Α/Φιλίππου-Δαουτοπούλου/Μαθιουδάκης 2-0 (21-09,21-15)

Σκαρτσίλη/Μαμαλίγκας-Κουκιά/Τζουμάκας 0-2 (20-22,20-22)

Γ΄ Γύρος

Σουσάρι/Φλεβάρης-Βομβύλα/Χούμπερ 0-2 (12-21,18-21)

Μαύρου/Καλιόζης-Τερζίου/Χατζηγεωργίου 1-2 (18-21,21-14,15-17)

Θαρρενάκη/Λυράς-Μπεκίρογλου/Λάλουσης 2-0 (21-14,21-18)

Μαργαρίτη/Καφαντάρης-Κυπριώτη/Ρόμπας 2-1 (19-21, 21-11,21-19)

Ταμπλό Ηττημένων (οι ηττημένοι κατατάσσονται στην 13η θέση)

Γκίκα Ν/Μαραγκουδάκης-Ζντράβα/Ρέγκλης  0-2 (09-21,05-21)

Μηλοπουλου/Παντέχης-Μαστόρου/Χριστοφορίδης 2-1 (21-13,15-21,15-13)

Αγγελή/Γκιζέττης-Καλιοζη/Παπαχριστοδούλου 2-0 (21-17,21-12)

Γκίκα Α/Φιλίππου-Κουκιά/Τζουμάκας 2-1 (13-21,21-16,15-09)

Ταμπλό Ηττημένων (οι ηττημένοι κατατάσσονται στην 9η θέση)

Ζντράβα/Ρέγκλης-Μαύρου/Καλιόζης 0-2 (08-21,14-21)

Μηλοπουλου/Παντέχης-Σουσάρι/Φλεβάρης 0-2 (15-21,14-21)

Αγγελή/Γκιζέττης-Κυπριώτη/Ρόμπας 1-2 (11-21,21-15,

Γκίκα Α/Φιλίππου-Μπεκίρογλου/Λάλουσης 2-0 (21-15,21-12)

Δ΄ Γύρος

Βομβύλα/Χούμπερ-Τερζίου/Χατζηγεωργίου 2-0 (21-13,27-25)

Θαρρενάκη/Λυράς-Μαργαρίτη/Καφαντάρης 0-2 (19-21,13-21)

Ταμπλό Ηττημένων (οι ηττημένοι κατατάσσονται στην 7η θέση)

Μαύρου/Καλιόζης-Σουσάρι/Φλεβάρης 2-0 (21-17,21-15)

Κυπριώτη/Ρόμπας-Γκίκα Α/Φιλίππου 1-2 (21-14,18-21,13-15)

Ταμπλό Ηττημένων (οι ηττημένοι κατατάσσονται στην 5η θέση)

Μαύρου/Καλιόζης-Θαρρενάκη/Λυράς 2-0 αα

Γκίκα Α/Φιλίππου-Τερζίου/Χατζηγεωργίου 0-2 (10-21,15-21)

Ημιτελικοί

Βομβύλα/Χούμπερ-Μαύρου/Καλιόζης 2-1 (24-22,12-21,15-11)

Μαργαρίτη/Καφαντάρης-Τερζίου/Χατζηγεωργίου 1-2 (21-17,13-21,15-17)

Μικρός Τελικός

Μαύρου/Καλιόζης-Μαργαρίτη/Καφαντάρης 2-0 (21-13,21-15)

Τελικός

Βομβύλα/Χούμπερ-Τερζίου/Χατζηγεωργίου 1-2 (18-21,21-18,12-15)

Βίντεο από το τουρνουά:

Τελικός

Βομβύλα/Χούμπερ-Τερζίου/Χατζηγεωργίου 1-2 (18-21,21-18,12-15)

https://youtu.be/NoyOPNQ0Dp0?t=3025

Μικρός Τελικός

Μαύρου/Καλιόζης-Μαργαρίτη/Καφαντάρης 2-0 (21-13,21-15)

https://youtu.be/NoyOPNQ0Dp0

Ημιτελικοί

Βομβύλα/Χούμπερ-Μαύρου/Καλιόζης 2-1 (24-22,12-21,15-11)

https://youtu.be/UO6jicbDi6Y?t=1524

Μαργαρίτη/Καφαντάρης-Τερζίου/Χατζηγεωργίου 1-2 (21-17,13-21,15-17)

https://youtu.be/UO6jicbDi6Y?t=4785   (1/2)

https://youtu.be/otCdBLccxvA  (2/2)

Δ΄ Γύρος

Βομβύλα/Χούμπερ-Τερζίου/Χατζηγεωργίου 2-0 (21-13,27-25)

https://youtu.be/xBfKfsOs77I?t=1405

Ταμπλό Ηττημένων (οι ηττημένοι κατατάσσονται στην 5η θέση)

Γκίκα Α/Φιλίππου-Τερζίου/Χατζηγεωργίου 0-2 (10-21,15-21)

https://youtu.be/UO6jicbDi6Y

Ταμπλό Ηττημένων (οι ηττημένοι κατατάσσονται στην 7η θέση)

Κυπριώτη/Ρόμπας-Γκίκα Α/Φιλίππου 1-2 (21-14,18-21,13-15)

https://youtu.be/xBfKfsOs77I?t=3685

Ταμπλό Ηττημένων (οι ηττημένοι κατατάσσονται στην 9η θέση)

Γκίκα Α/Φιλίππου-Μπεκίρογλου/Λάλουσης 2-0 (21-15,21-12)

https://youtu.be/xBfKfsOs77I

Ρεκόρ συμμετοχών και συναρπαστικό θέαμα στο Μικτό

21 Αυγούστου 2022 στο 12:52 | Αναρτήθηκε στις ΤΕ Δωδεκανήσου, Τουρνουά, αποτελέσματα, μπιτς βόλεϊ, μικτό | Σχολιάστε

 

Με ρεκόρ στις συμμετοχές διεξάγεται το σαββατοκύριακο (20 & 21 Αυγούστου)  το τουρνουά μπιτς βόλεϊ για μικτές ομάδες της Τοπικής Επιτροπής Βόλεϊ Δωδεκανήσου.

Είκοσι έξι (26) ζευγάρια αγωνίζονται και προσφέρουν μοναδικό θέαμα στα γήπεδα μπιτς βόλεϊ του ΔΑΚ Καλλιπάτειρα, στο ιδιαίτερο αυτό τουρνουά που την κάθε ομάδα αποτελούν μία γυναίκα και ένας άνδρας.

Το τουρνουά πραγματοποιείται σε συνεργασία με τον ΔΟΠΑΡ και έχει την υποστήριξη του Σώματος Εθελοντών Σαμαρειτών και Διασωστών του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού Ρόδου και των επιχειρήσεων Κάβα Κυριακούλης (νερό ‘Μύλος’), Dodekanisos Seaways, Εργαστήριο Ξυλουργικών Εφαρμογών Γιώργος Γκιζέττης και Ξυλοσοφία Στάθης Μαθιουδάκης,

Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου (έγιναν 31 αναμετρήσεις) και το πρόγραμμα της 2η και τελευταίας ημέρας είναι:

 

Πρόγραμμα Κυριακής (21/8):

(*) έναρξη όχι πριν την αναγραφόμενη ώρα

 

Γ΄ Φάση

13:30    43        Θαρρενάκη/Λυράς-Μπεκίρογλου/Λάλουσης

Οι ηττημένοι κατατάσσονται στη 13η θέση

14:00*  45        Γκίκα Ν/Μαραγκουδάκης-Ζντράβα/Ρέγκλης 

14:00*  46        Μηλοπουλου/Παντέχης-Μαστόρου/Χριστοφορίδης 

47        Αγγελή/Γκιζέττης-Καλιόζη/Παπαχριστοδούλου       

48        Γκίκα Α/Φιλίππου-Κουκιά/Τζουμάκας         

Ταμπλό Ηττημένων (οι ηττημένοι κατατάσσονται στην 9η θέση

15:15*  49        Νικητής#45-Μαύρου/Καλιόζης        

15:15*  50        Νικητής#46-Σουσάρι/Φλεβάρης       

51        Νικητής#47-Κυπριώτη/Ρόμπας         

52        Νικητής#48- Ηττημένος#43  

Προημιτελική Φάση (οι νικητές προκρίνονται στον ημιτελικό)

17:30*  53        Βομβύλα/Χούμπερ-Τερζίου/Χατζηγεωργίου            

17:00*  54        Νικητής#43-Μαργαρίτη/Καφαντάρης          

Ταμπλό Ηττημένων (οι ηττημένοι κατατάσσονται στην 7η θέση)

17:00*  55        Νικητής#49-Νικητής#50       

17:30*  56        Νικητής#51-Νικητής#52

Ταμπλό Ηττημένων (οι ηττημένοι κατατάσσονται στην 5η θέση)

57        Νικητής#55- Ηττημένος#54  

58        Νικητής#56- Ηττημένος#53  

Ημιτελικοί:

59        Νικητής#53-Νικητής#57       

60        Νικητής#54-Νικητής#58       

20:30*            Μικρός Τελικός:

61        Ηττημένος#59- Ηττημένος#60         

Τελικός:

62        Νικητής#59-Νικητής#60       

 

Αποτελέσματα Σαββάτου (20/8):

Α΄ Φάση

Κουκιά/Τζουμάκας-Γκίκα Ν/Μαραγκουδάκης 2-0 (21-06,21-08)

Ζντράβα/Ρέγκλης-Βομβύλα/Χούμπερ 0-2 (14-21,19-21)

Μαστόρου/Μαστόρου-Δαουτοπούλου/Μαθιουδάκης 0-2 (17-21,14-21)

Γκιάτα/Γιαννακλής-Μαύρου/Καλιόζης 0-2 (05-21,04-21)

Μαθιουδάκη/Δημητριάδης-Τερζίου/Χατζηγεωργίου 0-2 (09-21,11-21)

Μαστόρου/Χριστοφορίδης-Τιόλη/Βάκο 2-0 (21-07,19-21,15-05)

Μπεκίρογλου/Λάλουσης-Ξένου/Ξένος 2-0 (21-11,21-10)

Μαργαρίτη/Καφαντάρης-Γκίκα Α/Φιλίππου 2-1 (16-21,22-20,15-09)

Γενναιοπούλου/Πιέτρι-Κουφομανώλη/Πατρώνας 0-2 (19-21, 18-21)

Κυπριώτη/Ρόμπας-Σκαρτσίλη/Μαμαλίγκας 2-1 (21-17,16-21,15-08)

Β΄ Φάση

Σουσάρι/Φλεβάρης-Κουκιά/Τζουμάκας 2-0 (21-08,21-15)

Βομβύλα/Χούμπερ-Δαουτοπούλου/Μαθιουδάκης 2-0 (21-15,21-10)

Καλιοζη/Παπαχριστοδούλου-Μαύρου/Καλιόζης 0-2 (10-21,18-21)

Τερζίου/Χατζηγεωργίου-Αγγελή/Γκιζέττης 2-0 (21-09,21-16)

θαρρενάκη/Λυράς-Μαστόρου/Χριστοφορίδης 2-0 (21-08,21-09)

Μπεκίρογλου/Λάλουσης-Μηλοπουλου/Παντέχης 2-0 (21-17,21-14)

Μαργαρίτη/Καφαντάρης-Κουφομανώλη/Πατρώνας 2-0  (21-12,21-18)

Κυπριώτη/Ρόμπας-Τσερκές/Χατζία 2-0 (21-17,21-19)

Ταμπλό Ηττημένων (οι ηττημένοι κατατάσσονται στην 25η θέση)

Ζντράβα/Ρέγκλης-Μαστόρου/Μαστόρου 2-0 (21-17,21-07)

Γκίκα Α/Φιλίππου-Γενναιοπούλου/Πιέτρι 2-0 (21-04,21-05)

Ταμπλό Ηττημένων (οι ηττημένοι κατατάσσονται στην 17η θέση)

Γκίκα Ν/Μαραγκουδάκης-Τσερκές/Χατζία 2-1 (20-22,21-18,15-12)

Ζντράβα/Ρέγκλης-Κουφομανώλη/Πατρώνας 2-1 (21-07,18-21,15-09)

Γκιάτα/Γιαννακλής-Μηλοπουλου/Παντέχης 0-2 αα

Μαθιουδάκη/Δημητριάδης-Μαστόρου/Χριστοφορίδης 0-2 (19-21, 18-21)

Τιόλη/Βάκο-Αγγελή/Γκιζέττης 0-2 (11-21,06-21)

Ξένου/Ξένος-Καλιοζη/Παπαχριστοδούλου 0-2 (03-21,09-21)

Γκίκα Α/Φιλίππου-Δαουτοπούλου/Μαθιουδάκης 2-0 (21-09,21-15)

Σκαρτσίλη/Μαμαλίγκας-Κουκιά/Τζουμάκας 0-2 (20-22,20-22)

Γ΄ Φάση

Σουσάρι/Φλεβάρης-Βομβύλα/Χούμπερ 0-2 (12-21,18-21)

Μαύρου/Καλιόζης-Τερζίου/Χατζηγεωργίου 1-2 (18-21,21-14,15-17)

(Κυριακή 13:30) θαρρενάκη/Λυράς-Μπεκίρογλου/Λάλουσης

Μαργαρίτη/Καφαντάρης-Κυπριώτη/Ρόμπας 2-1 (19-21, 21-11,21-19)

Επόμενη σελίδα: »


Entries και σχόλια feeds.

Αρέσει σε %d bloggers: